Idealny partner do wprowadzenia zestawów platform transportowych

Ekspertyza z jednego źródła

Wprowadzenie zestawów transportowych to wieloaspektowy temat, który wymaga całościowego spojrzenia na Twoją logistykę. Droga do szczupłej produkcji opartej na zasadzie Lean Management oznacza w gruncie rzeczy zmianę Twoich aktualnych procesów logistycznych. Do przeprowadzenia analizy oraz opracowania odpowiedniego indywidualnego rozwiązania niezbędna jest obszerna ekspertyza.

Jako prekursorzy w projektowaniu zestawów transportowych , dysponujący rozbudowaną siecią partnerów pomożemy Ci tak wdrożyć zestawy transportowe, aby wydobyć jak najwięcej korzyści z Twojego systemu intralogistycznego.


Kto je wynalazł?

Pionierzy w projektowaniu zestawów holowniczych i wynalazcy STILL LiftRunner®

BMW Pionier STILL

STILL LiftRunner® został początkowo zaprojektowany wspólnie z BMW w 2008 roku i od tamtej pory jest z powodzeniem wykorzystywany do zaopatrywania produkcji.

W międzyczasie STILL LiftRunner® ugruntował swoją pozycję na rynku i wciąż wyznacza kryteria w tej branży.


Dlaczego STILL jest idealnym partnerem

  • Jesteśmy pionierami w projektowaniu zestawów transportowych i wynalazcami systemu LiftRunner®
  • Wspólnie z firmą LR Intralogistik oraz Dematic współpracujemy w zakresie rozwiązań dotyczących łańcucha dostaw oraz automatyzacji
  • Mamy własną produkcję zestawów transportowych
  • Dysponujemy długoletnim doświadczeniem we wprowadzaniu zestawów transportowych
  • Posiadamy szeroką gamę rozwiązań intralogistycznych
STILL Experten-Netzwerk

STILL jako dostawca całościowych systemów dla logistyki produkcji

Jako dostawca całościowych systemów wyspecjalizowany we wdrażaniu zestawów platfrom transportowych, będziemy Ci towarzyszyć podczas całego procesu. Od pierwszej analizy, następnie w fazie konsultacyjnej, aż po wdrożenie pojazdów, oprogramowania i procesów. Stawiamy na współpracę i jesteśmy obecni w toku całego projektu aż do wdrożenia.

Ganzeinheitlicher Anbieter

Konsultacja dotycząca zestawów transportowych

5 pytań dotyczących wprowadzania zestawów transportowych – rozpocznij swoją konsultację internetową!

STILL Partnernetzwerk

Nasza rozbudowana sieć partnerska

Możesz polegać na STILL. Wprowadzenie logistyki opartej na koncepcji LEAN to decyzja strategiczna i istotna zmiana Twoich procesów intralogistycznych. Aby optymalnie przygotować się do tego zadania, stawiamy na ścisłe partnerstwo, takie jak z firmą DEMATIC, wiodącym dostawcą automatyzacji łańcucha dostaw, lub firmą LR Intralogistik projektantem i producentem systemów zestawów transportowych. Wspólnie optymalnie ukształtujemy Twoją produkcję!


Dematic to światowy lider dostarczający najnowocześniejszą, zintegrowaną technologię automatyzacji łańcucha dostaw, oprogramowania oraz powiązanych usług. Dzięki ścisłemu partnerstwu potrafimy wykorzystać Twoje dane i technologie do pomiaru postępów oraz trwale zoptymalizować Twoja firmę. W ten sposób wzmocni się Twój łańcuch dostaw, co w dłuższej perspektywie zapewni dostrzegalną przewagę nad konkurencją.

Partnerstwo z firmą LR Intralogistik rozpoczęło się w roku 2010 i doprowadziło do połączenia w roku 2015. Do głównych kompetencji LR Intralogistik GmbH należą projektowanie oraz produkcja elementów zestawów transportowych do wewnątrzzakładowego transportu materiałów. W centrum zainteresowania jest stały dalszy rozwój systemu STILL LiftRunner® oraz projektowanie systemów zestawów transportowych wraz z wózkami spełniającymi indywidualne potrzeby klientów. Głównym aspektem są tutaj rozwiązania wpływające na maksymalne korzyści klientów pod względem bezpieczeństwa, ergonomii i wydajności kosztów.


Podsumowanie: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie wdrażania zestawów transportowych oraz stałemu ścisłemu partnerstwu z ekspertami z zakresu technologii automatyzacji oraz projektowania elementów zestawów, gwarantujemy pomyślne wdrożenie odpowiedniego systemu.Masz pytania ?

Pomocy konsultacyjnej we wszystkich kwestiach dotyczących wprowadzania zestawów transportowych udzieli Ci wykwalifikowany doradca STILL. Zadzwoń do nas lub poproś o kontakt.

Zapytaj o: Oto dlaczego STILL jest idealnym partnerem do wprowadzenia zestawów transportowych.

Zwrot grzecznościowy
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Zestaw na miejscu? No to w drogę!


Więcej na ten temat