10.03.2020

OXV - kompletacja następnego poziomu

STILL wprowadza na rynek kompaktowy wózek do kompletacji pionowej przeznaczony do pracy na pierwszej i drugiej kondygnacji. Dostępne w kilku wariantach wózki serii OXV są odpowiedzią na wymagania współczesnych przedsiębiorstw, w których znaczenie ma każda sekunda od złożenia przez klienta zamówienia.

Dostępny w dwóch klasach udźwigu (0,7 i 0,8 t) pojazd wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań kompaktowymi rozmiarami, ergonomią pracy oraz zoptymalizowaną pod kątem wydajności konstrukcją. Stanowi rozwinięcie koncepcji jazdy przekątnej, w ramach której przemieszczenia pionowe mogą odbywać się jednocześnie z jazdą poziomo – dzięki dającej dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji kierownicy STILL Easy Drive. Podnoszona platforma operatora umożliwia wygodną kompletację do poziomu 2 800 mm bez nadmiernego obciążania pleców.

System napędowy z energooszczędnym silnikiem prądu zmiennego o mocy 2,3 kW i zasilaniem z baterii o pojemności od 345 do 500 Ah (opcjonalnie w technologii Li-Ion do 410 Ah) pozwala na jazdę z prędkością do 10 km/h i przepracowanie całej zmiany bez konieczności ładowania. Ukryte pod stalową pokrywą elementy układu jazdy są łatwo dostępne dla techników serwisu, co sprawia, że utrzymanie i konserwacja wózka są bezproblemowe. STILL OXV jest dostępny w wielu wariantach – w tym m.in. z dodatkowym oświetleniem LED, z podręcznymi półeczkami czy w wersji do chłodni i mroźni.