/products/Service/Safety/images/STILL_Service_Sicherheit.jpg

Bezpieczeństwo

Priorytety w dziedzinie intralogistyki

Powierzenie nam przeprowadzenia wymaganych przez prawo kontroli bezpieczeństwa wózków i regałów oraz dostarczenia innowacyjnych technologii bezpieczeństwa do systemów transportowych to proaktywny sposób na ochronę pracowników, towarów i infrastruktury magazynu.

Bezpieczeństwo pracowników, wózków i systemów ma kluczowe znaczenie dla efektywności intralogistyki. STILL zajmuje się planowaniem i realizacją wszystkich wymaganych przez prawo kontroli bezpieczeństwa wózków, osprzętu dodatkowego, prostowników, akumulatorów i regałów. Ponadto oferujemy szereg innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, w tym wizualne systemy ostrzegawcze, wspomagane laserowo pomoce nawigacyjne i systemy kamer, które dla Twojej wygody zebraliśmy w atrakcyjne pakiety bezpieczeństwa. Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa STILL pomagają ograniczyć uszkodzenia towarów i infrastruktury w magazynie, a tym samym uniknąć kosztów i niedogodności związanych z przestojami.

  • Nasze najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa zwiększają wydajność Twoich wózków widłowych.
  • Nasze elastyczne pakiety można łączyć w zależności od indywidualnych wymagań.
 
 
 
 
 
 

Red Safety Zone Light

Red Safety Zone Light STILL wyświetla dwa pasy światła po lewej i prawej stronie wózka widłowego, gdy wózek jest włączony. Działa to jako wizualne ostrzeżenie dla pieszych i innych operatorów w bezpośrednim sąsiedztwie wózka. Mobilne oświetlenie bezpieczeństwa pomaga zmniejszyć ryzyko obrażeń ciała i kolizji w miejscach pracy o dużym natężeniu ruchu.

Laser pozycjonujący

Większe bezpieczeństwo, większy komfort: Opcjonalny laser pozycjonujący rzuca zieloną linię poziomą na wysokości płaszczyzny wideł. Ułatwia to orientację przy składowaniu i pobieraniu towarów, a także zwiększa wydajność przeładunkową i stopień bezpieczeństwa.

Laser pozycjonujący można łatwo włączać i wyłączać za pomocą jednego przycisku i nie jest on groźny dla gołego oka.

Operatorom oferujemy szeroką gamę systemów wspomagania. Zapewniają one niezbędne warunki do bezpiecznej, wydajnej, ergonomicznej i niemęczącej pracy w każdej sytuacji podczas jazdy.

Dzięki wyposażeniu w różne funkcje bezpieczeństwa i specjalnie zaprojektowany osprzęt w ramach modernizacji nasze wózki można błyskawicznie przystosować do nowych zastosowań.


Materiały do pobrania

  • Broszura serwisu STILL (niemiecki) PDF, 2 MB Pobierz
  • Broszura serwisu STILL (angielski) PDF, 2 MB Pobierz
 

Skontaktuj się z nami

Nasi eksperci są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej oferty.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zadzwoń do konsultanta

Bezpośredni telefon do naszych ekspertów

Usługi dodatkowe

Gama usług idealnie dopasowanych do Twoich działań i procesów – od zleceń naprawy po umowy Full Service.