Poznaj nasz STILL RX 60 w 60 sekund

Wykorzystaj jak najlepiej swój czas. Nowy STILL RX 60.

Poczuj się komfortowo w nowym STILL RX 60 i przygotuj się na to, że Twoje serce zabije z ekscytacją gdy tylko zegar zacznie tykać. Ponieważ procesy intralogistyczne przebiegają teraz w ciągu kilku sekund, potrzebujesz naszego mistrza przyspieszenia, który pomoże Ci odzyskać cenny czas. Z pewnością już od pierwszej chwili znajdziesz idealną równowagę pomiędzy mocą, ergonomią, zwrotnością i wydajnością energetyczną. RX 60-25/35 to nie tylko maszyna o wysokich osiągach – jest jedną z najlepszych w swojej klasie: przy użyciu tego elektrycznego wózka widłowego przeniesiesz 258 ton w zaledwie 3 600 sekund. Ciesz się swobodą, jaką daje najwyższy poziom naładowania akumulatora umożliwiający ładowanie palet przez 32 400 sekund bez konieczności zatrzymywania się w celu ponownego naładowania. Wygoda na najlepszym stanowisku pracy, jakie można sobie wyobrazić, w tym perfekcyjnie rozmieszczone elementy obsługowe, maksymalna przestrzeń na nogi, imponująca widoczność ze wszystkich stron oraz unikalny komputer pokładowy STILL Easy Control. Dzięki temu urządzeniu wystarczy jedno kliknięcie, aby skorzystać z ulubionych funkcji i zobaczyć wszystkie istotne dane dotyczące wydajności. Nadszedł czas, aby wyznaczyć nowe standardy: poznaj RX 60 w 60 sekund!

  • Wyjątkowa wydajność: najwyższe osiągi w swojej klasie

  • Maksymalna dostępność: najwyższy zasięg przy jednym naładowaniu akumulatora

  • Najlepsze miejsce pracy: przestronna kabina z komputerem pokładowym STILL Easy Control

Akcelerator - czas na nowego mistrza


Wydajność

Najlepsze osiągi wszechczasów.

Masz dużo do zrobienia? Przestań marnować swój czas! Żaden inny wózek widłowy nie pozwoli Ci przetransportować więcej towarów w krótszym czasie. Nowy RX 60 jest wózkiem widłowym o najwyższych osiągach w swojej klasie. Bez względu na to, czy chcesz transportować towary wzwyż, w głąb, czy w obu tych wymiarach, nasz mistrz w przyspieszaniu pomoże Ci zaoszczędzić cenne sekundy przy każdym transporcie palety. Możesz precyzyjnie kontrolować moc, aby zagwarantować dostawę towaru tam, gdzie powinien się on znaleźć w rekordowo krótkim czasie. Opracowany i zaprojektowany do zastosowań, które wymagają dużego nakładu pracy.

258 ton w 3 600 sekund

3 600 elektryzujących sekund, w ciągu których przetransportujesz 258 ton na odległość 200 metrów. Poznaj najwyższą moc przeładunkową w tej klasie.

7,4 m w ciągu 11 sekund

11 elektryzujących sekund, w ciągu których podniesiesz 3,5 tony na wysokość 7,4 metra. Przygotuj się na uzyskanie wydajności z najwyższą precyzją.

Jesteś gotowy na elektryzującą wydajność, która nie ustaje ani na sekundę?

Zapoznaj się z kartą danych technicznych, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich funkcji wózka lub umów się na konsultację, jeśli nie możesz doczekać się wypróbowania RX 60.


Dostępność

Nowy rekordzista pod względem zasięgu.

Moc jest masą pomnożoną przez przyspieszenie. Do tego dodajemy wytrzymałość! W końcu, jaki jest pożytek z mocy przeładunkowej, jeśli nie można na niej polegać przez całą zmianę roboczą? Poczuj się komfortowo w nowym RX 60 i korzystaj z zasilania przez osiem godzin bez konieczności doładowywania dzięki najdłuższemu zasięgowi przypadającemu na jedno ładowanie akumulatora w tej klasie. Ponadto wózek widłowy uruchamia się w trybie szybkiego rozruchu, gdy usadawiasz się w fotelu, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę.

Następna przerwa na ładowanie? Nie w ciągu kolejnych 32 400 sekund!

32 400 elektryzujących sekund ciągłej pracy bez ładowania. Uzyskaj najdłuższy zasięg przypadający na jedno ładowanie akumulatora w swojej klasie.

Uruchomienie w ciągu 0,5 sekundy.

Elektryzujące pół sekundy na uruchomienie nowego RX 60. Możesz uruchomić wózek widłowy podczas usadawiania się w fotelu.

Jesteś gotowy na elektryzującą dostępność, która nie ustaje ani na sekundę?

Zapoznaj się z kartą danych technicznych, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich funkcji wózka lub umów się na konsultację, jeśli nie możesz doczekać się wypróbowania RX 60.


Ergonomia

Bez wątpliwości - najlepsze stanowisko pracy.

Tak naprawdę ten tytuł mówi już wszystko, ale zaufaj nam, kiedy mówimy, że musisz doświadczyć tego na własnej skórze, aby uwierzyć. Dzięki dużej przestrzeni na nogi, perfekcyjnie rozmieszczonym elementom obsługowym i widoczności ze wszystkich stron, która nie ma sobie równych, stanowisko robocze operatora w nowym RX 60 jest najlepsze, jakie można sobie wyobrazić. Nie wspominając już o tym, że do dyspozycji operatora jest zawsze STILL Easy Control – inteligentny komputer pokładowy, bez którego wkrótce nie będziesz mógł się obejść.

Komfort w ciągu sekundy

Pierwsza elektryzująca sekunda, po której pojawi się całe mnóstwo kolejnych. Wygoda na najbardziej niesamowitym stanowisku roboczym, jakie można sobie wyobrazić.

Pełna kontrola przez CAŁY czas.

Elektryzujące sekundy podczas korzystania z komputera pokładowego STILL Easy Control. Zachowaj pełną kontrolę, z możliwością wyboru sterowania wydajnością za jednym kliknięciem i wszystkimi istotnymi danymi wózka.

Jesteś gotowy na elektryzującą ergonomię, która nie ustaje ani na sekundę?

Zapoznaj się z kartą danych technicznych, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich funkcji wózka lub umów się na konsultację, jeśli nie możesz doczekać się wypróbowania RX 60.


Niezależny test wózka widłowego F+H

"Przełamanie bariery wydajności"

"Still dostarczył do testowania pierwszy wózek widłowy, który naprawdę sprawi, że usiądziesz i zwrócisz na niego uwagę"

"Still dzięki nowemu modelowi RX60 HP ustanawia nowe standardy w segmencie elektrycznych wózków czołowych z przeciwwagą. Nigdy wcześniej w długiej historii testów nie zdarzyło się, żeby wózek z napędem elektrycznym był tak wydajny."

Model HP nowej serii RX60 przyspiesza, podnosi i pracuje równie dobrze jak wózki z silnikiem diesla ale bez generowania hałasu i emisji szkodliwych substancji typowych dla silników spalinowych.

"...Jeśli spojrzymy na rzeczywisty czas pracy, to nasz testowy wózek pozwala na przepracowanie niemal 1,5 dnia na jednym naładowaniu akumulatora. Jeśli wózek jest wyposażony w baterię litowo-jonową to dzięki doładowaniom w czasie przerw, uzyskujemy nieograniczony czas pracy."

Najlepszy w swojej klasie wózek w porówaniu do

elektrycznych wózków widłowych

diesla wózków widłowych

napędem gazowym wózków widłowych

  • Test wózka widłowego F+H (EN) PDF, 482 KB Pobierz
  • RX 60 - Infografika PDF, 1 MB Pobierz

Zdjęcia z zastosowania

Moc podczas pokonywania wzniesień

W górę i w dół z pełną mocą? Dla RX 60 to drobnostka! Przy obciążeniu 2 500 kg i nachyleniu 10% nasz wydajny wózek może przejechać 610 m dziesięć razy w ciągu godziny. Ponadto wszystko jest widoczne dzięki nowej, dopracowanej konstrukcji masztu.

Idealny do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz

Czy to w magazynie, czy na zewnątrz – ten wszechstronny wózek jest idealny do realizacji najbardziej różnorodnych zadań transportowych we wszystkich obszarach. Dzięki dużej pojemności i bocznej wymianie bateri RX 60 idealnie nadaje się do pracy wielozmianowej.

Maksymalna precyzja

Towary są składowane z dużą precyzją, co jest możliwe bez wysiłku dzięki bardzo czułej hydraulice wózka. Dzięki wysokowydajnym wersjom RX 60-25/35 może również podnosić i przyspieszać szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zawsze w dobrym towarzystwie

Bez względu na to, przed jakim wyzwaniem stoisz, seria RX 60 ma zawsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb dzięki szerokiej gamie dostępnych wersji. Mamy odpowiedni model do wszystkich obszarów zastosowania, dostosowany do każdego profilu zadań dzięki licznym opcjom wyposażenia.

Twarda obudowa, wygodny korpus

Oprzyj się i poczuj komfort od samego początku. Fotel operatora z amortyzacją pneumatyczną i wieloma opcjami zapewniającymi wygodę to prawdziwy mistrz ergonomii. Przestronna kabina operatora kryje w sobie kilka schowków. Easy Control zapewnia również wszystkie potrzebne informacje, a każda funkcja wydajności jest dostępna za jednym kliknięciem.

Zwrotność nawet na najmniejszej przestrzeni

Nie uderzy w nic! Nawet małe przestrzenie nie stanowią problemu dzięki bardzo małemu promieniowi skrętu, a kompaktowe wymiary wózka i bardzo duża zwrotność umożliwiają zastosowanie w wąskich korytarzach międzyregałowych.

Jeden produkt z wieloma opcjami

Od platformy roboczej, po widły teleskowpowe , obrotnice czy pozycjoner wideł, możesz w łatwy sposób doposażyć każdy z modeli RX 60.


Przegląd modeli

Model Maksymalny udźwig (kg) Maksymalna wysokość podnoszenia (mm) Prędkość jazdy (km/h) Napięcie (V)
RX 60-25 / Li-Ion 2.500 7.540 20 80
RX 60-25/600 / Li-Ion 2.500 7.540 20 80
RX 60-25L / Li-Ion 2.500 7.540 20 80
RX 60-25L/600 / Li-Ion 2.500 7.540 20 80
RX 60-30 / Li-Ion 3.000 7.540 20 80
RX 60-30L / Li-Ion 3.000 7.540 20 80
RX 60-30L/600 / Li-Ion 3.000 7.540 20 80
RX 60-35 / Li-Ion 3.500 7.540 20 80

Pliki do pobrania


Kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy

Odpowiemy szybko na Twoje zapytanie.

Zadzwoń do konsultanta

Twoja bezpośrednia linia do naszych wyspecjalizowanych konsultantów.

Experience Your RX 60 seconds!