Zestawy platform transportowych

Wydajne zaopatrzenie produkcji przy użyciu zestawów transportowych

Systemy zestawów transportowych to synonim wąskich procesów, wydajnego przepływu materiałów, precyzyjnego harmonogramu i intralogistyki z niższym natężeniem ruchu. Składają się z wózka holowniczego, przyczep (ram transportowych) i wózków (nośników ładunku).

Ramy transportowe STILL mają opatentowany system transportu, załadunku i rozładunku, dzięki czemu zapewniają najwyższą możliwą elastyczność, wyjątkowy komfort obsługi i najniższy opór toczenia spotykany w branży.

Wraz z niezawodnymi ciagnikami elektrycznymi STILL zestawy transportowe STILL tworzą innowacyjne, kompleksowe rozwiązanie w ramach zaopatrywania produkcji.

 • Oszczędność pieniędzy - Wydajność, energooszczędny transport przy mniejszym ruchu w magazynie
 • Zwiększenie bezpieczeństwa - Najlepsze właściwości jezdne i automatyczne zabezpieczenie
 • Maksymalna elastyczność - Szeroki zakres możliwych kombinacji ram i wózków
 • Ergonomiczna obsługa - Opatentowany system transportu, załadunku i rozładunku


Doradztwo z zakresu zestawów transportowych – Twój ruch!

 • Sprawdzenie aktualnej sytuacji
 • Możliwe połączenia elementów trasy
 • Możliwe zastosowania zestawów transportowych na miejscu
 • Koncepcja przepływu materiału z zastosowaniem zestawów transportowych
 • Opcjonalnie: Testowanie etapów automatyzacji,
  Wdrożenie projektu

+48 61 66 86 100

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Nasza oferta zastosowania zestawów transportowych

Dzięki opatentowanemu systemowi LiftRunner firma STILL oferuje najlepszy zestaw transportowy dla Twojej branży. Nasi eksperci będą wspierać Cię już od pierwszych konsultacji związanych z wdrożeniem zautomatyzowanego transportu materiałów za pomocą zestawu transportowego.

STILL LiftRunner®

Zestawy platform transportowych są niezbędne do wydajnego przepływu materiałów w nowoczesnej i oszczędnej logistyce produkcji. Zaopatrują bowiem w małych seriach stacje robocze np. linie montażowe w niezbędne materiały.

Zestawy platform transportowych - konsultacje

Zestawy platform transportowych to coś więcej niż ciągnik z przyczepami. Przy planowaniu zestawu platform transportowych należy uwzględnić wiele ważnych aspektów. Omów z nami szczegóły. Znajdziemy odpowiedzi na Twoje pytania!

Zautomatyzowane zestawy platform transportowych

Najnowsze rozwiązania zestawów platform transportowych obejmują w pełni zautomatyzowane stacje przepływu materiałów – od załadunku poprzez kolejne przystanki na linii produkcyjnej aż do miejsca rozładunku.

Projekty indywidualne

System STILL LiftRunner® jest doskonale przygotowany do każdego zadania i można go dostosować do indywidualnych wymagań. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

System BaseRunner i RackRunner

Ten dynamiczny duet zapewnia optymalny transport ładunków: STILL BaseRunner wydajnie i bezpiecznie transportuje duże nośniki ładunków przez halę, podczas gdy STILL RackRunner sprawia, że przenoszenie małych nośników ładunków i wszelkiego rodzaju pudeł jest dziecinnie proste.

Nasze wózki

Wózki są faktycznymi nośnikami towarów. Są to niezależne, ruchome elementy utrzymywane przez ramy.


System transportowy STILL LiftRunner®

STILL LiftRunner® to idealny system do transportu ładunków. Łączy w sobie opatentowany system transportu, rozładunku i załadunku wózków (ram transportowych) z wyjątkową wygodą obsługi i najniższym oporem toczenia spotykanym w branży. Począwszy od ciągników, poprzez ramy (przyczepy), a skończywszy na wózkach transportowych, wszystkie komponenty można dowolnie łączyć. Umożliwia to skonfigurowanie zestawu transportowego dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

Wdrożenie i automatyzacja zestawów transportowych

Szczegółowe tematy dotyczące wdrażania i automatyzacji zestawów transportowych. Nasi eksperci zebrali tutaj wszystkie istotne informacje: zalety, obszary zastosowań, proces wdrażania, funkcjonalność i wiele więcej. Nasi eksperci w dziedzienie zestawów transportowych chętnie doradzą Ci w sprawie ich indywidualnego zastosowania.

Porady dotyczące zestawów transportowych

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Zestawy transportowe w praktyce


Zestaw transportowy w intralogistyce

Zestawy transportowe są integralną częścią nowoczesnej intralogistyki. Stanowią niezastąpionych pomocników w odchudzonej produkcji – umożliwiają projektowanie procesów intralogistycznych z zachowaniem wysokiego poziomu wydajności. Zestawy transportowe STILL wyznaczają standardy wydajności. Umożliwiają dostawy w ramach odchudzonej produkcji. Skorzystaj z niezawodnych i precyzyjnych częstotliwości dostaw w swoich zakładach produkcyjnych.

Każdy zestaw transportowy jest rozwiązaniem dostosowanym do indywidualnych potrzeb, tzn. nasze rozwiązania w zakresie zestawów transportowych są równie indywidualne, jak rzeczywistość magazynowa naszych klientów. Ich wspólny mianownik: zmniejszenie natężenia ruchu wewnętrznego, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć bezpieczeństwo. Wspólnie opracowujemy koncepcję, która idealnie pasuje do wymagań produkcji i spełnia najwyższe wymagania. Jeżeli chcesz, możemy nawet zautomatyzować poszczególne etapy procesu lub całą trasę. Ponadto oferujemy innowacyjne wózki holownicze oparte na ponad 70-letnim doświadczeniu w dziedzinie ciągników elektrycznych. Zaufaj rozwiązaniu, które jest innowacyjne, dostosowane do potrzeb i ekonomiczne.

Fachowa wiedza i doświadczenie to podstawowe czynniki decydujące o powodzeniu projektu związanego z zestawem transportowym – zarówno ręcznym, jak i zautomatyzowanym.
Zrównoważony rozwój logistyki produkcji w firmie wymaga całościowego spojrzenia i rozbudowanej wiedzy specjalistycznej. Właśnie dlatego STILL jest idealnym partnerem w zakresie rozwiązań i automatyzacji zestawów transportowych.