Zestawy platform transportowych

Wydajne zaopatrzenie produkcji przy użyciu zestawów transportowych

Systemy zestawów transportowych to synonim wąskich procesów, wydajnego przepływu materiałów, precyzyjnego harmonogramu i intralogistyki z niższym natężeniem ruchu. Składają się z wózka holowniczego, przyczep (ram transportowych) i wózków (nośników ładunku).

Ramy transportowe STILL mają opatentowany system transportu, załadunku i rozładunku, dzięki czemu zapewniają najwyższą możliwą elastyczność, wyjątkowy komfort obsługi i najniższy opór toczenia spotykany w branży.

Wraz z niezawodnymi ciagnikami elektrycznymi STILL zestawy transportowe STILL tworzą innowacyjne, kompleksowe rozwiązanie w ramach zaopatrywania produkcji.

 • Oszczędność pieniędzy - Wydajność, energooszczędny transport przy mniejszym ruchu w magazynie
 • Zwiększenie bezpieczeństwa - Najlepsze właściwości jezdne i automatyczne zabezpieczenie
 • Maksymalna elastyczność - Szeroki zakres możliwych kombinacji ram i wózków
 • Ergonomiczna obsługa - Opatentowany system transportu, załadunku i rozładunku


Doradztwo z zakresu zestawów transportowych – Twój ruch!

 • Sprawdzenie aktualnej sytuacji
 • Możliwe połączenia elementów trasy
 • Możliwe zastosowania zestawów transportowych na miejscu
 • Koncepcja przepływu materiału z zastosowaniem zestawów transportowych
 • Opcjonalnie: Testowanie etapów automatyzacji,
  Wdrożenie projektu

+48 61 66 86 100

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Nasza oferta zastosowania zestawów transportowych

Dzięki opatentowanemu systemowi LiftRunner firma STILL oferuje najlepszy zestaw transportowy dla Twojej branży. Nasi eksperci będą wspierać Cię już od pierwszych konsultacji związanych z wdrożeniem zautomatyzowanego transportu materiałów za pomocą zestawu transportowego.

Rama holownika STILL LiftRunner

System STILL Liftrunner to najlepszy przenośnik wleczony w branży. System imponuje opatentowaną zasadą transportu i demontażu, najwyższym komfortem obsługi i najniższym oporem toczenia.

Porady dotyczące holowania pociągów

Pociąg holowniczy wymaga nie tylko pojazdu holowniczego i przyczepy. Omów z nami szczegóły.

Zautomatyzowane pociągi holownicze

Rozwiązanie holownicze automatycznie mapuje wszystkie stacje w przepływie towarów - od stacji załadunku do stacji rozładunku.

Dostosowane pociągi rozkładowe

System STILL LiftRunner® jest optymalnie przygotowany do każdego indywidualnego przypadku i może być dostosowany do konkretnych potrzeb.

System przyczep BaseRunner i RackRunner

Ten dynamiczny duet zapewnia optymalny transport towarów: STILL BaseRunner bez wysiłku transportuje duże nośniki ładunków bezpiecznie przez halę, podczas gdy STILL RackRunner sprawia, że przenoszenie małych nośników ładunków i wszelkiego rodzaju pudeł jest dziecinnie proste.

Nasze wózki

Wózki są faktycznymi nośnikami towarów. Są to niezależne, ruchome elementy utrzymywane przez ramy.


System transportowy STILL LiftRunner®

System transportowy STILL LiftRunner® to idealny system do przemieszczania materiałów w zakładzie. Łączy w sobie opatentowany system transportu, rozładunku i załadunku wózków (ram transportowych) z wyjątkową wygodą obsługi i najniższym oporem toczenia spotykanym w branży. Począwszy od wózków holowniczych, poprzez ramy (przyczepy), a skończywszy na wózkach, wszystkie komponenty można dowolnie łączyć. Umożliwia to skonfigurowanie najbardziej odpowiedniego zestawu transportowego do Twojego indywidualnego zastosowania.

 

Wdrożenie i automatyzacja zestawów transportowych

Szczegółowe tematy dotyczące wdrażania i automatyzacji zestawów transportowych. Nasi eksperci zebrali tutaj wszystkie istotne informacje: zalety, obszary zastosowań, proces wdrażania, funkcjonalność i wiele więcej. Nasi eksperci w dziedzienie zestawów transportowych chętnie doradzą Ci w sprawie ich indywidualnego zastosowania.

Porady dotyczące holowania pociągów

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Zestawy transportowe w praktyce


Zestaw transportowy w intralogistyce

Zestawy transportowe są integralną częścią nowoczesnej intralogistyki. Stanowią niezastąpionych pomocników w odchudzonej produkcji – umożliwiają projektowanie procesów intralogistycznych z zachowaniem wysokiego poziomu wydajności. Zestawy transportowe STILL wyznaczają standardy wydajności. Umożliwiają dostawy w ramach odchudzonej produkcji. Skorzystaj z niezawodnych i precyzyjnych częstotliwości dostaw w swoich zakładach produkcyjnych.

Każdy zestaw transportowy jest rozwiązaniem dostosowanym do indywidualnych potrzeb, tzn. nasze rozwiązania w zakresie zestawów transportowych są równie indywidualne, jak rzeczywistość magazynowa naszych klientów. Ich wspólny mianownik: zmniejszenie natężenia ruchu wewnętrznego, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć bezpieczeństwo. Wspólnie opracowujemy koncepcję, która idealnie pasuje do wymagań produkcji i spełnia najwyższe wymagania. Jeżeli chcesz, możemy nawet zautomatyzować poszczególne etapy procesu lub całą trasę. Ponadto oferujemy innowacyjne wózki holownicze oparte na ponad 70-letnim doświadczeniu w dziedzinie ciągników elektrycznych. Zaufaj rozwiązaniu, które jest innowacyjne, dostosowane do potrzeb i ekonomiczne.

Fachowa wiedza i doświadczenie to podstawowe czynniki decydujące o powodzeniu projektu związanego z zestawem transportowym – zarówno ręcznym, jak i zautomatyzowanym.
Zrównoważony rozwój logistyki produkcji w firmie wymaga całościowego spojrzenia i rozbudowanej wiedzy specjalistycznej. Właśnie dlatego STILL jest idealnym partnerem w zakresie rozwiązań i automatyzacji zestawów transportowych.