Availability. Reliability. Speed.

Dostępny. Niezawodny. Szybki.

Serwis STILL

Wyszukaj
Temat

Możesz na nas liczyć.

Miarą wszystkiego, co robimy, jest zadowolenie naszych klientów. Nie zgadzamy się na kompromisy, gdy chodzi o dostępność.

Dostępność

Dostępność

Twój wyznaczony zespół STILL, składający się z Menadżera Regionalnego i Techników Serwisu STILL jest łatwo osiągalny, a dzięki rozległej sieci serwisowej zawsze znajdzie się ktoś w Twoim pobliżu.

Niezawodność

Niezawodność

Nasza wiedza techniczna, wysoka jakość i dostępność oryginalnych części zamiennych „STILL Original Parts®”, jak również nasze międzynarodowe partnerstwo z dostawcami części, gwarantują za każdym razem bezproblemową i udaną obsługę serwisową.

Szybkość

Szybkość

Odpowiadamy natychmiast na każdą prośbę. Nasze ustandaryzowane, sterowane cyfrowo i optymalnie zaplanowane procesy napraw i serwisowania, jak również dostawa części zamiennych z dnia na dzień, pozwalają nam ograniczyć do absolutnego minimum czasy przestoju.

Porady ekspertów

Porady ekspertów

Technikowi Serwisu STILL nic nie umknie. Dzięki specjalistycznym szkoleniom, które pozwalają na uzyskanie pełnego obrazu, technicy serwisu mogą natychmiast określić, gdzie i w jaki sposób można usprawnić wózki i infrastrukturę magazynową.


Nasze usługi

Szeroki wachlarz usług idealnie dopasowanych do Twojej działalności i zastosowań – od zleceń naprawy po umowy Full Service.

Infolinia Serwisowa

Bezpośredni kontakt z serwisem STILL

Nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz?

Nasi wyspecjalizowani doradcy są zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej oferty usług.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Usługi cyfrowe

Nieustannie rozwijamy nasze produkty i rozwiązania. Niestrudzenie pracujemy też nad rozwojem naszych usług cyfrowych. Tysiące klientów korzystają już z zarządzania flotą STILL, a „generacja neXXt” ruszy już wkrótce. Przyszłość to cyfryzacja – bądź na bieżąco.

STILL neXXt fleet

To wysoce wydajne narzędzie online pozwala na dokładne określenie obszarów potencjalnej optymalizacji floty, a tym samym na zwiększenie rentowności intralogistyki.

STILL neXXt fleet →

STILL neXXt service diagnosis

Dzięki STILL neXXt service diagnosis nasi specjaliści mają bezpośredni dostęp do danych Twojego wózka przez Bluetooth i mogą dokonać zdalnej diagnostyki.

STILL neXXt service navigator

STILL neXXt service navigator daje technikom serwisu potężne narzędzie z rozbudowaną funkcją wyszukiwania, która sprawia, że wyszukiwanie dokumentów serwisowych jest naprawdę szybkie i łatwe.

STILL neXXt service cooperative diagnosis

W przypadku tych zastosowań serwisowych, które stanowią szczególne wyzwanie współpraca diagnostyczna umożliwia naszym technikom uzyskanie wsparcia od specjalistów z działu rozwoju w czasie rzeczywistym, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane z zatrudnieniem większej liczby specjalistów na miejscu.


Wdrożenia u klientów


Niezawodność

Podobnie jak w przypadku każdego produktu STILL – nasz serwis jest dla Ciebie również bardzo opłacalny. Proste w obsłudze, wydajne, niezawodne, wszechstronne i łatwe do połączenia w sieć z systemami cyfrowymi – nasze rozwiązania wykorzystują Twoje cenne zasoby ekonomiczne i ludzkie w minimalnym stopniu. Dlatego właśnie rozwiązania firmy STILL są kluczem do Twojego sukcesu ekonomicznego. Po prostu wydajnie.

Test

Współpraca diagnostyczna

Chcemy mieć pewność, że serwis STILL jest dla Ciebie bardzo korzystny. Głęboko wierzymy, że jedynym sposobem na zdobycie Twojego zaufania jest uważne słuchanie, zrozumienie Twoich wymagań i spełnienie ich z absolutną niezawodnością. Jedyną osobą, która może ocenić, czy sobie z tym zadaniem poradzimy, jesteś Ty. Dlatego co roku zwracamy się do ponad 10 000 naszych klientów serwisu z prośbą o informację zwrotną na temat tego, na ile są zadowoleni z naszych usług, i analizujemy wyniki, aby sprawdzić, co możemy poprawić. Nasz wskaźnik zadowolenia wynoszący 97 procent* potwierdza, że działamy dobrze, a jednocześnie motywuje nas do dalszego rozwoju naszych usług we współpracy z naszymi klientami.


Materiały do pobrania

  • Broszura serwisu STILL (niemiecki) PDF, 2 MB Pobierz
  • Broszura serwisu STILL (angielski) PDF, 2 MB Pobierz

Skontaktuj się z nami

Nasi eksperci są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej oferty.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zadzwoń do konsultanta

Bezpośredni telefon do naszych ekspertów

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.