STILL Webinar: Rejestracja na Webinar STILL

STILL Webinar

Z czego wynika popularność Li-Ion?

Zapisz się i weź udział

TEMAT

Czas na Li-Ion! Co decyduje o rosnącej popularności technologii litowo-jonowej?

TERMIN

3 września 2020,
od 11:00 do 12:00

Czas na Li-Ion!

Sprzedaż wózków widłowych wyposażonych w baterie litowo-jonowe rośnie regularnie. Coraz więcej firm modernizuje swoje floty, całkowicie przechodząc na technologię Li-Ion. W efekcie akumulatory tego typu stają się nowym standardem w dużej liczbie zastosowań. Z czego to wynika? W trakcie webinaru opowiemy o:

  • źródłach wydajności technologii Li-Ion
  • obszarach i skali korzyści uzyskiwanych dzięki wdrożeniu baterii litowo-jonowych
  • wdrożeniu floty wózków Li-Ion w firmie Jabil - wraz z omówieniem efektów modernizacji


Li-Ion - Generation Now!

Polscy inwestorzy podchodzą zazwyczaj do rynkowych nowinek z dystansem, nad modę przekładając wymierny rachunek ekonomiczny. Niezwykła w tym kontekście może wydawać się popularność wózków z bateriami litowo-jonowymi. Gdy jednak poznać wszystkie fakty, okazuje się, że nie ma w niej nic dziwnego.

O opłacalności wdrożenia technologii Li-Ion świadczy coraz więcej przykładów działających w Polsce firm. Jedną z nich jest zakład Jabil w Kwidzynie.

Wymierne efekty modernizacji w oparciu o technologię Li-Ion

Jabil to świadczące usługi dla największych światowych graczy działające globalnie przedsiębiorstwo zajmujące się wsparciem łańcuchów dostaw oraz projektowaniem podzespołów elektronicznych. Daniel Fuhrmann, gość specjalny webinaru STILL Polska, pracuje w polskim zakładzie firmy w Kwidzynie jako lider zespołu projektowego w Dziale Kontroli Zapasów i Produkcji od 1995 roku.

Od podszewki poznał więc funkcjonujące w firmie procesy i koordynował po jej stronie wdrożenie floty pojazdów transportu wewnętrznego w technologii Li-Ion.

Gospodarzem webinaru będzie Grzegorz Kurkowski, specjalista ds. produktu STILL Polska i ekspert specjalizujący się m.in. w dziedzinie litowo-jonowych baterii trakcyjnych.

Rejestracja na Webinar STILL

Chciał(a)bym wziąć udział w webinarze i otrzymywać newsletter STILL Polska. (* pola wymagane)

Państwa dane będą traktowane z zachowaniem zasad poufności, nie będą przekazywane stronom trzecim i będą wykorzystywane jedynie do przesyłania newslettera STILL Polska i informacji o webinarze.

 
Forma grzecznościowa*
Polityka prywatności*