Systemy regałowe Regały wspornikowe

Dopasowane odpowiednio do Twoich wymagań

  • Uporządkowane przechowywanie towarów wielkogabarytowych i długich
  • Redukcja miejsca magazynowania poprzez wykorzystanie wysokości pomieszczeń magazynowych
  • Optymalny i bezpośredni dostęp do towarów
  • Możliwe wykonanie do zastosowań zewnętrznych z zabudową dachu i ścian
  • Odpowiedni do przechowywania zarówno lekkich, jak i ciężkich ładunków

Czy chcesz przede wszystkim przechowywać długie produkty i towary wielkogabarytowe, np. rury, płyty, deski i pręty? Jeśli tak, to spójrz na regały wspornikowe STILL. Dzięki swojej konstrukcji ten rodzaj regału oferuje możliwość porządnego przechowywania towarów o różnych wymiarach.

Kontakt

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Regały wspornikowe

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Struktura regału wspornikowego

Regał wspornikowy składa się ze słupów i podpór. Słup regału składa się z samego słupa, nóżek, łączników podłużnych i co najmniej jednego usztywnienia ukośnego. Wsporniki są przykręcone do regału.


Regały wspornikowe - elementy

Słup regału ze stopą

Głównym składnikiem regału wspornikowego jest jedno- lub dwustronny regał z jedną stopą. Jest zakotwiczony do podłogi. Rozmiar i konstrukcja zależą od wymaganego obciążenia i wymagań statycznych. Perforacje otworów do montażu wsporników sięgają górnego poziomu przechowywania. Standardowy zakres regulacji wysokości wynosi 100 mm i służy do łatwej regulacji wysokości półki. Inne wymiary są możliwe na życzenie.

Wsporniki

Wsporniki są przykręcone do regału. Konstrukcja wsporników zależy od obciążenia. Im większy profil, tym większa możliwa nośność.

Ukośny wspornik

Do każdego regału wymagany jest co najmniej jeden ukośny wspornik z regulowanymi śrubami rzymskimi. W przypadku normalnych obciążeń, wystarcza w co piątym lub szóstym polu.

Łączniki podłużne

Łączniki podłużne działają jako rozpórki między słupami. Długość podłużnych łączników zależy od rodzaju przechowywanego produktu.


Regały wspornikowe - główne akcesoria

Zaokrąglone stopy

Zaokrąglanie służy ochronie personelu (np. dolne partie nóg) i opon wózków .

Urządzenia zapobiegające zsuwaniu się

Urządzenia zapobiegające zsuwaniu się są ważne dla bezpiecznego przechowywania produktów okrągłych na wspornikach. Urządzenia zapobiegające zsuwaniu się mogą być dostarczane w różnych wersjach i wysokościach. & Nbsp;

Ramiona pomostowe

Regały wspornikowe służą do przechowywania długich produktów. Ramiona pomostowe to elementy przykręcane między wspornikami, umożliwiające składowanie palet.