/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Parts_R__Quality/images/STILL_Service_Ersatzteile.jpg

Oryginalne części zamienne – STILL Original Parts®

Podstawa bezpieczeństwa to oryginalne części zamienne

To, co wyróżnia STILL, to nie tylko wysoka dostępność, jakość i wydajność wózków widłowych, ale także fakt, że części zamienne podlegają tym samym wymagającym standardom.

Dlaczego należy wybierać części oryginalne?

Bezpieczeństwo.

Tylko używając oryginalnych części, możesz zagwarantować, że części te zostały poddane surowym normom jakościowym STILL oraz że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co z kolei gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoich wózków widłowych. Piractwo produktów i marek jest niezwykle szkodliwe dla osób kupujących imitacje produktów. Podrabiane produkty są wytwarzane w wątpliwych warunkach produkcyjnych i często wiążą się ze znacznym ryzykiem dla zdrowia i bezpieczeństwa ze względu na ich niższą jakość.

Niezawodność.

Oryginalne części zamienne „STILL Original parts®” są certyfikowane i przechodzą intensywne kontrole jakości. Gwarantują one najwyższy poziom niezawodności i jakości „Made in Germany”. Długa żywotność i gwarantowana minimalna dostępność przez 12 lat zapewniają bieżącą eksploatację Twojej floty, zachowują wartość Twoich wózków i zapobiegają kosztownym przestojom. Fakt, że te imitacje wydają się o wiele tańsze, wynika z braku kontroli jakości i stosowania gorszych materiałów. Nie wiadomo, jakie będą późniejsze koszty związane z zakupem takich imitacji.

Prędkość.

Tylko oryginalne części zamienne „STILL Original Parts®” mogą zagwarantować szybkie naprawy w jakości OEM. Możemy dostarczyć ponad 51 000 części zamiennych w najkrótszym możliwym czasie.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
 

Widły ze specjalną powłoką antypoślizgową*

Podczas jazdy po nierównych powierzchniach, transportu skrzyń lub przy silnym hamowaniu ładunek na widłach może niekiedy przemieszczać się w sposób niezamierzony. Nakładanie powłoki* na widły w ramach modernizacji ma wiele zalet:

  • łatwy montaż na miejscu (dotyczy wszystkich typów ciężarówek i wideł)
  • chroni przed ześlizgnięciem się ładunku i tym samym zwiększa bezpieczeństwo pracy
  • zwiększa bezpieczeństwo dzięki kolorowej sygnalizacji
  • reduces damage to goods
  • zmniejsza emisję hałasu poprzez tłumienie kompletacji towarów
  • zwiększa odporność na ścieranie wideł, przedłużając tym samym ich żywotność
  • sygnalizacja kolorystyczna: lepsza widoczność zmniejsza ryzyko wypadków
  • dostępna jest również wersja przewodząca prąd elektryczny

* Patent w trakcie zgłoszenia w Niemczech. Ochrona wzoru użytkowego w Niemczech

 

Oryginalne opony superelastyczne STILL

Oryginalne opony superelastyczne STILL to opony pełne składające się z wielu warstw. Są wykonane w całości ze specjalnej mieszanki gumowej; charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i nie są wypełnione powietrzem. Ogranicza to stopień pochłaniania wstrząsów i drgań.

Struktura oryginalnych opon superelastycznych STILL sprawia, że są one całkowicie odporne na przebicie i nie wymagają serwisowania. Zapewniają one bardzo dużą stabilność, niskie opory toczenia i elastyczne opcje stosowania, ponieważ mogą być również montowane na obręczach z oponami pneumatycznymi.

Oryginalne opony superelastyczne STILL nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Oryginalne opony z pełnej gumy STILL

Opony z pełnej gumy STILL są wykonane z wysoce odpornej mieszanki gumowej, nie są wypełnione powietrzem i mają bardzo małą średnicę. Opony z pełnej gumy nie działają jako amortyzatory.