Cyfrowy Event STILL dla Klientów

Premiera nowego RX 60

13 Października 2020

Premiera STILL RX 60-35/50 -

wózki elektryczne jako istotne komponenty bezemisyjnej intralogistyki

W kontekście rosnących kosztów energii i redukcji emisji CO2, inteligentne zarządzanie energią staje się coraz ważniejszym celem udanych strategii logistycznych. To cyfrowe wydarzenie pokaże, w jaki sposób można wdrożyć bezemisyjną intralogistykę i inteligentne zarządzanie energią w zadaniach transportowych obsługujących ładunki od 3,5 do 5 ton - na przykładzie nowego elektrycznego wózka STILL RX 60-35/50.

Agenda

13. Października 2020 godz. 10:00-11:00 lub 16:00-17:00

  •  Powitanie
  •  Zwiększenie efektywności intralogistyki poprzez inteligentne zarządzanie energią
  •  Wysokowydajne elektryczne wózki widłowe jako odpowiednie komponenty intralogistyki wolnej od CO2
  •  Q&A

Skorzystaj z

  • kompleksowego ujęcia tematu zarządzania energią w intralogistyce
  • prestiżowej premiery nowego elektrycznego wózka widłowego RX 60-35/50
  • znakomitej wiedzy kompetentnych ekspertów

Efektywna intralogistyka dzięki inteligentnemu zarządzaniu energią

Energia! Niezastąpiony i równie kosztowny zasób zarówno dla przemysłu, produkcji jak i handlu detalicznego. Każde zadanie transportu wewnętrznego jest w dużej mierze zdeterminowane przez dostępność, wydajność, ślad ekologiczny i koszt energii wymaganej do zapewnienia wydajności przeładunkowej i rentowności.

Stale rosnące koszty energii elektrycznej i wymagania dotyczące unikania emisji szkodliwego CO2 zmuszają każdą firmę do organizowania i planowania zużycia energii z najwyższą starannością.

Dlatego inteligentne zarządzanie energią staje się decydującym czynnikiem ekonomicznie skutecznych strategii logistycznych. Kolejne aspekty to integracja z cyfrowymi systemami sterowania i usługami.

 

Nasi eksperci ds. energii pokażą Ci szereg opcji skutecznego zarządzania energią i odpowiedzą na Twoje pytania. Prosto, klarownie i wyczerpująco.


Wysokowydajne elektryczne wózki widłowe jako komponenty dopasowane do intralogistyki wolnej od CO2

Dowiedz się, jak wdrożyć bezemisyjną intralogistykę i inteligentne zarządzanie energią w zadaniach transportowych obsługujących ładunki od 3,5 do 5 ton na konkretnym przykładzie nowego wózka elektrycznego STILL RX 60-35/50. Dowiedz się, dlaczego nowy RX 60-35/50 może zrobić wszystko - poza emisją spalin! Wydajność obsługi, ergonomia, bezpieczeństwo czy też dostępność - RX 60-35/50 oferuje naszym klientom wydajność, która spełnia ich wymagania pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:

Informacja o zgodności: Zostań naszym VIP-em: poznaj RX 60-35/50 jeszcze przed oficjalną prezentacją produktu i zapytaj naszych ekspertów o najnowszego członka naszej elektryfikującej rodziny wózków widłowych RX 60 podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Kontakt

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: STILL RX 60-35/50

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.