Nowy STILL RX 20
Twój nowy zastrzyk energii

Dla wszystkich, którzy chcą mieć wszystko poukładane.

Oczekujesz więcej? My również. STILL RX 20 oferuje więcej w każdym obszarze: większą wydajność, większą dynamikę i większą dostępność. Najnowsza generacja naszego bestsellera w segmencie wózków elektrycznych to najlepszy RX 20, jaki nasza firma stworzyła do tej pory.

RX 20 oferuje zastrzyk energii dla Twojej firmy w postaci wysokiej wydajności oraz zwrotności, błyskawicznie transportując i składując ładunek w wymagane miejsce. Znakomita widoczność i komfortowa kabina zapewnią Ci możliwość precyzyjnej pracy. A to wszystko przy zachowaniu najwyższego poziomu wytrzymałości, dzięki szerokiemu wyborowi baterii.

Aby Twój magazyn był poukładany. Zawsze.

 

Daj się zelektryzować:

...najlepszą wydajnością przeładunkową w swojej klasie.
...dużą zwrotnością i precyzyjną manewrowością.
...największym zasięgiem bez doładowywania akumulatora.
...najlepszą widocznością zapewniającą optymalne bezpieczeństwo pracy.
...przestronną kabiną operatora z inteligentnym modułem sterowania.

 

Elektryzujący

Nasi doradcy z przyjemnością dostarczą dodatkowych informacji lub udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące nowego elektrycznego wózka widłowego RX 20.

Kontakt

+48 61 66 86 100 info@still.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wybrany wariant

RX-20-14C

RX 20-14C

RX 20-16

RX 20-16

RX 20-18P

RX 20-18P

RX 20-20L

RX 20-20L

RX 20-20PL

RX 20-20PL


Elektryzujące szczegóły

Szybki transport towarów z punktu A do
BCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ.

Najwyższa wydajność przeładunkowa w swojej klasie.

Nowy elektryczny wózek widłowy RX 20 zapewnia doskonałą prędkość podnoszenia i może przyspieszyć aż do 20 km/h. Różne tryby pracy pozwalają osiągać zarówno optymalną wydajność jak i bezkonkurencyjną ekonomiczność. Funkcja Performance Boost pozwala poradzić sobie nawet z największymi obciążeniami w trybie Sprint. Nic dziwnego, że wózek RX 20 charakteryzuje się najlepszą wydajnością przeładunkową w swojej klasie - zapewniając dodatkowo najniższe zużycie energii w przeliczeniu na tonę przewiezionego ładunku.

[Translate to Poland (Polish):] Die höchste Umschlagsleistung seiner Klasse.
[Translate to Poland (Polish):] Die hoÃàchste Reichweite mit einer Batterieladung.

302 ładunki
na 1 ładowaniu.

Nikt nie robi tego lepiej. Ani dłużej.

Nowy wózek RX 20 imponuje największym zasięgiem bez doładowywania baterii. Ponadto może być używany z różnorodnymi wariantami baterii i zapewnia najszybszą boczną wymianę baterii w swojej klasie. A jeśli chcemy całkowicie wykreślić „wymianę baterii” z listy operacji roboczych, umożliwi to technologia akumulatorów Li-Ion, oferując najwyższą możliwą dostępność: krótkie doładowywanie wystarcza, aby zapewnić całodobową gotowość do pracy wózka RX 20 - przy wykorzystaniu tylko jednej baterii!

Bezkonkurencyjny nawet w ciasnych
przestrzeniach roboczych.

Imponująca zwrotność i precyzyjne manewrowanie.

Otoczenie w magazynie niejednokrotnie wymaga efektywnej pracy nawet w najbardziej ciasnych miejscach. W przypadku nowego wózka RX 20 nie stanowi to najmniejszego problemu. Kompaktowe wymiary i precyzyjny układ sterowania zapewniają wyjątkową zwrotność. Zastosowanie nowej sprzęganej osi w wózkach czterokołowych zapewnia najmniejszy promień skrętu w tej klasie!

[Translate to Poland (Polish):] Hohe Wendigkeit und praÃàzise ManoÃàvrierbarkeit.
[Translate to Poland (Polish):] Die beste Rundumsicht fuÃàr hohe Arbeitssicherheit.

Doskonały widok.
W każdym kierunku.

Optymalna widoczność zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Również w przypadku nowego wózka RX 20. Zastosowanie wyjątkowo smukłego masztu i dużych szyb w kabinie zapewnia znakomitą widoczność w każdą stronę, a także w górę. Oprócz walorów czysto wizualnych pomaga to wcześniej wychwycić zagrożenia.

Jakbyś siedział w odrzutowcu.
Tylko z większą ilością miejsca na nogi.

Przestronna kabina operatora i inteligentny moduł sterowania.

TTak to można pracować! Kabina nowego wózka RX 20 zapewnia bezkonkurencyjny poziom komfortu. Jest wyjątkowo przestronna, oferuje dużo miejsca na nogi i posiada liczne schowki. Inteligentny moduł wskaźników i sterowania umożliwia wygodną kontrolę wszystkich funkcji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i wydajność.

Uzyskać więcej informacji o STILL RX 20.

[Translate to Poland (Polish):] GeraÃàumige Fahrerkabine und smarte Bedieneinheit.

Niezależny test wózka widłowego F+H

"Po jazdach testowych jesteśmy pod ogromnym wrażeniem modelu RX 20. Do tej pory nie testowaliśmy wózka widłowego, który tak szybko reaguje na polecenia operatora"

"Nowy RX 20 może nas także przekonać zużyciem energii. Nawet na maksymalnych ustawieniach model testowy plasuje się wyraźnie poniżej średniej w tym zestawieniu."

"…osiągamy arytmetyczną wydajność 430 palet na 8 godzin. Oznacza, to że RX 20 uzyskuje najwyższy wynik w tej klasie wozków."


Poczuj moc nowego RX 20

360° experience

Ergonomics in the workplace

Best availability

Individual driving dynamics

Safety

Truck in operation

Compact and manoeuvrable

Perfect circumferential view


Do pobrania


Opinie Klientów

Nasi klienci docenili już nowe rozwiązania.

„Właściwości jezdne pojazdu są bardzo dobre. Jest dynamiczny, szybko się rozpędza, ma krótką drogę hamowania, świetnie się prowadzi”.

„Stanowisko operatora jest komfortowe, bardzo wygodne, bardzo przejrzyste. Operator czuje się tam dobrze i ma wszystko w zasięgu ręki”.

Marco Morgado, pracownik magazynowy, Schenker Deutschland AG

“„Pracownicy są bardzo zadowoleni z nowego urządzenia. Pojazd jest użytkowany w systemie 3-zmianowym i pracownicy niemal sprzeczają się, kto ma nim jeździć”.”

„Promień skrętu jest bardzo dobry, widoczność jest znacznie lepsza w porównaniu do starszych modeli, a pojemność akumulatora jest o wiele, wiele większa, co sprawia, że nie trzeba go tak często wymieniać”.

Uwe Schumacher, Kierownik ds. logistyki, Polytec Group


Oferty

STILL Safety Pakiety

Bezpieczeństwo dla Twojego wózka widłowego w przystępnej cenie. Dostępne trzy warianty: Bezpieczna Praca, Bezpieczny Widok i Bezpieczny Ładunek.


Technologia litowo-jonowa

[Translate to Poland (Polish):] Li-Ion

Wysoka wydajność i niższe koszty dzięki technologii litowo-jonowej

Stosowana w każdym nowoczesnym telefonie komórkowym. Technologia litowo-jonowa szturmem zdobywa nowe obszary zastosowań.

Baterie litowo-jonowe sprawdzają się szczególnie tam, gdzie dotychczas stosowane były baterie kwasowo-ołowiowe, wymagające wymiany na potrzeby pracy wielozmianowej. W przypadku baterii litowo-jonowych wymiana nie jest konieczna: szybkie doładowywanie pozwala efektywnie wykorzystać przestoje w pracy. Czas pracy i dostępność pojazdów ulega znacznemu zwiększeniu dzięki możliwości doładowywania w przerwach oraz zastosowaniu akumulatorów o dwukrotnie większej pojemności. Technologię litowo-jonową wyróżnia także fakt, że zapewnia ona stałe napięcie podczas całego okresu użytkowania.

  • W skrócie: baterie mieszczą dużo energii w małym opakowaniu, zapewniają bardzo dużą żywotność, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań wymagających maksymalnego czasu pracy.
  • Wydajność, która trwa: bezkonkurencyjna pojemność baterii litowo-jonowej i szybsza boczna wymiana baterii.
  • Ciągła gotowość do pracy: szybkie doładowywanie pozwala na całodobową pracę.
  • Stabilne osiągi: udźwig do 2 ton przy środku ciężkości ładunku równym 500 mm.
  • Funkcja Boost zwiększająca osiągi przez naciśnięcie jednego przycisku: najlepsza wydajność przeładunkowa na rynku pozwalająca na sprawną obsługę w szczytowach momentach.