Filozofia

Misja STILL


Służymy naszym klientom. Ich zadowolenie jest podstawą działań firmy STILL.

Naszą misją jest aktywne uczestnictwo w sukcesach klientów, których obecne i przyszłe potrzeby pobudzają nas do działania.
Oferując odpowiednio dopasowane rozwiązania, każdego dnia na nowo zdobywamy zaufanie stałych klientów. Ich zadowolenie jest kluczem do ciągłego sukcesu firmy STILL.

Gwarantujemy doskonałe rozwiązania intralogistyczne, by zapewnić naszym klientom przewagę konkurencyjną.

Dzięki kompetencjom i innowacyjności zwiększamy wydajność naszych klientów. Utrzymanie czołowej pozycji w branży wymaga inwestycji w pracowników i technologie.
Śmiało wychodzimy naprzeciw nowym obszarom w dziedzinie innowacyjności takim jak cyfryzacja czy automatyzacja. W ten sposób znajdujemy odpowiedzi na przyszłe pytania oraz potrzeby. Dbamy o jakość i trwałość. Najwyższe wymagania w zakresie ergonomii i komfortu oraz łatwej obsługi sprawiają, że nasze rozwiązania są jedyne w swoim rodzaju.

Jesteśmy odpowiedzialni. Naszą mocną stroną jest współpraca.

Każdy pracownik dąży do wypełniania wyznaczonych przez przedsiębiorstwo celów. Od zatrudnionych wymagamy samodzielności i niezależności, stwarzając im ku temu odpowiednie możliwości. Nasza współpraca oparta jest na partnerstwie i ukierunkowana na wyniki.
Dążymy do ciągłego doskonalenia, dlatego jesteśmy otwarci na konstruktywne informacje zwrotne i sami takich udzielamy. Promujemy różnorodność i potencjał naszych pracowników oraz dbamy o zachowanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.

Dbamy o nasze środowisko i promujemy zrównoważony rozwój.

Dbałość o środowisko naturalne to podstawa naszej egzystencji. Dostępne zasoby wykorzystujemy w sposób odpowiedzialny. Podczas rozwoju nowych produktów w pierwszej kolejności uwzględniamy ich wpływ na środowisko.
Korzystamy z materiałów pochodzących z recyklingu, a nasz proces produkcji jest zrównoważony. Tworzymy nieszkodliwe dla środowiska naturalnego miejsca pracy, a także zobowiązujemy naszych dostawców i partnerów do respektowania zasad ekologii.

Jesteśmy godni zaufania, postępujemy zgodnie z zasadami etyki oraz szanujemy różnorodność społeczną i kulturową.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo działamy w różnych krajach.
Przestrzegamy przepisów prawa oraz wewnętrznych regulaminów. W ten sposób znacząco przyczyniamy się do rozwoju społeczeństw.

Dążymy do zapewnienia korzyści dla wszystkich związanych z nami podmiotów.

Konstruktywnie wykorzystujemy nasze mocne strony i zdolności, by zapewnić korzyści naszym partnerom.
Tylko przedsiębiorstwo przynoszące zyski gwarantuje bezpieczeństwo miejsc pracy. Osiągamy cele biznesowe dzięki kompetencjom i niezawodności. Doceniają to nasi klienci, pracownicy, dostawcy i udziałowcy.

Marka STILL

Chcesz dowiedzieć się więcej o filozofii i marce STILL? Zajrzyj do naszej książki: