STILL neXXt fleet

Nowy standard w zarządzaniu flotą


Inteligentny portal STILL neXXt fleet jest innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwia zarządzanie flotą z każdego miejsca i z każdego urządzenia. Program przetwarza wszystkie dane wózków i prezentuje je w przejrzysty i zrozumiały sposób. Nowy system wyróżniają: obsługa przyjazna dla użytkownika, system powiadamiania w przypadku parametrów krytycznych, przejrzysta tablica wskaźników oraz inne liczne możliwości.

Niniejszym chcielibyśmy zaprosić Państwa do bezpłatnego przetestowania STILL neXXt fleet. W tym celu w przeciągu kilku nadchodząych dni, za pośrednictwem e-maila, otrzymacie Państwo dostęp wraz z hasłem, niezbędne do zalogowania się do STILL neXXt fleet. Portal składa się z 9 modułowych aplikacji z różnymi funkcjami głównymi. Wersja podstawowa, zawierająca między innymi aplikację „Podgląd floty""  jest bezpłatna. Wszystkie inne aplikacje można testować bezpłatnie przez 30 dni, a następnie – w razie zainteresowania – wykupić na nie abonament.

STILL neXXt fleet zastąpi w trakcie 2019 r. sprawdzony STILLReport i będzie  rozbudowywany o nowe funkcjonalności.

Jeżeli zdecydują się Państwo do 31.12.2018 r. na przejście na nasz nowy portal  STILL neXXt fleet, jako użytkownicy STILLReport otrzymają Państwo atrakcyjny rabat.

Mają Państwo pytania dotyczące zarządzania flotą przy użyciu STILL neXXt fleet?

Nasz Doradca Handlowy odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące STILL neXXt fleet.

Przekonaj się sam o możliwościach zarządzania flotą przy użyciu STILL neXXt fleet!

Telefon: +48 61 66 86 100

Zapytaj o: STILL neXXt fleet

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

STILL neXXt fleet - Nowy standard w zarządzaniu flotą

STILL neXXt fleet w skrócie

  • Wszystkie istotne dane dotyczące floty i poszczególnych wózków dostępne w jednej aplikacji
  • Przejrzysta wizualizacja
  • Dostęp online ze wszystkich terminali
  • Bezpieczne przechowywanie danych
  • Modułowa budowa zawierająca 9 niezależnych aplikacjiWszystkie informacje na temat zarządzania flotą przy użyciu STILL neXXt fleet, funkcje poszczególnych modułów oraz specyfikację można znaleźć na naszej stronie internetowej.