01.08.2018

Mały wielki krok – zmiana głównej siedziby STILL Polska

Zlokalizowana w podpoznańskich Żernikach główna siedziba STILL Polska przenosi się do nowego obiektu. Choć jest on oddalony od poprzedniego miejsca o zaledwie kilkaset metrów, przeprowadzka niesie zmianę jakościową i stanowi oznakę ważnego trendu na rynku wózków widłowych.

W związku z przenosinami pozornie nie zmienia się zbyt wiele – firma przeprowadza się z ulicy Składowej 11 na Składową 6, a obydwa magazyny należą do kompleksów wzniesionych przez Panattoni. Jednak choć na pierwszy rzut oka obiekty wyglądają podobnie, a odległość pomiędzy starym a nowym miejscem jest nieduża, różnica między nimi jest zasadnicza.– Obiekt, do którego się przenosimy, jest bardziej nowoczesny i - co kluczowe – znacznie rozleglejszy – mówi Paweł Włuka, Dyrektor Marketingu STILL Polska. – W związku z mającym miejsce w ostatnich latach  dynamicznym rozwojem naszej firmy potrzebowaliśmy zwiększenia dostępnej przestrzeni – zarówno biurowej, jak i magazynowej. Kiedy więc dowiedzieliśmy się, że w bezpośredniej okolicy świetnie skomunikowanego kompleksu w Żernikach/ Gądkach powstaną nowe obiekty, zarezerwowaliśmy miejsce dopasowane do naszych potrzeb: bieżących i tych przewidywanych w przyszłości – opowiada Włuka.

Zwiększenie powierzchni biurowej nie tylko zwiększy komfort pracowników, ale także umożliwi dalszy rozwój poszczególnych działów centrali STILL Polska. Rozrost magazynu zapewni natomiast utrzymanie sprawnej obsługi zamówień w obliczu rosnącego popytu na innowacyjne rozwiązania intralogistyczne oferowane przez firmę.a w podpoznańskich Żernikach główna siedziba STILL Polska przenosi się do nowego obiektu. Choć jest on oddalony od poprzedniego miejsca o zaledwie kilkaset metrów, przeprowadzka niesie zmianę jakościową i stanowi oznakę ważnego trendu na rynku wózków widłowych.