Wózki widłowe są używane w różnych środowiskach i sytuacjach. Oznacza to, że każda firma ma własny, indywidualny zestaw potrzeb i wymagań dotyczących wyposażenia swoich pojazdów. Czasami nawet najmniejsze szczegóły mogą mieć wielkie znaczenie.

Dzięki oryginalnym akcesoriom STILL możesz wyposażyć swój wózek widłowy tak, jak chcesz - i nie zawsze będzie do tego wymagana pomoc technika serwisu STILL. Skorzystaj z naszej szerokiej gamy akcesoriów, aby zwiększyć wydajność swoich pojazdów. 

Wymagania dotyczące pojazdów często zmieniają się w okresie ich użytkowania. Może to wynikać z różnych zastosowań wózków widłowych lub nowych standardów w zakresie bezpieczeństwa i porządku w miejscu pracy floty. Wydajność i sterowanie innymi pojazdami należą do częstych przyczyn chęci optymalizacji procesów intralogistycznych.

STILL pomoże Ci stawić czoła nowym wyzwaniom i dostosować się do nowych potrzeb. Oferujemy szeroką gamę części regenerowanych, które nasi technicy serwisu fachowo zamontują w Twoim pojeździe.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


Zapytaj o naszą ofertę w sklepie internetowym STILL:
+48 600 493 941

Kontakt

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: Części regenerowane

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.