Nagrody

IFOY Award 2020

Nasz zwycięzca

Zerowa Emisja Spalin. Pełna Wydajność. Zwycięzca.

RX 60 25-35 – Zwycięzca IFOY

W tym roku po raz pierwszy zwycięzcy nagrody IFOY (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year) zostali ogłoszeni online za pośrednictwem wideo z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

W kategorii "Wózek czołowy z przeciwwagą do 3,5 tony" upragniona przez wszystkich nagroda trafiła po raz kolejny do nas. W tym roku firma z Hamburga zgłosiła do konkursu swój nowy elektryczny wózek widłowy RX 60-25/35.

"W wersji high-performance STILL RX 60-25 wyznacza nowy standard wśród wózków widłowych w tym segmencie. Nigdy wcześniej elektryczny wózek widłowy nie był tak wydajny. Dodaj do tego zalety związane z niskim poziomem hałasu, elastycznością, niższym kosztem energii elektrycznej w porównaniu do oleju napędowego lub gazu, łatwą obsługą, mniejszą ilością konserwacji i bardzo przewidywalną obsługą. Wszystkie kryteria dla pogromcy silnika spalinowego są zatem połączone," potwierdziło międzynarodowe jury. Dzięki temu modelowi STILL stanowi poważną alternatywę dla spalinowych wózków widłowych w klasie udźwigu 2,5 - 3,5 tony. Jurorzy byli pod szczególnym wrażeniem prędkości podnoszenia generowanej przez silnik pompy 25 kW. Zespół testujący zmierzył prędkość bez obciążenia przekraczającą 66 cm/s i ocenił: "Nowy rekord w tej klasie".

Jednak STILL RX 60-25 / 35 ustanawia nowe standardy także w testowanej kombinacji przyspieszenia, jazdy i podnoszenia. W tym teście wózek osiągnął wydajność 363 palet w ciągu ośmiu godzin. "Zmierzona wydajność jeszcze nigdy nie była tak wysoka w historii testów IFOY ", jak stwierdziło jury.

  • Tutaj możesz znaleźć szczegółowy raport z testu: PDF, 67 KB Pobierz

Zaciekawiliśmy Cię?

Poznaj naszego zwycięzcę

RX 60-25/35

Żaden inny wózek widłowy nie pozwala przewieźć więcej towaru w kilka sekund. Nowy RX 60-25 / 35 jest najmocniejszym wózkiem widłowym w swojej klasie. Z każdą transportowaną paletą oszczędzasz cenne sekundy - niezależnie od ich wymiarów. Dzięki doskonale kontrolowanej wydajności dostarczasz towary tam, gdzie powinny być i to w najlepszym możliwym czasie. Opracowany i zbudowany dla najbardziej wymagających sytuacji.