Rozwiązania cyfrowe

BY STILL

Prostota i inteligencja


Cyfrowa transformacja zapewnia wiele korzyści dla intralogistyki. Obejmują one nowe modele biznesowe, przełomowe produkty i usługi, elastycznie zautomatyzowane procesy i złożone systemy sieciowe.

Bez wątpienia: ta zasobność nowych możliwości obejmuje również rosnące wyzwania na szybko zmieniającym się rynku. W dobie coraz szybszych postępów STILL wspiera Cię jako niezawodnego partnera z dogłębną wiedzą.

Po przejściu na Logistykę 4.0 idziemy z tobą w sposób wyznaczający trendy.

STILL neXXt
Centralny, cyfrowy ekosystem do wszystkiego

Jak to robimy? Na przykład z STILL neXXt, naszym centralnym, cyfrowym ekosystemem do wszystkiego. Mówiąc metaforycznie, otrzymasz ogólny klucz do wszystkich rozwiązań produktowych, usług i funkcji kontrolnych w intralogistyce.

W erze cyfrowej STILL oferuje nową prostotę złożoności jutra. Dostajesz wszystko z jednego źródła: innowacyjny sprzęt, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i pierwszorzędną usługę, na której możesz zawsze polegać. Wspólnie opracujemy dopasowane do potrzeb rozwiązanie, dzięki któremu możesz dzisiaj ustawić tempo jutra.


STILL neXXt Centralny, cyfrowy ekosystem do wszystkiego

Jak to robimy? Na przykład z STILL neXXt, naszym centralnym, cyfrowym ekosystemem do wszystkiego. Mówiąc metaforycznie, otrzymasz klucz główny do wszystkich rozwiązań produktowych, usług i funkcji kontrolnych w intralogistyce.

W erze cyfrowej STILL oferuje nową prostotę złożoności jutra. Dostajesz wszystko z jednego źródła: innowacyjny sprzęt, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i pierwszorzędną usługę, na której możesz zawsze polegać. Wspólnie opracujemy dopasowane do potrzeb rozwiązanie, dzięki któremu możesz dzisiaj ustawić tempo jutra.


Cyfrowe Zarządzanie flotą

Informacje po naciśnięciu przycisku

Cyfrowe zarządzanie flotą pozwala na monitorowanie, analizę i optymalizację całej floty w czasie rzeczywistym. Oferuje on centralny przegląd wszystkich istotnych danych o pojeździe - zawsze, wszędzie i na dowolnym urządzeniu.

Odkryj potencjał oszczędności, terminy serwisów kontrolnych, przegląd czasów pracy: Wszystkie ważne informacje są dostępne po naciśnięciu przycisku za pomocą odpowiednich narzędzi programowych i mogą być szybko uchwycone dzięki wizualnej obróbce. W ten sposób cyfrowe zarządzanie flotą ułatwia podejmowanie właściwych decyzji.

Digitales Flottenmanagment

Nasze rozwiązanie: flota STILL neXXt
Łatwe zarządzanie flotą

Flota STILL neXXt jest pierwszym elementem naszego centralnego, cyfrowego ekosystemu i naszą odpowiedzią na pytanie, co nowoczesne, cyfrowe zarządzanie flotą może osiągnąć. Z flotą STILL neXXt możesz wykorzystać potencjał aplikacji internetowych, które można elastycznie łączyć zgodnie z Twoimi potrzebami. Dzięki tym aplikacjom będziesz zarządzał swoją flotą łatwiej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Najlepsze jest to, że wystarczy jedno logowanie i masz dostęp do wszystkich danych i funkcji istotnych dla Ciebie, niezależnie od lokalizacji lub urządzenia końcowego.

Dalsze informacje na temat floty STILL neXXt

Cyfrowe systemy wspomagania

Po prostu pracuj lepiej

Systemy wspomagania kierowcy to cyfrowe asystenci, którzy wspierają kierowcę w określonych sytuacjach. Postęp technologiczny w ostatnich latach otworzył wiele nowych możliwości dla takich systemów, dlatego też ich wykorzystanie stale rośnie.

Systemy wspomagające rejestrują odpowiednie dane o pojeździe za pomocą różnych czujników. Z jednej strony dostarczają one operatorowi użytecznych informacji na tej podstawie, a z drugiej strony kontrolują i rozszerzają funkcjonalność wózków przemysłowych. Dzięki temu praca jest łatwiejsza, wydajniejsza i bezpieczniejsza, co czyni je ważnym kluczem do sprawnego transportu i bezpiecznych procesów.

Digitale Assistenzsysteme

Inteligentne systemy wspomagania od STILL

Systemy wspomagające STILL to system nerwowy cyfrowej inteligencji naszych wózków przemysłowych. Korzystaj z większej wydajności, większego bezpieczeństwa i zauważalnego uproszczenia pracy.

Nasze systemy wspomagające automatycznie regulują prędkość obrotową, zatrzymują drgania masztu, monitorują wysokość podnoszenia w zależności od podniesionego ładunku lub kompensują nierówności podłoża poprzez dynamiczną regulację podwozia w milisekundach. I to jest tylko ułamek ich możliwości.


Automatyzacja

Bezpieczeństwo procesu łączy się z efektywnością

Automatyzacja dotychczasowego ręcznego transportu towarów obiecuje kilka korzyści. Należą do nich na przykład stale bezpieczne i wydajne procesy oraz stale wysoki przepływ towarów przez całą dobę w razie potrzeby. W zależności od wymagań, można zautomatyzować poszczególne sekcje procesu, podobszary lub cały przepływ materiałów z towarów przychodzących do towarów wychodzących.

Postęp technologiczny umożliwia obecnie także pierwsze autonomiczne rozwiązania. Ich dodatkowa zaleta w porównaniu z automatyzacją: projektu magazynu betonu nie trzeba już z góry uczyć wózków przemysłowych. Zamiast tego, autonomiczne pojazdy samodzielnie rozpoznają swoje otoczenie i dynamicznie na nie reagują - nawet jeśli ulega ono zmianie.

Automatisierung

Rozwiązania w zakresie automatyzacji od STILL:
Po prostu elastyczne, podwójnie wydajne

Codziennie nasi inżynierowie i programiści ciężko pracują, aby przekraczać granice tego, co jest możliwe dzięki rozwiązaniom automatyzacji. Ich misja: ustanowienie nowych wzorców w zakresie przyjaznej dla użytkownika elastyczności, maksymalnego bezpieczeństwa i niezrównanej wydajności w świecie produkcyjnym i centrach logistycznych naszych klientów.

O tym, co może osiągnąć profesjonalna pasja i wypracowane przez lata know-how, świadczą takie innowacje, jak całkowicie zautomatyzowany przez STILL pociąg trakcyjny lub STILL iGo neo CX 20 - pierwsza na świecie autonomiczna kompletaczka zamówień.

Do rozwiązań automatyzacji STILL

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Cyfryzacja

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.