/products/Service/Diagnostic_and_Repair/images/STILL_Service_Wartung-Reparatur.jpg

Obsługa serwisowa i naprawy

Długotrwała dostępność

Wypadki, ogólne zużycie lub modernizacja związana z nowymi wymaganiami – niezależnie od sytuacji dbamy o każdy wózek widłowy w Twojej flocie.

 

Obsługa serwisowa

Regularna dbałość i obsługa serwisowa są niezbędne, aby Twoje wózki widłowe były sprawne i dobrze funkcjonowały przez długi czas. W ramach obsługi serwisowej STILL częstotliwość serwisowania, umowy serwisowe oraz kontrole bezpieczeństwa są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapobiegamy naprawom, zanim staną się one konieczne. Koszty można zaplanować z wyprzedzeniem, a Ty możesz skupić się na swojej podstawowej działalności.

Przygotowaliśmy również pakiety serwisowe dostępne dla każdego typu pojazdu. Po kliknięciu STILL neXXt fleet masz pełną przejrzystość i dostęp do całej dokumentacji dotyczącej usług, przeglądów i kosztów usług.

Zamów usługę serwisową →
 

Naprawy

Wypadki, ogólne zużycie lub modernizacja związana z nowymi wymaganiami – niezależnie od sytuacji dbamy o każdy wózek widłowy w Twojej flocie. Najwyższym priorytetem w serwisie naprawczym STILL jest jak najszybsze przywrócenie sprawności eksploatacyjnej Twojego wózka. Doskonale wykwalifikowani technicy serwisu STILL gwarantują to dzięki swojemu absolutnemu zaangażowaniu, dużemu doświadczeniu i wiedzy technicznej. Ponadto szkolenia STILL prowadzone w naszych zakładach produkcyjnych gwarantują, że technicy serwisu są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i wymaganiami oraz posiadają szeroką wiedzę na temat każdego wózka. W przypadku każdego wózka opracowaliśmy sterowane cyfrowo, oszczędzające czas procedury naprawcze, które wykwalifikowani technicy serwisu STILL realizują niezawodnie z zachowaniem standardów. Zapewniamy ponadto, że wszystkie naprawy są przeprowadzane w koordynacji z Twoimi procesami produkcyjnymi.

Ustal termin naprawy →

 

Materiały do pobrania

  • Broszura serwisu STILL - angielski PDF, 2 MB Pobierz
 

Skontaktuj się z nami

Nasi eksperci są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej oferty.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zadzwoń do konsultanta

Bezpośredni telefon do naszych ekspertów

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Usługi dodatkowe

Gama usług idealnie dopasowanych do Twoich działań i procesów – od zleceń naprawy po umowy Full Service.