Webinar on Demand

Technologia wodorowa w wózkach widłowych

TEMAT

Dlaczego warto zasilać wózki widłowe wodorem?

Dostęp

Materiały będą dostępne przez 14 dni od momentu rejestracji.

Wózki na wodór to nie science-fiction 

Technologia zasilania pojazdów wodorem nabiera w ostatnich latach rozpędu. Choć nie jest jeszcze powszechna, wiele - w tym praktyczne przykłady skutecznych wdrożeń - wskazuje na to, że Fuel Cell może stać się w przyszłości jednym z najważniejszych sposobów zasilania wózków widłowych. Podczas webinaru STILL Polska, ekspert firmy opowie:

  • jak działa ogniwo paliwowe?
  • co jest przyczyną dynamicznego rozwoju i wzrostu opłacalności stosowania Fuel Cell w intralogistyce?
  • jakie wózki widłowe są dostępne w technologii ogniw paliwowych?
  • w jakiej sytuacji ogniwa paliwowe są uzasadnionym wyborem jako sposób zasilania floty transportu wewnętrznego?
  • gdzie i z jakim efektem dotąd wdrożono wózki STILL na wodór?

Wszystko, co trzeba wiedzieć o Fuel Cell

Jak działa zasilanie wózków wodorem? Czy jest bezpieczne? Co sprawia, że o wodorze jako paliwie mówi się coraz więcej? W jakich przypadkach warto przejść na technologię zasilania wózków widłowych ogniwami paliwowymi? Gdzie i z jakim skutkiem korzysta się z wózków widłowych w technologii Fuel Cell? Jakie typy wózków widłowych są dostępne z ogniwami paliwowymi? Podczas webinaru na życzenie STILL Polska na pytania te odpowie - także na konkretnych przykładach - ekspert firmy.

O wózkach na wodór od strony praktycznej

W materiale zaprezentowane zostaną wraz z parametrami technicznymi ogniwa paliwowe stosowane w wózkach STILL, warunki konwersji wózka elektrycznego do technologii Fuel Cell oraz kryteria decyzji o jej wdrożeniu. Na przykładzie danych eksploatacyjnych porównane zostaną koszty zasilania w technologii Fuel Cell, Li-Ion i LPG. Prowadzący przedstawi także 2 case study z wdrożenia wózków STILL zasilanych wodorem - w tym jedno z materiałem wideo.

Gospodarzem webinaru poświęconego tematowi Fuel Cell jest Grzegorz Kurkowski, specjalista ds. produktu STILL Polska.

 

Rejestracja na webinar na życzenie STILL Polska

Chciał(a)bym uzyskać dostęp do materiału i otrzymywać newsletter STILL Polska. (* pola wymagane)

Państwa dane będą traktowane z zachowaniem zasad poufności, nie będą przekazywane stronom trzecim i będą wykorzystywane jedynie do przesyłania newslettera STILL Polska i informowania o dostępności materiałów.