Nagrody i wyróżnienia

IFOY Award 2019

Nasi finaliści

Ogłaszamy finalistów tegorocznej nagrody IFOY (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year), która zostanie wręczona 26 kwietnia 2019 roku w wiedeńskim Hofburgu. STILL uzyskał w tym roku dwie nominacje: w kategorii "AGV & Robot Intralogistyczny" z automatycznym LiftRunner z LTX 50 i automatycznym załadunkiem i rozładunkiem oraz w kategorii "Oprogramowanie Intralogistyczne" z portalem internetowym "STILL neXXt fleet" do inteligentnego sterowania flotą.

We współpracy z LOGISTIK.Kurier i Austriacką Federalną Izbą Gospodarczą, ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas gali austriackiego HERMES Verkehrs.Logistik.Preis.

Obydwaj finaliści wezmą udział w tzw. IFOY TEST DAYS na początku marca w Hannover Exhibition Center. W tym przypadku eksperci mierzą kluczowe dane finalistów w ramach standardowej procedury. W ramach IFOY Innovation Check renomowani naukowcy oceniają następnie wartość innowacyjną nominowanych osób. Ostatecznie decyduje jury złożone z 29 międzynarodowych dziennikarzy branżowych z wiodących mediów logistycznych w 19 krajach. Jury ocenia między innymi wartość innowacji, technologię, design, ergonomię i obsługę, bezpieczeństwo, atrakcyjność rynkową i korzyści dla klienta, a także efektywność ekonomiczną i trwałość produktów i rozwiązań.

 

 


Ciekawe?

Poznaj naszych finalistów:

 

LTX 50

Główną innowacją zautomatyzowanego LiftRunner'a z LTX 50 jest połączenie automatycznego napędu i zautomatyzowanej obsługi ładunków dla różnych rozmiarów kontenerów. Do tej pory możliwa była zarówno automatyczna jazda, jak i automatyczna obsługa ładunków, ale nie było to połączenie obu tych metod. Ciągnik elektryczny LTX 50 ciągnie również przyczepy o masie całkowitej do 5.000 kg przez zakłady produkcyjne, nie pozostawiając po sobie śladu.


Spójrz za siebie: Nagroda IFOY 2018

W zeszłym roku STILL wygrał wyścig z RX 20 i tym samym zapewnił sobie upragnioną nagrodę po raz piąty od pierwszej nagrody IFOY w 2013 roku.


RX 20-16

W obozie wszystko musi być w porządku. Wiązka energetyczna RX 20 jest więc zarówno mocna, jak i zwrotna, a także szybko umieszcza kierowcę i towary tam, gdzie ich miejsce. Dobra widoczność i wygodna kabina kierowcy pozwalają również na bardzo precyzyjną pracę. A to dzięki najszerszej gamie opcji baterii, o wysokim poziomie wytrzymałości.

 

 

Wrażenie nagrody IFOY 2018