Webinar STILL

bezpieczeństwo w magazynie

ТЕМАT

Bezpieczna praca wózkami przemysłowymi w magazynie

Inteligentne rozwiązania minimalizujące ryzyko wypadków i uszkodzeń

Wydajność magazynu w dużym stopniu zależy od bezpieczeństwa i niezawodności jego procesów logistycznych. W tym kontekście bezpieczeństwo w przemyśle ma szczególne znaczenie.

Wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie i maszyny, mogą wystąpić niebezpieczne sytuacje. A ludzie mogą doznać obrażeń lub uszkodzić towary. W celu zidentyfikowania i zminimalizowania tych zagrożeń dla pracowników oraz zapobieżenia uszkodzeniom powodowanym przez wózki przemysłowe, sprzęt i towary, dostępna jest cała gama rozwiązań.

Nasi eksperci w zakresie bezpieczeństwa wózków widłowych wyjaśnią, czym są te rozwiązania i do czego służą.


Nagranie z webinaru

Zwiększ bezpieczeństwo podczas pracy wózków przemysłowych! Przegląd innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa i scenariuszy ich zastosowań.

Gama rozwiązań zwększających bezpieczeństwo jest zróżnicowana i obejmuje inteligentne systemy wspomagające i aplikacje, które wykrywają potencjalne zagrożenia i aktywnie przeciwdziałają przyczynom uszkodzeń i wypadków, poprzez komponenty pojazdów i rozwiązania stacjonarne zabezpieczające określone obszary magazynowe i komunikacyjne, aż po szkolenia dla pracowników.

Aby dać Ci orientację, jak i gdzie możesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego magazynu, nasi eksperci przedstawiają aktualne rozwiązania dla różnych zastosowań, środowisk pracy oraz ich wpływ na unikanie i zapobieganie zagrożeniom.

 

Ściągnij

  • STILL Webinar Safety - Q&A (EN) PDF, 164 KB Pobierz
  • STILL Service Brochure (DE) PDF, 2 MB Pobierz
  • STILL Service Brochure (EN) PDF, 2 MB Pobierz
 

Kontakt

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Nigdy więcej nie przegap wydarzenia STILL!

Zarejestruj się, aby otrzymywać newsletter STILL i bądź na bieżąco z przyszłymi wydarzeniami STILL!

Chcę otrzymywać newsletter STILL. (*pola wymagane)

Twoje dane będą traktowane jako poufne, nie będą przekazywane osobom trzecim i będą wykorzystywane wyłącznie do wysyłania biuletynu STILL i informacji o webinarium.

Soukromé údaje*