Systemy regałowe Regały wjezdne i przejezdne

Przechowuj głęboko i oszczędzaj miejsce

  • Kompaktowe magazynowanie
  • Bezpieczne przechowywanie towarów wrażliwych na uszkodzenia
  • Idealny do magazynowania dużych ilości identycznych produktów
  • Bardzo dobra przejrzystość składowanych towarów

Chcesz głównie przechowywać dużą liczbę identycznych produktów w kompaktowy sposób w swoim magazynie? Powinieneś przyjrzeć się ekonomicznym regałom wjezdnym i przejezdnym. Dzięki elastycznemu dopasowaniu konstrukcji ten typ regału oferuje wyjątkowo wydajne wykorzystanie przestrzeni w magazynie. Jeśli regały są zaprojektowane jako regały wjezdne, materiały są przechowywane i pobierane z jednej powierzchni regału.

Ten system przechowywania jest idealny do przechowywania kilku palet towarów jeden za drugim. Regał został zaprojektowany tak, aby umożliwić wózkom widłowym przemieszczanie się wewnątrz kanałów regału w celu odkładania lub pobierania palet. Ten rodzaj przechowywania jest idealny dla towarów wrażliwych na nacisk lub do magazynów, które przechowują towary sezonowe. Standardowo regały wjezdne są zgodne z zasadą LiFo (ostatnie wejście, pierwsze wyjście). Istnieje również możliwość obsługi regałów przejazdowych zgodnie z zasadą FiFo (pierwsze wejście, pierwsze wyjście).

Kontakt

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Regały wjezdne i przejezdne

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Regały wjezdne i przejezdne - konstrukcja

Solidne regały wjezde i przejezdne pozwalają na magazynowanie jednorodnych produktów przy dużej ilości palet.

Możliwe jest umieszczenie towarów jeden za drugim w głębi regału na dwóch szynach nośnych. Idealne dla produktów czułych na nacisk oraz jako magazyn sezonowy.Konstrukcja szyn nośnych jest ważna dla prawidłowego funkcjonowania systemu regałów, ponieważ palety są na nich przechowywane. Ważne jest, aby odległość między podporami szyn była wystarczająco duża, aby umożliwić wózkowi widłowemu poruszanie się wewnątrz regału i bezpieczne ustawienie palety na wsporniku szyny. W wersji standardowej wsporniki szyn są przykręcone do wsporników hakowych, które łączą szyny z ramami. ”


Regały wjezdne i przejezdne - elementy

Obsługa regałów

Wsporniki regałów wykonane są ze specjalnych profili stalowych i są stałymi elementami regałów wjezdnych i przejazdowych STILL. Dwie podpory są przykręcone do profili poziomych w celu utworzenia kolumny. Aby uzyskać lepszą stabilność, wsporniki regału są mocno przymocowane do podłogi. Belki podłużne łączą poszczególne kolumny ze sobą.

Poziome skrzyżowania i belki podłużne

Kolumny regałów wjezdnych i przejezdnych są połączone belkami wzdłużnymi, które zwiększają stabilność regału.

Pionowe belki poprzeczne

Pionowe belki poprzeczne zapewniają systemowi niezbędną stabilność.

Szyna nośna

Palety są przechowywane na szynach nośnych, które są przymocowane do kolumn za pomocą wsporników. Wysokość każdego poziomu można indywidualnie regulować skokowo co 50 mm. Szerokie powierzchnie nośne i ściany boczne zapewniają bezpieczne ustawienie palet.