/products/Service/Diagnostic_and_Repair/images/STILL_Service_Wartung-Reparatur.jpg

Obsługa serwisowa i naprawy

Długotrwała dostępność

Wypadki, ogólne zużycie lub modernizacja związana z nowymi wymaganiami – niezależnie od sytuacji dbamy o każdy wózek widłowy w Twojej flocie.

 

Obsługa serwisowa

Regularna dbałość i obsługa serwisowa są niezbędne, aby Twoje wózki widłowe były sprawne i dobrze funkcjonowały przez długi czas. W ramach obsługi serwisowej STILL częstotliwość serwisowania, umowy serwisowe oraz kontrole bezpieczeństwa są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapobiegamy naprawom, zanim staną się one konieczne. Koszty można zaplanować z wyprzedzeniem, a Ty możesz skupić się na swojej podstawowej działalności.

Przygotowaliśmy również pakiety serwisowe dostępne dla każdego typu pojazdu. Po kliknięciu STILL neXXt fleet masz pełną przejrzystość i dostęp do całej dokumentacji dotyczącej usług, przeglądów i kosztów usług.

Zamów usługę serwisową →

 

Naprawy

Wypadki, ogólne zużycie lub modernizacja związana z nowymi wymaganiami – niezależnie od sytuacji dbamy o każdy wózek widłowy w Twojej flocie. Najwyższym priorytetem w serwisie naprawczym STILL jest jak najszybsze przywrócenie sprawności eksploatacyjnej Twojego wózka. Doskonale wykwalifikowani technicy serwisu STILL gwarantują to dzięki swojemu absolutnemu zaangażowaniu, dużemu doświadczeniu i wiedzy technicznej. Ponadto szkolenia STILL prowadzone w naszych zakładach produkcyjnych gwarantują, że technicy serwisu są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i wymaganiami oraz posiadają szeroką wiedzę na temat każdego wózka. W przypadku każdego wózka opracowaliśmy sterowane cyfrowo, oszczędzające czas procedury naprawcze, które wykwalifikowani technicy serwisu STILL realizują niezawodnie z zachowaniem standardów. Zapewniamy ponadto, że wszystkie naprawy są przeprowadzane w koordynacji z Twoimi procesami produkcyjnymi.

Ustal termin naprawy →

 

Materiały do pobrania

  • Broszura serwisu STILL (niemiecki) PDF, 2 MB Pobierz
  • Broszura serwisu STILL (angielski) PDF, 2 MB Pobierz
 

Skontaktuj się z nami

Nasi eksperci są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej oferty.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zadzwoń do konsultanta

Bezpośredni telefon do naszych ekspertów

Usługi dodatkowe

Gama usług idealnie dopasowanych do Twoich działań i procesów – od zleceń naprawy po umowy Full Service.