Systemy regałowe Regały wspornikowe

Dopasowane odpowiednio do Twoich wymagań

  • Uporządkowane przechowywanie towarów wielkogabarytowych i długich
  • Redukcja miejsca magazynowania poprzez wykorzystanie wysokości pomieszczeń magazynowych
  • Optymalny i bezpośredni dostęp do towarów
  • Możliwe wykonanie do zastosowań zewnętrznych z zabudową dachu i ścian
  • Odpowiedni do przechowywania zarówno lekkich, jak i ciężkich ładunków

Czy chcesz przede wszystkim przechowywać długie produkty i towary wielkogabarytowe, np. rury, płyty, deski i pręty? Jeśli tak, to spójrz na regały wspornikowe STILL. Dzięki swojej konstrukcji ten rodzaj regału oferuje możliwość porządnego przechowywania towarów o różnych wymiarach.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Regały wspornikowe

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Struktura regału wspornikowego

Regał wspornikowy składa się ze słupów i podpór. Słup regału składa się z samego słupa, nóżek, łączników podłużnych i co najmniej jednego usztywnienia ukośnego. Wsporniki są przykręcone do regału.


Regały wspornikowe - elementy

Słup regału ze stopą

Głównym składnikiem regału wspornikowego jest jedno- lub dwustronny regał z jedną stopą. Jest zakotwiczony do podłogi. Rozmiar i konstrukcja zależą od wymaganego obciążenia i wymagań statycznych. Perforacje otworów do montażu wsporników sięgają górnego poziomu przechowywania. Standardowy zakres regulacji wysokości wynosi 100 mm i służy do łatwej regulacji wysokości półki. Inne wymiary są możliwe na życzenie.

Wsporniki

Wsporniki są przykręcone do regału. Konstrukcja wsporników zależy od obciążenia. Im większy profil, tym większa możliwa nośność.

Ukośny wspornik

Do każdego regału wymagany jest co najmniej jeden ukośny wspornik z regulowanymi śrubami rzymskimi. W przypadku normalnych obciążeń, wystarcza w co piątym lub szóstym polu.

Łączniki podłużne

Łączniki podłużne działają jako rozpórki między słupami. Długość podłużnych łączników zależy od rodzaju przechowywanego produktu.


Regały wspornikowe - główne akcesoria

Zaokrąglone stopy

Zaokrąglanie służy ochronie personelu (np. dolne partie nóg) i opon wózków .

Urządzenia zapobiegające zsuwaniu się

Urządzenia zapobiegające zsuwaniu się są ważne dla bezpiecznego przechowywania produktów okrągłych na wspornikach. Urządzenia zapobiegające zsuwaniu się mogą być dostarczane w różnych wersjach i wysokościach. & Nbsp;

Ramiona pomostowe

Regały wspornikowe służą do przechowywania długich produktów. Ramiona pomostowe to elementy przykręcane między wspornikami, umożliwiające składowanie palet.

Wypełnienie półki

Aby uelastycznić wykorzystanie regału, oferujemy różne wersje wypełnienia półki, które są albo układane tylko na wspornikach, albo na ramionach pomostowych zamontowanych między wspornikami. Możliwe są wypełnienia z płyt wiórowych, krat lub kratownic.

Etykietowanie

Aby zapewnić efektywne etykietowanie , należy wziąć pod uwagę dwa ważne aspekty: Pozycja etykiet i numeracja pozycji na półce.

Pozycja etykiet

Etykiety na regale nie zawsze są dobrze widoczne. Aby zapewnić dobrą widoczność, pomagamy z uchwytami etykiet specyficznymi dla danego regału

Numeracja pozycji na półce

W szczególności, jeśli przechowujesz pręty, rury, płyty itp. W magazynie, ważne jest, aby zachować przejrzystość. Oferujemy poprawną numerację, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania.

Osłony wejściowe i prowadnica

W razie potrzeby prowadnica zapewnia wózkom widłowym prowadzenie boczne. Osłony wjazdu można używać tylko w połączeniu z szyną prowadzącą, aby wózek mógł płynnie wjechać do korytarza.

Zabezpieczenie przed kolizją

Osłona przed kolizją jest dostępna w kształcie litery L lub U, aby chronić dwie lub trzy strony. Jest ona przymocowana do zewnętrznego wspornika każdego korytarza.


Regały wspornikowe - ważne parametry planowania

Mówiąc o regałach wspornikowych, często mówi się o wymiarze osiowym. Wymiar osiowy jest mierzony od środka do środka dwóch wsporników. Naddatek długiego materiału sięgającego ponad ostatni wspornik jest ograniczony do połowy długości osiowej. Przy danym wymiarze osiowym 1000 mm oznacza to, że maksymalny dozwolony naddatek wynosi 500 mm.


Zakup regałów wspornikowych

Planowany pod kątem wydajności magazyn gwarantuje wysoką i ekonomiczną wykonalność. Skorzystaj z profesjonalnej konsultacji z naszymi ekspertami STILL od samego początku planowania magazynu. Przed podjęciem decyzji o zakupie pomagamy w każdym aspekcie - od sprawdzenia projektu magazynu po omówienie planowanych przepływów pracy. Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś zdecydować się na STILL przy zakupieregałów wspornikowych:

  • Wieloletnie doświadczenie: blisko naszych klientów od ponad 95 lat.
  • Partnerstwo, na którym możesz polegać.
  • Holistyczna koncepcja premium - od konsultacji do serwisu .
  • Zawsze blisko Ciebie: 5 oddziałów, 5 baz wynajmu & 200 techników serwisowych w samej Polsce.
  • Wyszkolony zespół instalacyjny zapewnia właściwy montaż regałów wspornikowych.