Nowy STILL RX 20
Twój nowy zastrzyk energii

Dla wszystkich, którzy chcą mieć wszystko poukładane.

Oczekujesz więcej? My również. STILL RX 20 oferuje więcej w każdym obszarze: większą wydajność, większą dynamikę i większą dostępność. Najnowsza generacja naszego bestsellera w segmencie wózków elektrycznych to najlepszy RX 20, jaki nasza firma stworzyła do tej pory.

RX 20 oferuje zastrzyk energii dla Twojej firmy w postaci wysokiej wydajności oraz zwrotności, błyskawicznie transportując i składując ładunek w wymagane miejsce. Znakomita widoczność i komfortowa kabina zapewnią Ci możliwość precyzyjnej pracy. A to wszystko przy zachowaniu najwyższego poziomu wytrzymałości, dzięki szerokiemu wyborowi baterii.

Aby Twój magazyn był poukładany. Zawsze.

 

Daj się zelektryzować:

...najlepszą wydajnością przeładunkową w swojej klasie.
...dużą zwrotnością i precyzyjną manewrowością.
...największym zasięgiem bez doładowywania akumulatora.
...najlepszą widocznością zapewniającą optymalne bezpieczeństwo pracy.
...przestronną kabiną operatora z inteligentnym modułem sterowania.

 

Elektryzujący

Nasi doradcy z przyjemnością dostarczą dodatkowych informacji lub udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące nowego elektrycznego wózka widłowego RX 20.

Kontakt

+48 61 66 86 100 info@still.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wybrany wariant

RX-20-14C

RX 20-14C

RX 20-16

RX 20-16

RX 20-18P

RX 20-18P

RX 20-20L

RX 20-20L

RX 20-20PL

RX 20-20PL


Elektryzujące szczegóły

Szybki transport towarów z punktu A do
BCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ.

Najwyższa wydajność przeładunkowa w swojej klasie.

Nowy elektryczny wózek widłowy RX 20 zapewnia doskonałą prędkość podnoszenia i może przyspieszyć aż do 20 km/h. Różne tryby pracy pozwalają osiągać zarówno optymalną wydajność jak i bezkonkurencyjną ekonomiczność. Funkcja Performance Boost pozwala poradzić sobie nawet z największymi obciążeniami w trybie Sprint. Nic dziwnego, że wózek RX 20 charakteryzuje się najlepszą wydajnością przeładunkową w swojej klasie - zapewniając dodatkowo najniższe zużycie energii w przeliczeniu na tonę przewiezionego ładunku.

[Translate to Poland (Polish):] Die höchste Umschlagsleistung seiner Klasse.
[Translate to Poland (Polish):] Die hoÃàchste Reichweite mit einer Batterieladung.

302 ładunki
na 1 ładowaniu.

Nikt nie robi tego lepiej. Ani dłużej.

Nowy wózek RX 20 imponuje największym zasięgiem bez doładowywania baterii. Ponadto może być używany z różnorodnymi wariantami baterii i zapewnia najszybszą boczną wymianę baterii w swojej klasie. A jeśli chcemy całkowicie wykreślić „wymianę baterii” z listy operacji roboczych, umożliwi to technologia akumulatorów Li-Ion, oferując najwyższą możliwą dostępność: krótkie doładowywanie wystarcza, aby zapewnić całodobową gotowość do pracy wózka RX 20 - przy wykorzystaniu tylko jednej baterii!

Bezkonkurencyjny nawet w ciasnych
przestrzeniach roboczych.

Imponująca zwrotność i precyzyjne manewrowanie.

Otoczenie w magazynie niejednokrotnie wymaga efektywnej pracy nawet w najbardziej ciasnych miejscach. W przypadku nowego wózka RX 20 nie stanowi to najmniejszego problemu. Kompaktowe wymiary i precyzyjny układ sterowania zapewniają wyjątkową zwrotność. Zastosowanie nowej sprzęganej osi w wózkach czterokołowych zapewnia najmniejszy promień skrętu w tej klasie!

[Translate to Poland (Polish):] Hohe Wendigkeit und praÃàzise ManoÃàvrierbarkeit.
[Translate to Poland (Polish):] Die beste Rundumsicht fuÃàr hohe Arbeitssicherheit.

Doskonały widok.
W każdym kierunku.

Optymalna widoczność zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Również w przypadku nowego wózka RX 20. Zastosowanie wyjątkowo smukłego masztu i dużych szyb w kabinie zapewnia znakomitą widoczność w każdą stronę, a także w górę. Oprócz walorów czysto wizualnych pomaga to wcześniej wychwycić zagrożenia.

Jakbyś siedział w odrzutowcu.
Tylko z większą ilością miejsca na nogi.

Przestronna kabina operatora i inteligentny moduł sterowania.

TTak to można pracować! Kabina nowego wózka RX 20 zapewnia bezkonkurencyjny poziom komfortu. Jest wyjątkowo przestronna, oferuje dużo miejsca na nogi i posiada liczne schowki. Inteligentny moduł wskaźników i sterowania umożliwia wygodną kontrolę wszystkich funkcji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i wydajność.

Uzyskać więcej informacji o STILL RX 20.

[Translate to Poland (Polish):] GeraÃàumige Fahrerkabine und smarte Bedieneinheit.

Niezależny test wózka widłowego F+H