Wózki do wąskich korytarzy

Wózki wysokiego składowania i wózki do kompletacji pionowej - tak indywidualne jak Twój magazyn wysokiego składowania

Magazynowanie i kompletacja zamówień na ograniczonej przestrzeni
Regały wysokiego składowania z bardzo wąskimi korytarzami to jeden z najbardziej efektywnych sposobów organizacji magazynu pod względem wykorzystania pojemności. Rozwiązanie z wąskimi korytarzami umożliwia optymalne wykorzystanie istniejącej powierzchni magazynowej, a w wielu przypadkach pozwala zaoszczędzić na kosztownej rozbudowie. W porównaniu do konwencjonalnych magazynów z szerokimi korytarzami, można zyskać do 45% więcej przestrzeni do przechowywania palet.

Bezpieczne i wydajne: Odkładanie i pobieranie w korytarzach o szerokości zaledwie 1080 mm i wysokości do 18 metrów nad podłogą wymaga wysokiego poziomu precyzji i koncentracji. Inteligentne systemy wspomagania, sterowania i bezpieczeństwa wspierają operatora i sprawiają, że rozwiązania STILL do wąskich korytarzy są wyjątkowo bezpieczne i wydajne.

Nasze planowanie, Twój sukces. Ponieważ nie ma dwóch takich samych magazynów wysokiego składowania, firma STILL jest silnym partnerem w planowaniu i wdrażaniu od samego początku: wspólnie tworzymy koncepcję przepływu towarów i informacji dostosowaną do potrzeb klienta. Pomagamy w wyborze odpowiednich systemów regałowych i konfigurujemy każdy wózek do wąskich korytarzy lub pionowy wózek do kompletacji zamówień optymalnie dostosowany do profilu zastosowania. Zawsze uwzględniamy czynniki takie jak wydajność, ergonomia, bezpieczeństwo i skuteczność.

Inteligentne dodatki: Dzięki integracji wózków STILL do wąskich korytarzy i pionowych wózków do kompletacji zamówień z istniejącym lub dostarczonym przez nas oprogramowaniem do zarządzania magazynem (WMS) flota klienta jest optymalnie zarządzana w magazynie. Co więcej, klient może zdecydować się na kolejny poziom wydajności, zlecając nam automatyzację magazynu z wąskimi korytarzami. W ten sposób można uzyskać najwyższą możliwą niezawodność procesu i przejrzystość przepływu towarów.

 • Wydajne zagęszczanie magazynu – Połączenie wąskich korytarzy i wysokości roboczej do 18 metrów
 • Duża zdolność przeładunkowa i wydajność – Bezpośredni dostęp do palet w połączeniu z innowacyjną technologią i inteligentnymi systemami wspomagania
 • Bezpieczeństwo i ergonomia podczas pracy – Przestronne i indywidualne koncepcje kabin oraz niezawodne systemy bezpieczeństwa
 • Najwyższa niezawodność procesu – Zintegrowanie z systemami zarządzania magazynem lub pełna automatyzacja
 • Modułowość aż po najmniejszą śrubkę – Konfiguracje wózków odpowiednie do każdego zastosowania

Dorawdztwo w zakresie wózków do wąskich korytarzy

 • Sprawdzenie aktualnej sytuacji
 • Analiza wyzwań logistycznych
 • Rozwój koncepcji magazynu wysokiego składowania i wózków
 • Opcjonalnie: Sprawdzenie potencjału automatyzacji lub całościowego planowania magazynu

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

+48 61 66 86 100

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Wózki do wąskich korytarzy STILL

Co jest dla Ciebie ważne? Odpowiedni pojazd do danego zastosowania:
Bateria Li-Ion
Stopień zautomatyzowania:
Wszystkie
Classic Line Wózki STILL Classic Line idealnie nadają się do lekkich prac w trybie jednozmianowym. Wózki te mają standardowe wyposażenie i są dostepne w krótkim czasie.
Xcellence Line Wózki STILL Xcellence Line są idealne do wszystkich zastosowań, zwłaszcza w operacjach wielozmianowych. Wózki Xcellence Line są konfigurowane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami klienta i precyzyjnie integrowane z procesami intralogistycznymi.

Zalety wózków do wąskich korytarzy marki STILL

Maksymalna wydajność i bezpieczeństwo dzięki systemom wspomagania

 • Active Floor Compensation (AFC) kompensuje nierówności podłoża na torach kół nośnych w czasie rzeczywistym, zapewniając maksymalną wydajność
 • Active Load Stabilisation (ALS) redukuje wibracje masztu i zwiększa wydajność obsługi nawet o 5%
 • STILL Optispeed – optymalizacja jazdy i wydajności wózka w zależności od masy ładunku i wysokości podnoszenia w celu uzyskania maksymalnego obrotu towarów

Doskonałość procesów dzięki automatyzacji

 • Nawigacja iGo pilot: Półautomatyczna jazda i prowadzenie wideł do określonego celu
 • Bezpieczeństwo iGo pilot: Nawet 15 funkcji bezpieczeństwa umożliwiających automatyczną reakcję w miejscach niebezpiecznych
 • Systemy iGo: Transport bez kierowcy – ze znormalizowanymi zestawami automatyzacji od wózka seryjnego do wózka samojezdnego (AGV)

Najwyższa dostępność dzięki technologii akumulatorów litowo-jonowych

 • Możliwość ładowania pośredniego, krótki czas ładowania
 • Większa moc przy mniejszym zużyciu energii
 • Bezobsługowa technologia akumulatorów i dwukrotnie większa żywotność

Wózki do wąskich korytarzy marki w praktyce

Porady dotyczące wózków do wąskich korytarzy

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Pobierz – wózki do wąskich korytarzy

 • Broszura Wózki systemowe VNA PDF, 10 MB Pobierz
 • Wytyczne dotyczące wózków do wąskich korytarzy PDF, 2 MB Pobierz
 • Przewodnik o wózkach do wąskich korytarzy PDF, 7 MB Pobierz
 • Dane techniczne iGo pilot PDF, 1 MB Pobierz

Wózki do wąskich korytarzy STILL

Indywidualność i funkcjonalność spełniające najwyższe wymagania: dzięki wózkom do wąskich korytarzy STILL MX-X (man-up) i NXV GX-X (man-down) oraz pionowym wózkom do kompletacji zamówień PXV można uzyskać maksymalną wydajność na najmniejszej przestrzeni. Przemyślana ergonomia i przyjazna dla użytkownika obsługa wspierają wydajność pracowników podczas eksploatacji. Nasz kompetentny serwis zapewnia pełną dostępność floty i powiązanych mobilnych systemów ochrony pracownikków przez cały czas.

Wózek do wąskich korytarzy MX-X (man-up)

Perfekcja pod względem wydajności i komfortu.

Wyznacza standardy odkładania i pobierania towaru oraz kompletacji zamówień na dużych wysokościach. Udźwig do 1,5 tony, zasięg i wysokość składowania do 18 metrów oraz maksymalna prędkość 14 km/h to tylko kilka elementów składających się na ogromne możliwości wózka STILL MX-X (man-up). Funkcja ALS redukuje wibracje masztu i zwiększa wydajność obsługi nawet o 5%, a aktywna kompensacja nierówności podłoża (AFC) gwarantuje najwyższą prędkość nawet na nierównym podłożu. Przestronna i wszechstronna kabina, intuicyjne elementy sterujące oraz doskonała widoczność i dostęp do ładunku zapewniają wyjątkowy komfort obsługi.

Wózek do kompletacji pionowej PXV

Nowy wymiar kompletacji zamówień

Sprawdza się doskonale przy kompletacji zamówień i imponuje wyjątkowymi możliwościami oraz maksymalną wysokością zasięgu, a także zapewnia zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa i ergonomii. Bez względu na to, czy jest stosowany w magazynach o szerokich czy wąskich korytarzach – żaden inny wózek do kompletacji nie wykorzystuje przestrzeni i czasu przy użyciu tak inteligentnych rozwiązań, jak wózek do kompletacji PXV. Dzięki wysokości kompletacji wynoszącej 14,5 m, „duży” wariant – o udźwigu 1200 kg – może dotrzeć nawet do najwyższych półek. Jego mniejszy odpowiednik może natomiast pracować na wysokości do 7,8 m z udźwigiem 1000 kg. W obu wersjach płynne ruchy masztu zapewniają nie tylko wygodną pracę, ale także imponującą wydajność przeładunku.

Wózek do wąskich korytarzy NXV

Praca tuż przy podłożu w wąskim korytarzu

Wąskie korytarze, wysokie półki, ciężkie towary, mało miejsca? Jeżeli takie właśnie są warunki, to odpowiedź brzmi krótko: NXV. Wózek do wąskich korytarzy idealnie nadaje się do wydajnej pracy w magazynach o małej powierzchni. Dzięki kompaktowym wymiarom i obrotowym widłom obrotowo-przesuwnym lub teleskopowym nie potrzebuje wiele miejsca i doskonale sprawdza się nawet w wąskich korytarzach. Natomiast na wysokości wózek NXV potrzebuje całkiem sporo miejsca. A dokładnie nawet 13,8 metra – w celu szybkiego i niezawodnego odkładania i pobierania towaru.