MAGAZYNOWI TWARDZIELE

Nowy EXD-SF oraz EXH-SF.

Podwójna moc w Twoim magazynie

Dzięki nim z łatwością sprostasz codziennym wyzwaniom w magazynie

Magazyn to coś więcej niż tylko miejsce pracy - to otoczenie sprzyjające małym i dużym sukcesom w obszarze efektywnego przemieszczenia towarów w ich docelowe miejsca. Na co dzień przeplatają się one jednak z wyzwaniami utrudniającymi skuteczny przepływ towarów.

Nasza podwójna moc, EXH-SF oraz EXD-SF - będące odpowiednio wózkiem unoszącym i podnośnikowym dwupaletowym - imponują niezwykłymi możliwościami przeładunkowymi, maksymalnym udźwigiem, pewną jazdą po rampach, a także kompaktową konstrukcją i inteligentnymi funkcjami wspomagającymi kierowcę. Ich wspólnym celem jest efektywne pokonywanie wyzwań i ułatwienie TWOJEJ codziennej pracy!

Nierówne powierzchnie? Jazda po rampach? Ciężkie ładunki, które muszą zostać szybko przemieszczone? Nasi zawodnicy wyrównają tę wyboistą drogę do Twojego sukcesu.

Przekonaj się sam!


Najważniejsze informacje

EXD-SF

Zawsze o dwie palety do przodu!

  • Jeszcze lepsza eksploatacja dzięki większej prędkości jazdy nawet do 10 km/h i udźwigowi do 2000 kg
  • Niemęcząca i wygodna praca dzięki pneumatycznej platformie umożliwiającej tłumienie drgań i zintegrowanej sprężarce
  • Na rampie niczym w domu: hydraulicznie amortyzowane koła podporowe dla optymalnej trakcji
  • System Dynamic Drive Control sprawnie dostosowuje prędkość jazdy do bieżących warunków i gwarantuje jeszcze bezpieczniejszą eksploatację w każdej sytuacji.

EXH-SF

Błyskawiczny i kompaktowy

  • Wysokie właściwości przeładunkowe: Maksymalna prędkość do 14 km/h i maks. udźwig do 2500 kg
  • Ochrona pleców użytkownika: pneumatyczna platforma dla operatora dopasowywana odpowiednio do masy ciała, z regulowanymi osłonami bocznymi
  • Pewne poruszanie się po rampach: hydraulicznie amortyzowane koła podporowe zapewniające doskonałą trakcję
  • Gotowy do pracy przez całą dobę: praca wielozmianowa nie stanowi problemu dzięki różnym pojemnościom akumulatorów oraz technologii Li-Ion
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Cechy i korzyści


Zastosowanie

Kompaktowe wymiary i doskonała zwrotność umożliwiają pracę w wąskich alejkach. Tym samym EXH-SF jest węższy niż paleta Euro, co czyni go szczególnie zwrotnym na rampach do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych.

Solidny na rampach

Wysoki obrót

Dzięki 5-kołowemu podwoziu i maks. udźwigowi do 2000 kg EXD-SF 20 może bez problemu transportować ciężkie ładunki nawet po rampach.

Z EXH-SF 20/25 ładunki do 2500 kg mogą być łatwo transportowane na unoszeniu wstępnym. Ponadto EXH-SF 25 może jechać z prędkością do 14 km/h, co czyni go najszybszym wózkiem na rynku! Jest idealny do załadunków i rozładunków samochodów ciężarowych z rampami przeładunkowymi.

Wysoki obrót

Optymalne użytkowanie przestrzeni magazynowej

Z EXD-SF 20 przewożenie ładunków do 2000 kg na unoszeniu wstępnym to łatwizna. EXD-SF dostarcza wydajności przeładunkowej do 154 ton na godzinę. Jest idealny do załadunków i rozładunków samochodów ciężarowych z rampami przeładunkowymi.

Kompaktowe wymiary i doskonała zwrotność umożliwiają pracę w wąskich alejkach. Tym samym EXH-SF jest węższy niż paleta Euro, co czyni go szczególnie zwrotnym na rampach do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych.

Skontaktuj się z nami


Przegląd modelu

Model
Maksymalny udźwig* (kg)
Maksymalna wysokość podnoszenia (mm)
Prędkość jazdy (km/h)
Napięcie akumulatora (V)
EXD-SF 20 / Li-Ion 2.000 2924 10.0 24
EXH-SF 20 / Li-Ion 2.000 125 10.0 24
EXH-SF 25 / Li-Ion 2.500 125 14.0 24

Pliki do pobrania


Skontaktuj się z nami

Kontakt

W przypadku pytań skontaktuj się z naszymi ekspertami.

+48 61 66 86 100

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.