Usługi intralogistyczne

Prosto do celu.

Zorientowane na cel rozwiązania dla Twoich wyzwań

STILL może pochwalić się 100-letnim doświadczeniem w dziedzinie technologii magazynowej, intralogistyki i produkcji wózków widłowych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie intralogistyki, wizjonerami i pionierami oraz aktywnie kształtujemy przyszłość intralogistyki dla naszych klientów - od doradztwa zorientowanego na cel po wdrożenie.
W szczególności oznacza to, że proponujemy rozwiązania, które jesteśmy pewni, że będziemy w stanie wdrożyć i które będą sprawnie działać w przyszłości. Aby to zapewnić, odwiedzamy naszych klientów na miejscu w obszarach magazynowych i produkcyjnych , rozmawiamy bezpośrednio z pracownikami i dokładnie badamy wszystkie odpowiednie procesy.
Uzyskujemy kompleksowe zrozumienie Twoich indywidualnych wyzwań i opracowujemy indywidualne rozwiązanie, aby osiągnąć wyjątkową opłacalność inwestycji. Pracujemy z pełną energią, kładziemy duży nacisk na uczciwość i przejrzystość oraz komunikujemy jasno i bezpośrednio dokładnie to, co robią nasi doradcy. W ten sposób tworzymy solidną podstawę do współpracy opartej na zaufaniu i w trosce o Twoją najwyższą satysfakcję.


Kluczowe czynniki sukcesu

Najważniejsze fakty w skrócie

Aby osiągnąć niezbędny wzrost wydajności systemów logistycznych i przepływów materiałów, ściśle współpracujemy z Tobą w celu opracowania różnych aplikacji i rozwiązań. Następnie sprawdzamy wszystkie scenariusze pod kątem opłacalności i sprawdzamy ich zalety i wady. Rezultatem jest zoptymalizowana, dopasowana koncepcja dla Ciebie. Nasze usługi doradcze obejmują również pomoc w wyborze odpowiedniego systemu regałów, opracowaniu układów magazynowych i zdefiniowaniu wymagań dla wózków widłowych.

Nasza obietnica

Przejrzystość: Mówimy prostym językiem i działamy w sposób przejrzysty

Dokładność:
Każdego dnia opracowujemy dopasowane do potrzeb i przyszłościowe rozwiązania

Energia: zamieniamy inteligentne słowa w inteligentne rozwiązania

Doświadczenie:
optymalizujemy intralogistykę - już od ponad 100 lat

Niezawodność:
Dotrzymujemy słowa danego naszym klientom

Optymalizacja procesów

Konceptualizacja

Naszym celem jest zminimalizowanie kosztów transportu, magazynu i przeładunku.

Kontakt

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Doradztwo intralogistyczne

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Konsultacja z zakresu doradztwa intralogistycznego

Przejrzystość
Pełny podgląd na temat: Nasi klienci dokładnie rozumieją, co robi konsultant i jakie podejście przyjmuje się, aby osiągnąć wspólnie określony cel.

Orientacja na rozwiązania
Niezawodne wdrożenie: Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania pod względem technologii i wykonalności.

Kompetencje
Dekady doświadczenia: nasze konsultanci są ekspertami w swojej dziedzinie i potrafią realizować projekty zgodnie z najwyższymi standardami, korzystając z całej bazy wiedzy projektów klientów STILL.

Indywidualność
Niezrównane wyniki: Nasi konsultanci mają unikalną perspektywę, która pozwala im tworzyć oryginalne i wydajne rozwiązania.

Przejrzystość: Mówimy prostym językiem i działamy w sposób przejrzysty

Dokładność:
Każdego dnia opracowujemy dopasowane do potrzeb i przyszłościowe rozwiązania

Energia: zamieniamy inteligentne słowa w inteligentne rozwiązania

Doświadczenie:
optymalizujemy intralogistykę - już od ponad 100 lat

Niezawodność:
Dotrzymujemy słowa danego naszym klientom

Nasi doradcy to inteligentne charaktery z osobowością; właśnie dlatego dostarczają oryginalne i indywidualne rozwiązania każdego dnia. Poradzą sobie z każdym wyzwaniem intralogistycznym, bez względu na to, jak zniechęcają, i produkują tylko koncepcje możliwe do wdrożenia i zorientowane na przyszłość.

Nie są zainteresowani standardowymi rozwiązaniami, a ich doświadczenie w STILL oraz wieloletnie doświadczenie w optymalizacji intralogistyki przynoszą im korzyści w codziennej pracy. Kładziemy duży nacisk na przejrzystość i zaufanie, a nasze projekty napędzamy energią. Krótko mówiąc, nasi konsultanci są „simply smart” .

Pozyskiwanie danych

Znakomita analiza opiera się na ogół na wysokiej jakości danych.

Sukces projektu zależy zatem w dużej mierze od jakości dostępnych danych planistycznych. Uzyskanie danych ma zatem decydujące znaczenie. Dokładnie sprawdzamy Twoje dane, aby upewnić się, że są kompletne i spójne. W nastęnej kolejności przygotowujemy je do dalszej analizy.

Analiza

Stosujemy techniki takie jak grupowanie, sortowanie, kompresowanie i filtrowanie w celu uzyskania wyników logistycznych z wykorzystaniem przygotowanych danych; stanowi to następnie podstawę do planowania.

Za pomocą metod graficznych jesteśmy w stanie wizualizować złożone procesy, takie jak przepływ materiałów i informacji. Pomaga to odkryć potencjał do poprawy i określa wyzwania logistyczne w zakresie dalszego planowania. Nasze usługi doradcze obejmują analizę floty, modelowanie procesów biznesowych i procesy analizy ekonomicznej dla grupowania zapasów.

Optymalizacja

Ciągła zmiana w obszarach operacyjnych może oznaczać konieczność dostosowania istniejących systemów i procesów.