STILL PreOp

Pewność stanu technicznego wózka dzięki intuicyjnej aplikacji

Kontrole oparte na aplikacjach STILL PreOp

Aplikacja do codziennej kontroli stanu technicznego wózka i innych urządzeń – niezależnie od producenta czy modelu.

Upewnienie się przed rozpoczęciem zmiany, że pojazd lub urządzenie jest w pełni sprawne, jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa pracy. Niestety, kontrola nie zawsze prowadzona jest z wystarczającą dbałością o szczegóły. A gdyby sama jej procedura zapewniła, że krok po kroku sprawdzałoby się wszystkie krytyczne elementy wózka? 

Z tą myślą projektanci STILL stworzyli PreOp – intuicyjną, uniwersalną aplikację, która krok po kroku prowadzi pracownika przez proces sprawdzenia stanu technicznego wózka czy innego urządzenia. Smartfon i połączenie z Internetem wystarczą, żeby otrzymać prosty, szczegółowy formularz kontroli dla konkretnego modelu. Realizacja jej kolejnych etapów jest odnotowywana i w czasie rzeczywistym przesyłana do systemu, do którego dostęp ma zarządzająca flotą osoba.

 

STILL PreOp w praktyce

 


Aplikacja STILL PreOp jest bardzo intuicyjna i przyjazna użytkownikom. Dzięki niej operator z łatwością może rzetelnie przeprowadzić inspekcję wózka lub innego urządzenia przed rozpoczęciem pracy w kilku prostych krokach:

1. Operator uruchamia aplikację w smartfonie.
2. Skanuje kod QR znajdujący się na wózku widłowym/urządzeniu.
3. Następnie - przy pomocy kliknięć - odpowiada na pytania dotyczące stanu wózka widłowego.
4. Każda nieprawidłowość może być natychmiast udokumentowana za pomocą komentarza lub zdjęcia. Odpowiedzi są zapisywane w aplikacji.

Osoba nadzorująca flotę ma na bieżąco dostęp do wszystkich informacji na temat stanu wózków przez swoje konto, obsługiwane z poziomu przeglądarki internetowej.

STILL PreOp – korzyści dla menadżera floty

Zapewnienie optymalnego użycia wózków

Dzięki możliwości modyfikowania procedury inspekcji w zależności od wózka (po zeskanowaniu kodu QR wyświetlane są pytania przypisane do konkretnego modelu) STILL PreOp działa w przypadku niejednorodnych flot, w których używane są różne wózki – także pochodzące od wielu dostawców.

Ze względu na fakt, że operatorzy przed rozpoczęciem pracy muszą odpowiedzieć na trafne w kontekście stanu technicznego danego pojazdu pytania, spada ryzyko użytkowania przez nich niesprawnych pojazdów. Ewentualne usterki są na bieżąco ewidencjonowane, a menadżer ma dostęp do ich zdjęć i opisów za pośrednictwem gromadzącej te informacje platformy internetowej.

W efekcie minimalizowane jest ryzyko wypadków spowodowanych niesprawnością wózka, a moment wystąpienia usterki łatwiej zidentyfikować. Elektroniczna ewidencja powstaje bez udziału osoby zarządzającej, a dostęp do danych jest możliwy w czasie rzeczywistym – za pośrednictwem dowolnego połączonego z siecią urządzenia obsługującego przeglądarki internetowe.

STILL PreOp – korzyści dla operatora

Codzienna kontrola sprzętu dzięki kilku kliknięciom

Dzięki możliwości wgrania osobnych procedur dla każdego wózka, aplikacja STILL PreOp krok po kroku prowadzi przez kolejne etapy sprawdzenia pojazdu, uwzględniając różnice między różnymi modelami. Operator ma pewność, że skontrolował wszystkie kluczowe elementy. Gwarantuje sobie tym samym bezpieczeństwo pracy oraz spełnia związane z utrzymaniem floty oczekiwania pracodawcy.

Co więcej, inspekcję w całości realizuje się w aplikacji na smartfona – bez konieczności wożenia i pilnowania papierowych dokumentów. By przeprowadzić kontrolę, wystarczy włączyć telefon, uruchomić aplikację, zeskanować kod QR wózka i odpowiedzieć na wyświetlone pytania zgodnie ze stanem wózka.

Wreszcie, dzięki możliwości udokumentowania stanu pojazdu i automatycznym przesłaniem informacji o ewentualnych usterkach (przy pomocy opisu tekstowego lub zdjęcia) jeszcze przed rozpoczęciem zmiany, operator zapewnia sobie, że nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za uszkodzenia, których nie spowodował.

Dowiedz się więcej o STILL PreOp

Aplikacja STILL PreOp jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Pobrać ją można, odpowiednio, ze sklepu Google Play oraz z App Store. Aktywacja systemu jest możliwa po uprzednim kontakcie ze STILL Polska przy pomocy poniższego formularza.

 

STILL Miete

Skontaktuj się z nami

Proszę wypełnic pola zaznaczone *
Polityka prywatności*
This site is protected by FriendlyCaptcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.