Numer 4/2016 STILL
Szanowni Państwo!
„Czas standardowych rozwiązań dobiegł końca” – tak zmiany zachodzące dziś na rynku rozwiązań intralogistycznych podsumował Thomas A. Fischer, dyrektor sprzedaży grupy STILL. Rzeczywiście, indywidualizacja oferty i jej ścisłe dostosowanie do potrzeb klienta to dziś norma. Dowodzą tego zarówno przykłady zgromadzone w artykule przewodnim tego wydania, jak i opis realizacji w centrach dystrybucyjnych firmy HAVI.

W newsletterze przeczytają Państwo także o najnowszych sukcesach naszej firmy: nagrodzeniu wózka STILL prestiżową nagrodą wzorniczą oraz ekspansji na rynku skandynawskim.

Zapraszam do lektury!

Pozdrawiam,
Paweł Włuka
Kierownik Działu Marketingu
STILL Polska Sp. z o.o.

Temat główny
Indywidualizacja staje się standardem

Produkcja masowa ustępuje spersonalizowanym rozwiązaniom - do takich wniosków można dojść, obserwując pomysły wdrażane w ostatnich latach w przemyśle i usługach. Obecny stan rzeczy to dla dostawców i przedsiębiorstw działających w branży TSL zarówno ogromna szansa, jak i wyzwanie.
- czytaj więcej

Wydarzenia
Velkommen til Norge!

Firma STILL utworzyła kolejną spółkę-córkę odpowiedzialną za dystrybucję jej rozwiązań w konkretnym regionie. STILL Norge, mająca reprezentować producenta pomarańczowych wózków w Norwegii, to już 22 krajowy oddział przedsiębiorstwa.
- czytaj więcej

Prezentacja
Czerwona kropka dla pomarańczowego wózka

Wózek wysokiego podnoszenia STILL EXV-SF 16 został wyróżniony nagrodą wzorniczą Red Dot Award 2016 w kategorii urządzeń przemysłowych. Jury doceniło ergonomię pojazdu i jego dostosowanie do pracy w wąskich korytarzach.
- czytaj więcej

Nasi Klienci
Opłacalna transparentność

Korzyści wynikające ze stosowania oprogramowania zarządzania flotą intralogistyczną są najbardziej oczywiste w przypadku przedsiębiorstw, w których duża liczba wózków obsługuje szereg magazynów. Przykład ośmiu centrów dystrybucyjnych firmy HAVI pokazuje, że elektroniczne systemy ewidencji nie tylko ułatwiają dostęp do informacji, ale także pozwalają wypracować konkretne zyski.
- czytaj więcej
Adres:
STILL Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
Kontakt:
Tel: 48 61 66 86 100
Fax: 48 61 66 86 189
E-Mail: info@still.pl

Anulowanie subskrybcji:
Tutaj możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera
- Anulowanie subskrybcji