STILL Webinar: Rejestracja na Webinar STILL

STILL Webinar

Czy wynajem długoterminowy się opłaca?

Zapisz się i weź udział

TEMAT

Wynajem długoterminowy - sprytny sposób na transport wewnętrzny

TERMIN

19 listopada 2020,
od 11:00 do 12:00

Finasowanie floty - simply smart

Rośnie świadomość wynajmu długoterminowego wózków widłowych jako atrakcyjnej alternatywy dla kupna wózków lub leasingu. Według danych STILL Polska zainteresowanie tą formą finansowania regularnie wzrasta, a niemal wszyscy korzystający z niej klienci są bardzo zadowoleni. Z czego wynika popularność wynajmu, potocznie zwanego także LTR (z ang. Long Term Rental)? W trakcie webinaru opowiemy o:

  • finansowych, administracyjnych i organizacyjnych korzyściach z wynajmu długoterminowego
  • różnicach pomiędzy wynajmem długoterminowym a leasingiem
  • doświadczeniach klientów z wdrożenia tej formy finansowania


Wygoda, bezpieczeństwo i święty spokój

Piotr Frasunkiewicz, Dyrektor Działu Finansów, Administracji i Obsługi Posprzedażowej STILL Polska, oraz Tomasz Sobczak, Regionalny Dyrektor Handlowy firmy, to eksperci z ogromnym doświadczeniem zarówno w branży intralogistyki jak i w rozpoznawalnych w globalnej skali przedsiębiorstwach. Doskonale wiedzą, jak wieloaspektowo optymalizować funkcjonowanie zakładów oraz jaką rolę odgrywa w tym procesie wynajem długoterminowy. Podczas webinaru STILL Polska pokażą tę perspektywę uczestnikom wydarzenia.

Wynajem długoterminowy w praktyce

Wynajem długoterminowy, od angielskiego „long-term rental” zwany czasem potocznie LTR, to przede wszystkim forma pozyskania i finansowania floty. Jednak płynące z niej korzyści wykraczają daleko poza kategorię kosztów. O tym, jak wdrożenie LTR wpływa na codzienne funkcjonowanie zakładu, jak przekłada się na kwestie technologii i utrzymania floty oraz płynność pracy i jej optymalizację, najlepiej opowie przedstawiciel firmy, która już kilka lat temu zmieniła formę finansowania wózków na wynajem długoterminowy. Gościem specjalnym webinaru STILL Polska będzie Pan Michał Wochna, Dyrektor ds. Logistyki w firmie Spedimex Sp. z o.o.

W roli gospodarza i moderatora webinaru wystąpi Grzegorz Kurkowski, specjalista ds. produktu STILL Polska.

Rejestracja na Webinar STILL

Chciał(a)bym wziąć udział w webinarze i otrzymywać newsletter STILL Polska. (* pola wymagane)

Państwa dane będą traktowane z zachowaniem zasad poufności, nie będą przekazywane stronom trzecim i będą wykorzystywane jedynie do przesyłania newslettera STILL Polska i informacji o webinarze.

 
Forma grzecznościowa*
Polityka prywatności*