STILL Webinar

O systemach wspierających bezpieczeństwo

Zapisz się i weź udział

TEMAT

Systemy zwiększające bezpieczeństwo w intralogistyce

TERMIN

23 lutego 2021,
od 11:00 do 12:00

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Potrzeba zwiększania bezpieczeństwa pracy w obiektach magazynowych jest jednym z najważniejszych motorów innowacji w dziedzinie wózków widłowych. Podczas webinaru STILL Polska poznają Państwo nowoczesne możliwości zmniejszania ryzyka wypadków. W trakcie wydarzenia opowiemy o:

  • przyczynach i skutkach wypadków w intralogistyce
  • konkretnych rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo pracy z użyciem wózków różnego typu
  • oprogramowaniu i technologiach minimalizujących ryzyko niepożądanych zdarzeń
  • rozwiązaniach systemowych wdrożonych w firmie Danfoss


Usystematyzowana wiedza o unikaniu wypadków

Jak przez lata zmieniało się podejście do kwestii bezpieczeństwa pracy z użyciem wózków widłowych? Jakie są najczęstsze przyczyny wypadków? Jakie konsekwencje wynikają z ich występowania? Jakie konkretne rozwiązania pozwalają im zapobiegać? W jakie systemy zwiększające bezpieczeństwo można wyposażyć wózki unoszące, podnośnikowe, wysokiego składowania, czołowe i VNA oraz jak przygotować operatorów, żeby minimalizować ryzyko wypadków przy pracy? Na wszystkie te pytania odpowie w trakcie webinaru ekspert STILL Polska. Swoimi doświadczeniami z zastosowania systemów zwiększających bezpieczeństwo pracy wózków podzieli się gość specjalny z firmy Danfoss.

Praktyczne zastosowanie systemów bezpieczeństwa STILL

Firma Danfoss to producent komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody oraz maszyn roboczych. Przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom bezkompromisową koncentrację na jakości, niezawodności i innowacyjności swoich rozwiązań, a wartościom tym hołduje także w codziennej pracy. Przejawia się to m.in. w szerokim stosowaniu systemów minimalizującym ryzyko wypadków. Gościem specjalnym webinaru STILL Polska będzie Pan Łukasz Michna, EH&S Manager, koordynujący kwestie bezpieczeństwa transportu wewnętrznego w firmie Danfoss.

Gospodarzem webinaru będzie Grzegorz Kurkowski - specjalista ds. produktu STILL Polska i jeden z prowadzących zajęcia Akademii Bezpieczeństwa STILL.

Rejestracja na Webinar STILL

Chciał(a)bym wziąć udział w webinarze i otrzymywać newsletter STILL Polska. (* pola wymagane)

Państwa dane będą traktowane z zachowaniem zasad poufności, nie będą przekazywane stronom trzecim i będą wykorzystywane jedynie do przesyłania newslettera STILL Polska i informacji o webinarze.

 
Forma grzecznościowa*
Polityka prywatności*