[Translate to Poland (Polish):] Planen Sie jetzt mit STILL die Einführung von Routenzügen in Ihrem Unternehmen.

ZESTAW NA MIEJSCU? NO TO W DROGĘ!

Jak wdrożyć zestawy transportowe w logistyce?

Wydajna intralogistyka koncentruje się na procesach szczupłych i zarazem elastycznych. Logistyka osadzona w koncepcji LEAN bazuje na zestawach transportowych jako centralnym elemencie składowym.

Wprowadzenie zestawów transportowych to temat złożony i zasadniczo oznacza zmianę procesów. Na początku jest zawsze faza analityczna, podczas której jest możliwość odpowiedzi na istotne pytania dotyczące sytuacji wyjściowej.

 

Doradca zestawów platform transportowych STILL

Zrób pierwszy ruch!
Rozpocznij swoją konsultację online!

Jakie rozmiary ładunku są w użyciu w Twojej firmie?

Jaka jest maksymalna masa ładunku przypadająca na nośnik ładunku?

Czy są już stosowane ciągniki?

Czy wszystkie 4 koła są skrętne?

Jakie właściwości ma planowany obszar zastosowania?

To był pierwszy krok!

Kolejnym krokiem jest analiza procesów logistycznych w Twojej firmie. Na podstawie podanych informacji przygotujemy się do pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Ustal termin niezobowiązującego spotkania konsultacyjnego z indywidualnym doradcą i zrób pierwszy krok do wprowadzenia systemu zestawów transportowych.

+48 61 66 86 100
Whitepaper

Publikacja STILL na temat wprowadzenia zestawów platform transportowych

Zestaw na miejscu? No to w drogę!

Nasz raport zawiera informacje o wszystkich istotnych tematach dotyczących sposobu wprowadzenia zestawów transportowych, ich konfiguracji oraz argumentów za tym przemawiających.


Przyłączysz się?!

Wyrażam zgodę na przesłanie przez firmę STILL e-mailem informacji o wdrożeniu zestawów transportowych.

Polityka prywatności
Rejestracja do newslettera
Po złożeniu zapytania otrzymasz od nas wiadomość mailową w celu potwierdzenia Twojego adresu e-mail oraz link do pobrania publikacji.
This site is protected by FriendlyCaptcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Wdrożenie zestawu transportowego z firmą STILL

Zmiana konwencjonalnej logistyki produkcji na nowoczesny system zgodny z zasadą lean manufacturing przy użyciu zestawów platform transportowych to istotny krok dla firmy, który wymaga współpracy z kompetentnym partnerem.

Z tego względu firma STILL jest idealnym wyborem w zakresie wprowadzenia zestawów transportowych i doradztwa z obszaru narzędzi lean:

  • Dostawca kompleksowego systemu – od początkowego doradztwa po wdrożenie
  • 20-letnie doświadczenie we wprowadzaniu zestawów transportowych
  • Wynalazca LiftRunner®: Od 10 lat lider branży
  • Własna produkcja zestawów transportowych
  • Silne partnerstwo z DEMATIC w celu uzyskania całkowicie zautomatyzowanego przepływu towarów
W praktyce: Klinika Uniwersytecka w Moguncji

W praktyce: Klinika Uniwersytecka w Moguncji

Zestawy transportowe STILL LiftRunner® optymalizują transport w obrębie kliniki – punktualna dostawa 4500 posiłków

Przedsiębiorstwo: Klinika Uniwersytecka w Moguncji obejmująca ponad 60 klinik i instytutów, 75 tys. pracowników, około 15 tys. łóżek, rocznie około 341 tys. pacjentów

Rozwiązanie: zestawy transportowe do transportu posiłków, prania, odpadów szpitalnych oraz pustych opakowań na ternie kliniki. W celu łatwego załadunku oraz ochrony wózków podczas jazdy zostały skonstruowane specjalne ramy typu C z opatentowanymi dolnymi wannami.

Przepływ materiałów oraz transporty w ponad 60 klinikach, instytutach i instytucjach należących do Kliniki Uniwersyteckiej w Moguncji charakteryzują się regularnymi trasami oraz transportami specjalnymi. W celu zoptymalizowania tych procesów zostały zakupione dwa zestawy transportowe STILL LiftRunner. W ruchu okrężnym zaopatrują one kliniki w posiłki oraz świeże pranie. Dodatkowo zestawy holownicze STILL LiftRunnern odbierają brudne pranie, odpady szpitalne oraz puste opakowania.

W ramach usługi kateringowej oba zestawy transportowe STILL LiftRunner trzy razy dziennie zaopatrują różne placówki i kliniki w posiłki. Bernd Broszehl, kierownik usług centralnych: „Nasze zestawy transportowe są w drodze od godziny 6 rano do godziny 22 wieczorem. Dla 1,5 tys. pacjentów hospitalizowanych rano, w południe i wieczorem dostarczanych jest do 4,5 tys. posiłków z kuchni do oddziałów klinicznych.”

Zestawy transportowe STILL LiftRunner optymalizują transport wewnętrzny: „Zestawy transportowe na swojej trasie dostarczają świeże pranie do oddziałów klinicznych i odbierają brudne pranie na stacjach poszczególnych klinik. Codziennie do pralni zawozimy do dziewięciu ton prania”, uściśla Broszehl.

Uwe Schmitt, kierownik zespołu zarządzania zaopatrzeniem, dodaje: „Na ostrych zakrętach promień skrętu zestawu transportowego marki STILL pozostaje zachowany. Dzięki temu można w znacznej mierze uniknąć wypadków, uszkodzeń elektroniki oraz zużycia i uszkodzeń kół wózków. Ponadto odgłosy jazdy nie są tak głośne jak dotychczas, a dodatkowa ochrona przed czynnikami atmosferycznymi sprawia, że zestaw transportowy LiftRunner idealnie sprawdza się w pracy na zewnątrz.”

 

Istotne informacje związane z wprowadzeniem zestawów platform transportowych.

 

Masz pytania do tego tematu?

Pomocy konsultacyjnej we wszystkich kwestiach dotyczących wprowadzania zestawów transportowych udzieli Ci wykwalifikowany doradca STILL. Zadzwoń do nas lub poproś o kontakt.

Zapytaj o: Wprowadzenie zestawów transportowych

Zwrot grzecznościowy*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Zestaw na miejscu? No to w drogę!