STILL Webinar

Po czym poznać dobry serwis wózków widłowych?

TEMAT

Kryteria skuteczności usług
serwisowych dla intralogistyki

TERMIN

14 września 2021
od 11:00 do 12:00

Serwis wózków widłowych - gwarant stabilności łańcucha dostaw

Zglobalizowane łańcuchy dostaw - szczególnie w modelu just-in-time - są wrażliwe na zakłócenia i opóźnienia na każdym etapie. Chcąc czerpać korzyści z koncepcji lean management i bez kłopotu dotrzymywać terminów, warto zadbać o płynność funkcjonowania obsługujących łańcuchy dostaw flot intralogistycznych. Warunkiem ich niezakłóconego działania jest jakościowy serwis wózków widłowych. Podczas webinaru STILL Polska o tej tematyce przedstawimy:

  • kryteria doboru dostawcy usług serwisowych
  • narzędzia pozwalające do minimum ograniczyć czas reakcji serwisu
  • modele współpracy ze STILL Polska jako dostawcą usług serwisowych
  • praktyczne aspekty pracy technika serwisu - w tym zawartość samochodu serwisowego
  • aspekty serwisu kluczowe z perspektywy klienta


Dostępny, niezawodny, szybki - co zrobić, by serwis był właśnie taki?

Jakie czynniki brać pod uwagę wybierając dostawcę usług serwisowych? Czy korzystanie z autoryzowanego serwisu jest uzasadnione? Kiedy warto skorzystać z usługi full service? Jakie narzędzia i sposoby organizacji pracy serwisu są kluczowe, by do minimum ograniczyć czas reakcji oraz eliminować kosztowne przestoje? Czym dysponują technicy serwisu STILL Polska i w jaki sposób ich wyposażenie pozwala reagować na potrzeby klientów szybciej i trafniej? Na wszystkie te pytania odpowiedzą podczas webinaru eksperci STILL Polska. Swoją perspektywę na kwestię serwisu przedstawi także przedstawiciel firmy Magna.

Serwis w służbie mobilności

Magna to działający w globalnej skali producent części samochodowych oraz technologicznych rozwiązań dla mobilności. Produkty firmy można znaleźć w większości dostępnych na rynku pojazdów. W trosce o stabilność łańcuchów dostaw Magna przykłada dużą wagę do doboru dostawców usług serwisowych. O utrzymaniu ruchu floty intralogistycznej firmy w Polsce opowie p. Radosław Janko, Specjalista ds. zaopatrzenia i systemów magazynowych w Magna Automotive Poland.

Moderatorem i gospodarzem webinaru, w którym udział wezmą także Menadżerowie ds. serwisu: Dariusz Radolonek i Wojciech Strawa, będzie Krzysztof Pigla - Specjalista ds. produktu STILL Polska.

 

Rejestracja na Webinar STILL

Chciał(a)bym wziąć udział w webinarze i otrzymywać newsletter STILL Polska. (* pola wymagane)

Państwa dane będą traktowane z zachowaniem zasad poufności, nie będą przekazywane stronom trzecim i będą wykorzystywane jedynie do przesyłania newslettera STILL Polska i informacji o webinarze.

Forma grzecznościowa*
Polityka prywatności*