Systemy regałowe Regały półkowe

Do specjalnych wymagań

  • Dostosowany do Twoich wymagań: możliwość elastycznego rozszerzania
  • Duża przestrzeń za niewielkie pieniądze: atrakcyjny stosunek ceny do jakości
  • Możliwość dostosowania do każdego rodzaju towarów
  • Szybki i łatwy montaż
  • Wygodne przechowywanie na wysokościach dzięki zintegrowanym schodom

Potrzebujesz elastycznego rozwiązania do przechowywania pudeł i drobnych przedmiotów? Przyjrzyj się regałom półkowym STILL! Prosta konstrukcja oraz elastyczna możliwość rozbudowy i adaptacji to cechy tego inteligentnego regału.

Dzięki elastycznej wysokości i modułowej konstrukcji regałów oraz szerokiej gamie akcesoriów regały półkowe STILL można dostosować dokładnie do Twoich wymagań. Potrzebujesz specjalnego rozwiązania? Skontaktuj się z nami! Dopasujemy regały do szczególnych wymagań i potrzeb, np.: pochylone półki, przezroczyste półki, półki na opony i felgi oraz półki do bezpiecznego przechowywania niebezpiecznych płynów i innych niebezpiecznych materiałów.

Twoje istniejące miejsce do przechowywania jest za małe? Nie ma problemu, możemy zrealizować systemy wielopoziomowe do wysokości 8 metrów i możemy zoptymalizować istniejące miejsce do przechowywania bez konieczności zwiększania powierzchni.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Reagły pólkowe

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Regały półkowe - konstrukcja

Ze względu na różne części lub elementy regał można zaprojektować indywidualnie i zgodnie z inywidualnymi potrzebami. Za pomocą belek poprzecznych, zamkniętych ścian bocznych lub ścian siatkowych, rama regału może być indywidualnie przedłużana. Regał uzupełniają półki dostępne w różnych szerokościach i wzorach. Konstrukcja techniczna pozwala na obciążenie jednostkowe do 3 500 kg.


Regały półkowe - elementy

Hak podpierający

Haki podpierające to ocynkowane profile w kształcie litery T. Dzięki otworom w ramach w regularnych odległościach 25 mm można utworzyć dowolny projekt regału, umieszczając haki podpierające na żądanej wysokości.

Prowadnica ładunku

Pracę w głębokich regałach zapewniają prowadnice ładunku umieszczone między dwoma podporami. Jeśli regał jest ponad pięciokrotnie wyższy niż głęboki, należy go zabezpieczyć przed przewróceniem. Można to łatwo osiągnąć poprzez przytwierdzenie do ściany lub podłogi.

Pola rackowe

Pola regałów można wyposażyć w stalowe półki, panele, siatki i kratownice. Podłogi stalowe pozwalają na obciążenie do 150 kg, 250 kg lub 350 kg.

 

Panele (deski drewniane) dopuszczają obciążenie 250 kg lub 350 kg.


Regały półkowe - główne akcesoria

Ściany tylne i boczne

Tylne ściany optymalnie chronią towary przed wypadnięciem z regału. Tylne ściany oferują jeszcze jedną korzyść: mogą pełnić funkcję ścian dzielących regały. Ściany boczne chronią towary przed spadnięciem z boku regału. Ściany tylne i boczne są opcjonalnie dostępne jako siatki lub pełne ściany z blachy.

Kosze siatkowe

Kosze siatkowe umożliwiają ekonomiczne i dobrze zorganizowane przechowywanie drobnych artykułów.

Regulowane przegrody półek

Regulowane przegrody półek utrzymują porządek w regale i zapewniają przejrzysty przegląd małych części. Pozwalają podzielić przestrzeń na półce.


Zakup regałów półkowych

Planowany pod kątem wydajności magazyn gwarantuje wysoką i ekonomiczną wykonalność. Skorzystaj z profesjonalnej konsultacji z naszymi ekspertami STILL od samego początku planowania magazynu. Przed podjęciem decyzji o zakupie pomagamy w każdym aspekcie - od sprawdzenia projektu magazynu po omówienie planowanych przepływów pracy. Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś zdecydować się na STILL przy zakupie regałów półkowych:

  • Wieloletnie doświadczenie: blisko naszych klientów od ponad 95 lat.
  • Partnerstwo, na którym możesz polegać.
  • Holistyczna koncepcja premium - od konsultacji do serwisu .
  • Zawsze blisko Ciebie: 5 oddziałów, 5 baz wynajmu & 200 techników serwisowych w samej Polsce.
  • Wyszkolony zespół instalacyjny zapewnia właściwy montaż regałów półkowych.