Optymalizacja procesów z iGo insights

Monitoring i analiza dla pojazdów automatycznych

Zautomatyzowane pojazdy transportowe pracują przez całą dobę, 365 dni w roku. Zautomatyzowane pojazdy transportowe (AGV) są sterowane i monitorowane przez system sterowania transportem lub flotą (TLS). Przez całą dobę generuje on ogromną ilość cennych danych, które mogą być wykorzystane do przeprowadzenia dogłębnej analizy magazynu zautomatyzowanego oraz procesów z szerszej perspektywy.

Firma STILL oferuje iGo insights – działające w chmurze narzędzie analityczne, które jest bezpośrednio połączone z systemem sterowania transportem. Na podstawie zebranych informacji o procesach iGo insights opracowuje konkretne zalecenia dotyczące działań w celu optymalizacji dostępności i wydajności zautomatyzowanej floty. Wszystkie dane są przesyłane do chmury w celu oceny i są dostępne online w szyfrowanym portalu internetowy.

iGo insights wykorzystuje zasadę uczenia maszynowego do ciągłego udoskonalania analizy. Oprogramowanie rozpoznaje struktury w przebiegu danych, oblicza prawdopodobieństwa i umożliwia w ten sposób proaktywne działanie – na przykład przy planowaniu konserwacji lub napraw.


Przegląd iGo insights

  • Metoda analityczna. Graficzny zapis wszystkich ruchów pojazdów na mapach termicznych w celu identyfikacji i optymalizacji wąskich gardeł wydajności.
  • Rozwiązywanie problemów. Funkcja odtwarzania umożliwia dokładne określenie usterki poprzez spojrzenie wstecz na zachowanie pojazdu i systemu.
  • Sterowanie. Kluczowe dane dotyczące czasu reakcji, intensywności ruchu, wykorzystania i przestojów.
  • Prognozowanie. Codziennie informacje o trendach i odchyleniach od norm.
  • Oszczędność czasu. Czynności konserwacyjne lub naprawy są inicjowane proaktywnie.
  • Dostosowanie. Interfejs internetowy dostosowany do komputerów stacjonarnych i wszystkich urządzeń mobilnych.

Zapytanie o optymalizację procesów przy zastosowaniu iGo insights

Aby uzyskać dodatkowe informacje i odpowiedzi na pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z naszymi wyspecjalizowanymi doradcami.

+48 664 138 913

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Funkcje iGo insights

Oparta na modułach ocena danych z chmury – od szybkiego przeglądu do szczegółowych raportów dostosowanych do potrzeb użytkownika


Multi-Site Access

Dostęp do wielu lokalizacji klientów dzięki wyświetlaniu ich na mapie świata podczas logowania.


Pulpit nawigacyjny

Pulpity nawigacyjne konfigurowane przez użytkownika z funkcją zatwierdzania i szablonów dla nowych użytkowników. Z wielu wykresów można przejść do stron szczegółowych (np. AGV i wskaźnik KPI statusu transportu).


Alerty

Szybka synchronizacja aktualizacji statusu (często w czasie rzeczywistym). Automatyczna i ręczna zmiana statusu po rozwiązaniu problemu.


Obserwacja

Codzienna identyfikacja trendów i wartości poza normą dla określonych statusów przy użyciu technik uczenia maszynowego.


System Insights

System Insights dostarcza informacji o ruchu AGV i aktywności AGV w instalacji w określonym przedziale czasu (np. mapy termiczne dotyczące stanu AGV lub intensywności ruchu).iGo insights w praktyce

Większa wydajność w firmie Danfoss: zautomatyzowany magazyn wspomagany przez sztuczną inteligencję

Firma Danfoss korzysta ze zautomatyzowanego magazynu z wózkami serii MX-X i EXV, a do optymalizacji systemu wykorzystywane jest tam wspomagane przez sztuczną inteligencję, działające w chmurze rozwiązanie iGo insights. Dodatkowo zastosowano radiowy system ostrzegawczy (ELOshield), który chroni pieszych przed nadjeżdżającymi pojazdami.


Czytaj studium przypadku →