STILL cubeXX

Sześć w jednym

Co musi zrobić wózek widłowy aby nadawać się do przyszłości w intralogistyce? cubeXX jest odpowiedzią na wyzwania w logistyce, a zawiera szeroki wachlarz koncepcji , aby zoptymalizować jutrzejszą pracę.

  • Oferuje rozwiązanie dla wielu przyszłych wyzwań w intralogistyce
  • Umożliwia wysoki stopień optymalizacji procesu z dużą reaktywnością i elastycznością
  • Jego kompaktowe wymiary pozwalają dodatkowo optymalizować powierzchnię magazynu

Systemowe rozwiązanie

W coraz bardziej elastycznym świecie intralogistyki cubeXX stanowi rozwiązanie dla wielu przyszłych wymagań. Zgodnie z mottem „jeden za wszystkich” łączy sześć sprawdzonych konstrukcji wózków aby zapewnić maksymalną elastyczność:

 

  • Wózki do kompletacji poziomej
  • Wózki podnoszące
  • Zestawy transportowe
  • Wózki do obsługi dwóch palet
  • Wózki unoszące
  • Wózek widłowy z przeciwwagą
cubeXX: six in one

cubeXX i centrum przyszłości

Centrum przyszłości - kompleksowe centrum obrotu - zostało zaprojektowane tak, aby łatwo dostosować się do zmieniających się wymagań. Powinno być możliwe dostosowanie technologii obsługi, transportu i magazynowania w magazynie w ciągu zaledwie kilku dni, a nowy magazyn w nowej lokalizacji ma być w pełni funkcjonalny w ciągu zaledwie kilku tygodni. Projekt „Hub2Move” jest wspólnym wysiłkiem STILL GmbH i Fraunhofer Institute for Material Flow i Logistic IML współpracujących z czterema innymi partnerami branżowymi w tym Hub of the Future.

W przyszłości operacje logistyczne będą musiały reagować coraz szybciej i być w stanie dostosować się do stale zmieniających się wymagań. W tym celu nasze sieci logistyczne i centra dystrybucyjne, a także ich systemy techniczne będą musiały być odpowiednio elastyczne, aby można je było dostosować do nowych wymagań i wyzwań, a nawet przenieść w nowe lokalizacje w krótkim czasie.


Wyróżniki cubeXX

CubeXX jest nie tylko bardzo mały , ale także bardzo zwinny. W zależności od obciążenia może obrócić koła na miejscu o 360 °. Szerokie korytarze i coraz droższe przestrzenie magazynowe stają się zbędne, a przestrzeń można optymalnie wykorzystać do przechowywania.

W trybie „automatycznym” lub „czuwania” można nie tylko schować kabinę , ale także złóżyć widły równo z masztem. Zoptymalizowane, aby zajmować jak najmniej miejsca, akumulatory litowo-jonowe można ładować w regałach To znacznie zmniejsza wymagania dotyczące miejsca dla wózka.


STILL i SAP sprawiają, że cubeXX jest inteligentnym komunikatorem

HANA platforma chmurowa firmy SAP przetwarza ogromne ilości danych w czasie rzeczywistym i udostępnia dane zamówień online. W ten sposób cubeXX staje się niezależna i zapewnia menedżerom logistyki przejrzysty przegląd floty.

STILL cubeXX nie tylko decyduje, z jaką funkcją zbliżyć się do celu, ale może także reagować na nagle pojawiające się przeszkody. Ponadto będzie w stanie samodzielnie kontaktować się z innymi maszynami i wózkami i wkrótce z nimi współpracować. Jest to możliwe dzięki integracji wózka koncepcyjnego z platformą HANA opracowaną przez SAP, innowacyjną aplikację informatyczną, która może przetwarzać i wyświetlać ogromne ilości danych w czasie rzeczywistym.

Korzystają na tym również logistycy: mogą monitorować dane z czujników i przetwarzać całe floty oraz uzyskiwać środki naprawcze z dowolnego miejsca - oczywiście w czasie rzeczywistym.


Doświadcz cubeXX na żywo w akcji


Galeria


STILL cubeXX wyjątkowy

Więcej informacji na temat cubeXX i przyszłości intralogistyki można znaleźć w naszym cubeXX Special.


Czy masz pytania dotyczące tego tematu?

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontak.

Kontakt

+48 61 66 86 100

Zapytaj o: cubeXX

Wypełnij formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą.