Od 100 lat tworzymy dla Państwa przyszłość

 

Od 100 lat sukcesy klientów stanowią sedno naszych działań. Zrozumienie Państwa indywidualnych potrzeb i ich zaspokajanie dzięki różnorodnym pomysłom i innowacyjnej mocy jest tym, co nas napędza. Jako pełni pasji pionierzy idei rozwijamy i wdrażamy dostosowane do konkretnych potrzeb rozwiązania intralogistyczne, których wartość dla klienta wykracza daleko poza sumę poszczególnych elementów. Tworzymy dla Państwa przyszłość!

Za pośrednictwem tej witryny zapraszamy Państwa w ekscytującą i spektakularną podróż przez historię naszej przyszłości. Razem zapiszmy jej kolejne rozdziały!


Intralogistyka w czasach zmiany

Kształtujemy transport wewnętrzny od 100 lat. Jako wiodący dostawca rozwiązań intralogistycznych dobrze rozumiemy czynniki sukcesu w tej branży. Zapraszamy, by dowiedzieć się, jak zmieniały się one na przestrzeni wieku.


Odkryj więcej historii sukcesu

Chęć pokonywania Państwa wyzwań jest naszą siłą napędową od 100 lat. Wspólnie z naszymi klientami napisaliśmy niezliczone historie sukcesów, wdrożonych innowacji i wyznaczania nowych standardów. W tej sekcji zamieszczamy ekscytujące opowieści o ewolucji intralogisytki przez dekady oraz naszej roli w tych zmianach.