Naprawa

Naprawy powypadkowe

Wypadek to incydent utrudniający pracę. Zdarza się bowiem, że nie tylko pojazd ulega uszkodzeniu, ale także ładunek, regały, a nawet sam magazyn. W najgorszym przypadku zostają ranni pracownicy.

STILL w tym trudnym dla Ciebie momencie zapewnia całkowite wsparcie, przygotowując szybką i niewiążącą ofertę kosztów naprawy pojazdu. Konsultacje z naszymi doradcami pomogą Ci wybrać najlepsze finansowe rozwiązanie naprawy wózka i zagwarantują, że będziesz mieć sprawny i bezpieczny pojazd tak szybko, jak to tylko możliwe.

Naprawy przywracają pojazd do pierwotnego stanu, dzięki czemu może on ponownie spełniać wytyczne producenta. To również wpływa na wartość wózka widłowego.

Przede wszystkim, aby uniknąć wypadków, zalecamy szkolenie operatorów wózków widłowych i coroczne kursy doskonalenia jazdy. W tym aspekcie także służymy Ci pomocą - więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce Szkolenia.

/products/Service/Diagnostic_and_Repair/Accident_Repair/images/STILL_Grafikproduktion_Service_Diagnose-Reperatur_Unfallreperatur_4K.jpg

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:
+48 600 493 941

Kontakt

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Naprawy powypadkowe

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.