/products/Service/Safety/images/STILL_Service_Sicherheit.jpg

Bezpieczeństwo

Priorytety w dziedzinie intralogistyki

Powierzenie nam przeprowadzenia wymaganych przez prawo kontroli bezpieczeństwa wózków i regałów oraz dostarczenia innowacyjnych technologii bezpieczeństwa do systemów transportowych to proaktywny sposób na ochronę pracowników, towarów i infrastruktury magazynu.

Bezpieczeństwo pracowników, wózków i systemów ma kluczowe znaczenie dla efektywności intralogistyki. STILL zajmuje się planowaniem i realizacją wszystkich wymaganych przez prawo kontroli bezpieczeństwa wózków, osprzętu dodatkowego, prostowników, akumulatorów i regałów. Ponadto oferujemy szereg innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, w tym wizualne systemy ostrzegawcze, wspomagane laserowo pomoce nawigacyjne i systemy kamer, które dla Twojej wygody zebraliśmy w atrakcyjne pakiety bezpieczeństwa. Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa STILL pomagają ograniczyć uszkodzenia towarów i infrastruktury w magazynie, a tym samym uniknąć kosztów i niedogodności związanych z przestojami.

  • Nasze najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa zwiększają wydajność Twoich wózków widłowych.
  • Nasze elastyczne pakiety można łączyć w zależności od indywidualnych wymagań.
 
 
 
 
 
 

Red Safety Zone Light

Red Safety Zone Light STILL wyświetla dwa pasy światła po lewej i prawej stronie wózka widłowego, gdy wózek jest włączony. Działa to jako wizualne ostrzeżenie dla pieszych i innych operatorów w bezpośrednim sąsiedztwie wózka. Mobilne oświetlenie bezpieczeństwa pomaga zmniejszyć ryzyko obrażeń ciała i kolizji w miejscach pracy o dużym natężeniu ruchu.

Laser pozycjonujący

Większe bezpieczeństwo, większy komfort: Opcjonalny laser pozycjonujący rzuca zieloną linię poziomą na wysokości płaszczyzny wideł. Ułatwia to orientację przy składowaniu i pobieraniu towarów, a także zwiększa wydajność przeładunkową i stopień bezpieczeństwa.

Laser pozycjonujący można łatwo włączać i wyłączać za pomocą jednego przycisku i nie jest on groźny dla gołego oka.

Operatorom oferujemy szeroką gamę systemów wspomagania. Zapewniają one niezbędne warunki do bezpiecznej, wydajnej, ergonomicznej i niemęczącej pracy w każdej sytuacji podczas jazdy.

Dzięki wyposażeniu w różne funkcje bezpieczeństwa i specjalnie zaprojektowany osprzęt w ramach modernizacji nasze wózki można błyskawicznie przystosować do nowych zastosowań.


Materiały do pobrania

  • Broszura serwisu STILL - angielski PDF, 2 MB Pobierz
 

Skontaktuj się z nami

Nasi eksperci są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej oferty.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zadzwoń do konsultanta

Bezpośredni telefon do naszych ekspertów

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Usługi dodatkowe

Gama usług idealnie dopasowanych do Twoich działań i procesów – od zleceń naprawy po umowy Full Service.