Przemysłowe regały magazynowe

Przemysłowe regały magazynowe do każdego zastosowania

Tam, gdzie istotna jest różnorodność produktów.

Systemy regałowe są decydującym elementem wydajnej logistyki magazynowej. Optymalnie zaplanowany magazyn jest kluczowym czynnikiem zapewniającym wysoką wydajność ekonomiczną. Firma STILL jako pełnozakresowy dostawca w dziedzinie regałów przemysłowych oferuje kompleksowy asortyment obejmujący statyczne systemy regałowe, takie jak regały paletowe, wjezdne lub wspornikowe, oraz dynamiczne systemy regałowe, np. regały przepływowe i przesuwne oraz systemy platformowe.

W przypadku systemów regałów magazynowych zawsze powtarzamy: "Jedno rozwiązanie nie jest odpowiednie dla wszystkich". Podczas planowania systemu regałowego należy wziąć pod uwagę wiele różnych zmiennych, takich jak powierzchnia magazynowa, łańcuch dostaw, dostępny sprzęt do obsługi materiałów, obecne i przyszłe przepływy procesów oraz same towary. Jeśli choćby jedna z tych zmiennych ulegnie zmianie, wówczas idealne rozwiązanie regałowe będzie zupełnie inne. Wspólnie z klientem opracujemy system regałów, który umożliwi bezpieczne przechowywanie różnych towarów, optymalne wykorzystanie powierzchni i obszaru magazynu, zapewni szybkie procesy odkładania i pobierania towarów lub też umożliwi automatyzację magazynu.


 • Doradztwo w zakresie regałów również w połączeniu z doborem wózków
 • Kompleksowa oferta od planowania magazynu po montaż
 • Koncepcja procesów logistycznych, np. procesów kompletacji
 • Zautomatyzowane rozwiązania w zakresie składowania
 • Gwarantowane bezpieczeństwo i coroczny przegląd regałów

Doradztwo w zakresie regałów przemysłowych i planowania magazynu

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego systemu regałowego. Dzięki kompetentnemu doradztwu naszych specjalistów towarzyszymy klientom od etapu planowania aż do montażu indywidualnych systemów regałowych.

Infolinia +48 882 784 455

Twój bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami w dziedzinie regałów:

+48 882 784 455

Konsultant regałów STILL

Znajdź swój idealny regał w zaledwie 2 minuty:

Co najczęściej przechowujesz?

Czy potrzebujesz wyjątkowo kompaktowego miejsca do przechowywania o dużych wysokościach, aby wykorzystać stosunkowo małą przestrzeń?

Czy potrzebujesz zawsze mieć dostęp do każdej palety?

Jak organizujesz zarządzanie towarami?

Witam,
uzyskać więcej informacji o systemach regałowych STILL.

Jestem zainteresowany

Proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Witam,
uzyskać więcej informacji o systemach regałowych STILL.

Jestem zainteresowany

Proszę o kontakt.

PozdrawiamPobierz – Przemysłowe regały magazynowe STILL

 • Broszura Systemy regałowe (EN) PDF, 2 MB Pobierz
 • Broszura - przewodnik po magazynach z wąskimi korytarzami PDF, 7 MB Pobierz


Regały przemysłowe w praktyce


Wspólnie na dobrej pozycji

 • Doradzamy przy wyborze odpowiedniego systemu regałowego. Po zapoznaniu się z warunkami panującymi w magazynie, strukturą artykułów i procesami kompletacji, projektujemy odpowiednie rozwiązanie.
 • Łączymy regały z odpowiednimi wózkami i rozwiązaniami automatyzacji.
 • Podczas planowania uwzględniamy obowiązujące w danym kraju normy i przepisy bezpieczeństwa.
 • Montaż wykonują specjalnie przeszkolone zespoły montażowe.
 • Corocznie sprawdzamy bezpieczeństwo systemów regałowych w ramach wymaganego prawnie przeglądu regałów (DIN EN 15635).

Doradztwo w zakresie regałów i planowania magazynu

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

+48 61 66 86 100

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Regały przemysłowe STILL

Twoja logistyka magazynowa jest na tyle dobra, na ile dobry jest każdy pojedynczy element magazynu. Dlatego też dobór odpowiednich regałów przemysłowych ma szczególne znaczenie. Niezależnie od wymagań branży, w której działasz, zawsze stajesz przed koniecznością bezpiecznego przechowywania różnych towarów, optymalnego wykorzystania przestrzeni i powierzchni magazynu oraz zapewnienia szybkich procesów odkładania i pobierania towaru.

Firma STILL, jako dostawca kompleksowych rozwiązań, oferuje szeroką gamę bezpiecznych i solidnych systemów regałowych, począwszy od regałów przemysłowych z dostępem indywidualnym lub wsadowym, poprzez regały na towary wielkogabarytowe, takie jak regały wspornikowe, aż po systemy magazynowania małych elementów – a wszystko to wraz z bogatym wyposażeniem dodatkowym i montażem. STILL wspiera klienta w wyborze systemu regałowego i doradza w zakresie doboru odpowiednich wózków magazynowych lub opcji zautomatyzowanego składowania. Na podstawie kluczowych danych dotyczących magazynu, poprzedniego systemu regałowego ( o ile jest dostępny), obecnych i przyszłych przepływów procesowych opracowujemy indywidualną koncepcję regałów.

W systemach regałów o dużej gęstości prędkość przeładunku można znacznie zwiększyć za pomocą wahadłowego wózka paletowego. Inteligentny system umożliwia półautomatyczne odkładanie i pobieranie nośników ładunku. W tym celu wózek widłowy dostarcza paletę na początek poziomu regału. Tam sterowany radiowo wózek wahadłowy automatycznie podnosi paletę, przesuwa ją w głąb regału i delikatnie odkłada na końcu kanału.