Systemy regałowe Antresole magazynowe

Optymalne przechowywanie na każdym poziomie

  • Korzystne cenowo tworzenie dodatkowych powierzchni
  • Obciążenie od 250 kg/m² do 2000 kg/m²
  • Antresole są skręcane, przez co możliwy jest łatwy demontaż i budowa w innej lokalizacji
  • Dostępne wersje jedno- lub wielopoziomowe
  • Dostosowane do każdych warunków

Chcesz efektywniej wykorzystać wysokość magazynu? Właśnie na to pozwalają antresole magazynowe STILL. Niezależnie od tego, czy są to dodatkowe poziomy przechowywania, miejsca pracy lub produkcji - zastosowania są wszechstronne. Systemy antresoli są samonośnymi konstrukcjami stalowymi typu walk-on i częściowo drive-on. Zapewniają inteligentny sposób na zwiększenie dostępnej powierzchni magazynowej. Liczba możliwych wariantów konstrukcyjnych jest praktycznie nieograniczona. W zależności od konkretnych wymagań oferujemy różne nośności i pokrycia podłogowe.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Antresole

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Konstrukcja antresoli magazynowej

Antresole są wolnostojącymi konstrukcjami stalowymi. W zależności od wymagań konstrukcję można dostosować do różnych wysokości i obciążeń. Antresole STILL są skręcane przez co możliwy jest łatwy demontaż budowa w innej lokalizacji.


Antresole magazynowe - części i elementy

Podpory

Podpory są filarami, na których spoczywa cała konstrukcja. Rodzaj i konstrukcja podpór zależy od wysokości, wymaganej wytrzymałości i odległości między podporami. Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zwykle odległość od 4 do 8 metrów między filarami.

Głowne belki

Wraz ze wspornikami główne belki tworzą ramę antresoli. Rodzaj i konstrukcja podpór zależy od wymaganej wytrzymałości i odległości między podporami.

Płatwie

Płatwie służą do podparcia powierzchni antresoli. Płatwie są montowane na konstrukcji nośnej bez utraty wysokości. Obsługiwane płatwie mogą mieć wspornik, aby spełnić określone wymagania budowlane.

Belki poprzeczne pionowe i poziome

Belki poprzeczne stabilizują konstrukcję antresoli. Dostępna jest specjalna konstrukcja bez poprzeczek, umożliwiająca przejazd pojazdów pod platformą.

Antresole - pokrycie podłóg

Oferujemy różne rodzaje pokryć podłogowych - w zależności od obciążenia i pożądanego efektu antypoślizgowego. Płyty wiórowe są wyposażeniem standardowym Możliwe są również inne pokrycia, takie jak kratownice (blacha falista) lub deski powlekane teksturowane.

Balustrady

Balustrady są w całości wykonane ze stali zapewniającej wymagany poziom bezpieczeństwa w magazynie.

Schody

Bardzo solidne schody zawierają poręcz po obu stronach. Stopnie są dostępne w postaci kratownic, płyt lub litych desek. W razie potrzeby można dołączyć antresole pośrednie. Schody można elastycznie ustawić. Schody mogą być ustawione pod różnymi kątami (90/180 stopni itp.). Można je umieścić poniżej lub przed antresolą z antresolami pośrednimi lub bez nich.

Stacja transferowa zabezpieczona łańcuchem

Stacja transferowa służy do układania palet lub ich pakowania. Aby zabezpieczyć stację transferową i wyeliminować ryzyko upadku, jest ona zbudowana zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa oraz zabezpieczona łańcuchem.


Antresole magazynowe - główne akcesoria

Blokada bezpieczeństwa

Blokada bezpieczeństwa stanowi alternatywę dla stacji transferowej i jest otwierana i zamykana ręcznie. Niezależnie od pozycji blokady operator na antresoli nie może przekroczyć jej krawędzi. Blokada bezpieczeństwa jest szczególnie zalecana, jeśli wymagania bezpieczeństwa są bardzo wysokie.


Zakup antresoli magazynowej

Planowany pod kątem wydajności magazyn gwarantuje wysoką i ekonomiczną wykonalność. Skorzystaj z profesjonalnej konsultacji z naszymi ekspertami STILL od samego początku planowania magazynu. Przed podjęciem decyzji o zakupie pomagamy w każdym aspekcie - od sprawdzenia projektu magazynu po omówienie planowanych przepływów pracy. Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś zdecydować się na STILL przy zakupie antresoli:

  • Wieloletnie doświadczenie: blisko naszych klientów od ponad 95 lat.
  • Partnerstwo, na którym możesz polegać.
  • Holistyczna koncepcja premium - od konsultacji do serwisu .
  • Zawsze blisko Ciebie: 5 oddziałów, 5 baz wynajmu & 200 techników serwisowych w samej Polsce.
  • Wyszkolony zespół instalacyjny zapewnia właściwy montaż antresoli.