23.06.2023

Wózek unoszący z dyszlem STILL EXH Plus z IFOY 2023!

Prestiżowa nagroda IFOY 2023 trafiła do firmy STILL za sprawą serii prowadzonych dyszlem wózków unoszących STILL EXH 14-20 Plus.

EXH 14-20 Plus - wózek unoszący z innowacyjnym, ergonomicznym dyszlem – został wyróżniony nagrodą IFOY 2023 w kategorii dla pojazdów -przeznaczonych do transportu poziomego.

Po raz kolejny przyznano IFOY Award – prestiżową nagrodę dla rozwiązań branży intralogistycznej. Do finału konkursu zakwalifikowano 23 produkty. Za najlepszy w kategorii wózków niskiego unoszenia jury uznało STILL EXH 14-20 Plus.

Nagroda IFOY to wyróżnienie szczególnie cenione ze względu na transparentne zasady selekcji zwycięzców. Jury złożone z dziennikarzy reprezentujących niezależne media branżowe testuje i punktuje nominowanych zgodnie z jasno opisanymi kryteriami. Przyznająca nagrodę organizacja stawia sobie za cel dokumentowanie innowacyjności w intralogistyce oraz przyczynianie się do rozwoju konkurencyjności podmiotów działających w tym sektorze. – IFOY Award to prestiżowa nagroda i znak jakości rozwiązań intralogistycznych przyszłości. Fakt, że po raz kolejny mogę ją odebrać w imieniu firmy STILL to dowód na to, jak bardzo innowacyjny duch i orientacja na klienta są dziś kluczowe w osiąganiu sukcesu – mówi Frank Müller, Senior Vice President STILL ds. Brand Management. W edycji 2023 firma STILL otrzymała nagrodę w kategorii wózków przeznaczonych do transportu poziomego.

STILL EXH 14-20 Plus – wózek unoszący z innowacyjnym dyszlem

Na nagrodzoną przez jury IFOY serię EXH 14-20 Plus składają się wszechstronne pojazdy transportu bliskiego prowadzone dyszlem. Sprawdzają się one w pracy na rampie, poziomym transporcie towarów, prostych zadaniach kompletacyjnych oraz dostawach ostatniej mili. Ich wyróżnikiem jest unikalna konstrukcja główki dyszla: obszerne przyciski umożliwiają intuicyjną i wygodną obsługę niezależnie od wielkości dłoni operatora oraz tego, czy jest prawo- czy leworęczny. Wózek unoszący EXH 14-20 Plus jest wyposażony w zintegrowany wyświetlacz zapewniający przegląd wszystkich istotnych danych pojazdu, takich jak stan naładowania akumulatora, godziny pracy lub odpowiedni program jazdy. Dostępny opcjonalnie wyświetlacz dotykowy łączy te wszystkie funkcje z interfejsem znanym z codziennego użytkowania smartfonów.

Wyróżnienie potwierdza, że nadal w cenie jest orientacja na technologię, maksymalizacja korzyści dla klienta i najwyższa jakość produktów – mówi Senior Vice President STILL ds. Brand Management. – Nasze rozwiązania to wyraz strategii nieustannego czynienia intralogistyki inteligentniejszą. Dziękuję jury za uznanie, a pracownikom – za codzienną realizację tych celów. To dzięki zaangażowaniu ludzi STILL i ich fachowej wiedzy nagroda mogła po raz kolejny trafić do naszej firmy – podsumowuje Frank Müller.