Availability. Reliability. Speed.

Dostępny. Niezawodny. Szybki.

Serwis STILL

Wyszukaj
Temat

Możesz na nas liczyć.

Miarą wszystkiego, co robimy, jest zadowolenie naszych klientów. Nie zgadzamy się na kompromisy, gdy chodzi o dostępność.

Dostępność

Dostępność

Twój wyznaczony zespół STILL, składający się z Menadżera Regionalnego i Techników Serwisu STILL jest łatwo osiągalny, a dzięki rozległej sieci serwisowej zawsze znajdzie się ktoś w Twoim pobliżu.

Niezawodność

Niezawodność

Nasza wiedza techniczna, wysoka jakość i dostępność oryginalnych części zamiennych „STILL Original Parts®”, jak również nasze międzynarodowe partnerstwo z dostawcami części, gwarantują za każdym razem bezproblemową i udaną obsługę serwisową.

Szybkość

Szybkość

Odpowiadamy natychmiast na każdą prośbę. Nasze ustandaryzowane, sterowane cyfrowo i optymalnie zaplanowane procesy napraw i serwisowania, jak również dostawa części zamiennych z dnia na dzień, pozwalają nam ograniczyć do absolutnego minimum czasy przestoju.

Porady ekspertów

Porady ekspertów

Technikowi Serwisu STILL nic nie umknie. Dzięki specjalistycznym szkoleniom, które pozwalają na uzyskanie pełnego obrazu, technicy serwisu mogą natychmiast określić, gdzie i w jaki sposób można usprawnić wózki i infrastrukturę magazynową.


Nasze usługi

Szeroki wachlarz usług idealnie dopasowanych do Twojej działalności i zastosowań – od zleceń naprawy po umowy Full Service.

Infolinia Serwisowa

Bezpośredni kontakt z serwisem STILL

Nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz?

Nasi wyspecjalizowani doradcy są zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej oferty usług.