27.03.2019

Nowy EXD-SF oraz EXH-SF- magazynowi twardziele

Udoskonalona wersja wózka EXD-SF oraz nowy wózek EXH-SF, następca wózka EHU-SF już w sprzedaży. Wydajność, kompaktowość i elastyczność to ich wspólne cechy. Dzięki nim z łatwością sprostasz codziennym wyzwaniom w magazynie.

Pneumatyczna platforma dla operatora wózka EXH-SF ze zintegrowaną sprężarką zapewnia ochronę pleców przez cały czas pracy. Dzięki amortyzowanym kołom podporowym ten inteligentny wózek magazynowy przejeżdża przez rampy w komfortowy i bezpieczny sposób z zachowaniem optymalnej trakcji. Model EXD-SF charakteryzuje rozkładana pneumatyczna platforma, dzięki której nie zmęczysz się nawet na długich dystansach. Bezpieczne przemieszczanie się gwarantują także rozkładane osłony boczne z regulacją wysokości.

Wózki cechuje także doskonała wydajność przeładunkowa. Z EXH-SF 20/25 ładunki do 2500 kg mogą być z łatwością przewożone na unoszeniu wstępnym. Ponadto EXH-SF 25 może poruszać się z prędkością do 14 km/h. To czyni go najszybszym wózkiem na rynku! System asysty STILL Dynamic Drive Control, który jest dostępny do wózka EXD-SF 20, sprawnie dostosowuje prędkość jazdy do bieżących warunków i gwarantuje jeszcze bezpieczniejszą eksploatację w każdej sytuacji.

5-kołowe podwozia obu wózków, z centralnie umieszczonym kołem napędowym i bocznymi amortyzowanymi kołami podporowymi, zapewniają pewne poruszanie się po rampach i nierównych podłożach. Ponadto kompaktowy akumulator pomaga zachować cenną przestrzeń magazynową: z szerokością całkowitą wynoszącą 720 mm.

Dostępny w obu wózkach kolorowy wyświetlacz z niezależnymi od języka ikonami pokazuje wszystkie istotne funkcje. Dzięki czytelnym ostrzeżeniom operator jest bezpośrednio informowany o potencjalnych niebezpieczeństwach. Język, czas i data na wyświetlaczu mogą zostać skonfigurowane do potrzeb użytkownika. Wyświetlacz może być także używany do wyboru właściwego programu jazdy: ECO, BOOST lub Blue-Q.

Wózki EXH-SF oraz EXD-SF imponują niezwykłymi możliwościami przeładunkowymi, maksymalnym udźwigiem, pewną jazdą po rampach, a także kompaktową konstrukcją i inteligentnymi funkcjami wspomagającymi kierowcę. Ich wspólnym celem jest efektywne pokonywanie wyzwań i ułatwienie TWOJEJ codziennej pracy!