Części zamienne

Filtry

Najlepsza technologia filtrowania, długa żywotność

Oryginalne filtry marki STILL spełniają najwyższe wymogi dotyczące niezawodności, wydajności, trwałości i oszczędności.

Nasze systemy filtracyjne są produkowane w oparciu o wysokie standardy jakościowe STILL z komponentów uznanych producentów i są dokładnie sprawdzane w celu zapewnienia wymaganej jakości. Dotyczy to nie tylko naszych filtrów oleju hydraulicznego, lecz również filtrów paliwa, powietrza i oleju stosowanych w silnikach spalinowych w naszych pojazdach.

/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Filters/images/STILL_Grafikproduktion_Service_Ersatzteile_Filter_4K.jpg

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:
+48 600 493 941

Kontakt

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Filtry

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.

Filtry paliwa

Zanieczyszczenia w paliwie mogą prowadzić do przyspieszonego zużycia silników spalinowych. Oryginalne filtry paliwa STILL usuwają zanieczyszczenia znajdujące się w paliwie i tym samym przyczyniają się do wydłużenia okresu eksploatacji silników STILL.

Zanieczyszczone paliwo może powodować w silnikach Diesla uszkodzenie pompy wtryskowej lub wtryskiwaczy. Oryginalne filtry paliwa STILL usuwają z oleju napędowego zanieczyszczenia takie jak kurz lub rdza, zapewniając dłuższą pracę elementów silnika z maksymalnymi osiągami.

Do produkcji oryginalnych filtrów paliwa STILL stosowane są wyłącznie najwyższej jakości wyselekcjonowane materiały. Filtry paliwa są indywidualnie projektowane do silników STILL, co zapewnia ochronę przed wyciekami. Pozwala to uniknąć zanieczyszczenia środowiska i uszkodzenia pojazdu.

Twoje korzyści:

 • Usuwają z paliwa cząstki zanieczyszczeń
 • Przyczyniają się do wydłużenia okresu eksploatacji urządzeń
 • Chronią przed zanieczyszczeniem środowiska lub uszkodzeniem pojazdu

Filtry powietrza

Silniki Diesla firmy STILL mogą uzyskiwać pełne osiągi tylko przy optymalnej mieszance paliwowo-powietrznej. Oryginalne filtry powietrza STILL charakteryzują się minimalnymi oporami przepływu, co zapewnia stałą, wysoką moc silnika przy bardzo niskim zużyciu paliwa.

Stosowanie oryginalnych filtrów powietrza STILL zapewnia usuwanie zanieczyszczeń zawartych w powietrzu dolotowym takich jak kurz, piasek czy sadza. To gwarantuje optymalny proces spalania przy niskim poziomie emisji spalin.

Filtry chronią również komorę spalania przed zanieczyszczeniami, które mogłyby powodować zarysowanie gładzi cylindra i w efekcie przyspieszonego zużycia silnika.

Twoje korzyści:

 • Minimalne opory przepływu powietrza
 • Optymalny przebieg spalania z niskim poziomem emisji spalin
 • Ochrona przed zanieczyszczeniami

Filtry oleju

Nowoczesne, wydajne silniki wymagają odpowiedniego smarowania olejem silnikowym punktów takich jak tłoki, pierścienie tłokowe czy tuleje cylindrowe. Oryginalne filtry oleju STILL zapewniają optymalne smarowanie olejem, zabezpieczają przed spadkiem mocy i uszkodzeniem silnika.

Olej silnikowy ulega stałemu zanieczyszczaniu przez pozostałości po procesie spalania, cząsteczki kurzu, węgla i sadzy. Stosowanie oryginalnych filtrów oleju STILL zapewnia oczyszczanie układu smarowania i zapobiega przedwczesnemu zużywaniu się silnika. 

Przestrzeganie zalecanych okresów wymiany oryginalnych filtrów oleju STILL pozwala na utrzymanie stałej wydajności pracy silnika.

Twoje korzyści:

 • Optymalne właściwości oleju smarnego
 • Oczyszczanie układu smarowania
 • Zapewnienie stabilnej pracy silnika

Filtry oleju hydraulicznego

Wózki widłowe STILL cechuje wysoka dyspozycyjność i duża moc siłowników podnoszenia, pochylania i skrętu kół. Wykorzystywane w nich najnowocześniejsze systemy hydrauliczne są wyposażone w oryginalne filtry oleju hydraulicznego STILL, które zapewniają ochronę przed zużyciem.

Cząstki stałe powstające na skutek ścierania i erozji krawędzi elementów roboczych są, oprócz wody i pęcherzyków powietrza, najczęstszymi zanieczyszczeniami występującymi w układach hydraulicznych. Oryginalne filtry oleju hydraulicznego STILL zapewniają skuteczną filtrację tych zanieczyszczeń. Stosowanie oryginalnych filtrów oleju hydraulicznego STILL przyczynia się do efektywnej i bezawaryjnej pracy układów hydraulicznych.

Twoje korzyści:

 • Wysoka dyspozycyjność maszyn
 • Ochrona przed zużyciem
 • Efektywna i bezawaryjna praca hydrauliki