03.09.2019

Technologia Li-Ion. Przyszłość tworzy się dzisiaj

Niemal wszystkie produkty STILL są obecnie dostępne w technologii Li-Ion, a coraz więcej klientów przekonuje się o jej zaletach.

Dobrym miejscem, by to zrobić, jest poświęcona akumulatorom nowej generacji strona opisująca najważniejsze korzyści płynące z ich zastosowania.

Technologiczny rozwój w obszarze akumulatorów litowo-jonowych sprawił, że mogą być one używane w coraz większej liczbie zróżnicowanych zastosowań i pozwalają uzyskiwać w nich wyższą niż dotychczas wydajność pracy. Podczas ładowania baterie Li-Ion zużywają do 30% mniej energii niż ich konwencjonalne odpowiedniki, a ich okres żywotności jest co najmniej dwa razy dłuższy i sięga 4 tysięcy pełnych cykli ładowania. Co więcej, dzięki prostej obsłudze, akumulatory litowo-jonowe usprawniają pracę i pozwalają ograniczyć koszty serwisowania. Używane prawidłowo nie są źródłem żadnych szkodliwych substancji, co w porównaniu z bateriami kwasowo-ołowiowymi znacznie ułatwia proces ładowania i pozwala oszczędzać przestrzeń magazynową. To tylko kilka najważniejszych spośród zalet baterii Li-Ion. Więcej na ich temat można dowiedzieć się ze strony: www.generation-now.pl. Zapraszamy do odwiedzenia poświęconej akumulatorom litowo-jonowym strony, przetestowania wózka w swojej firmie i dołączenia do generacyjnej zmiany.