MMS Hardware

System Zarządzania Przepływem Materiałów

MMS Hardware

W kontekście systemu zarządzania przepływem materiałów STILL, określenie Hardware odnosi się do wszystkich komponentów tworzących system wraz z oprogramowaniem. Hardware odnosi się do wszystkiego, co dotyczy komputerów i sieci - stacji roboczych, serwerów, urządzeń komunikacji bezprzewodowej i terminali, takich jak terminale montowane na wózkach, mobilne i stacjonarne drukarki etykiet i skanery. Inne elementy, takie jak transpondery (RFID) i mobilne miejsca pracy dla odbieranych towarów i kompletacji zamówień są również określane terminem Hardware. Oprócz szerokiej gamy komponentów sprzętowych renomowanych producentów, STILL oferuje również własne komponenty sprzętowe, na przykład STILL Touch Terminal i STILL Pick-by-Voice.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: MMS Hardware

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

STILL Pick by voice - Optymalizacja pracy poprzez dialog

Pick-by-Voice odnosi się do wspomaganych głosem systemów dialogowych wykorzystywanych do optymalizacji procesów pracy. Rozwiązanie STILL Pick-by-Voice przekonuje nie tylko swoimi funkcjami technicznymi, takimi jak rozpoznawanie głosu niezależnie od głośnika, ale także oprogramowaniem. Nowy klient głosowy STILL jest liderem na rynku systemów niezależnych od głośników i ma nowoczesny wygląd. Klient zapewnia komunikację online z serwerem aplikacji, zapewniając wszystkie zalety bezprzewodowego systemu głosowego:

  • Odporny sprzęt, odpowiedni do zastosowań przemysłowych
  • Niezależność głośników: nie wymaga szkolenia głosowego, brak zależności między użytkownikiem a urządzeniem
  • Stale aktualizowany WMS umożliwiający szybkie reakcje (np. uzupełnianie itp.)
  • Teksty wyjściowe mogą być modyfikowane przez klienta
  • Interfejs z STILL MMS
  • Dostępny w wielu językach

Terminal STILL Touch - połączenie pokładowe z STILL MMS

Sterowane komputerowo systemy zarządzania przepływem materiałów wymagają wytrzymałego terminala na pokładzie wózków widłowych, aby wytrzymać obciążenie codziennej pracy. Terminal STILL Touch tworzy połączenie online między wózkiem a komputerem, kontrolując przepływ materiału w magazynie i ruch wózków. Zadania transportowe są bezpośrednio wskazane na pokładzie pojazdu. Odzyskiwania, zapasy i inne transakcje są księgowane online. Jednak łatwość obsługi ma najwyższy priorytet.

Terminal dotykowy STILL został specjalnie opracowany, aby był odporny na trudne warunki aplikacji przemysłowych i wykorzystuje technologię zaprojektowaną do ciągłego użytkowania. Terminal STILL Touch idealnie nadaje się zarówno do urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych w produkcji, handlu i logistyce.

Terminal dotykowy STILL zapewnia duży wyświetlacz o wysokim kontraście o wielkości 10,4 cala, wyraźnie przedstawiający również złożone dane i obrazy graficzne. Jest wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci flash i nadaje się do pracy na zewnątrz w temperaturach od -30 do +40 stopni Celsjusza. Jest również chroniony IP 65.

Wszystkie wózki z przeciwwagą oraz wózki magazynowe VNA mogą być wyposażone w interfejs elektryczny i mechaniczny dla terminala STILL Touch, jeśli klient sobie tego życzy. Interfejs mechaniczny jest zgodny ze standardem VESA 75.


Pozostałe urządzenia STILL MMS

  • Drukarka etykiet
  • Terminale ręczne
  • Skanery ręczne
  • Bezprzewodowy sprzęt komunikacyjny