Numer 3/2016 STILL
Szanowni Państwo!
Opadły już emocje po CeMAT 2016. Nasuwające się po targach wnioski, w dużej mierze pokrywają się z dotychczasowymi obserwacjami ekspertów STILL na temat zmian i trendów w intralogistyce.

Faktem staje się wzrost znaczenia inteligentnych i oszczędnych rozwiązań, przenikających wszystkie etapy realizacji procesów transportowych. Jako przykłady można wskazać: wirtualnego doradcę produktowego STILL, optymistyczne dane na temat sprzedaży wózków elektrycznych i autonomicznych czy rosnącą liczbę przedsiębiorstw działających zgodnie z filozofią lean management.

Więcej o przejawach tych trendów dowiedzą się Państwo z zamieszczonych poniżej materiałów. Zapraszam do lektury!

Pozdrawiam,
Paweł Włuka
Kierownik Działu Marketingu
STILL Polska Sp. z o.o.

Temat główny:
Co po CeMAT 2016?

Tegoroczne targi CeMAT odbywały się pod hasłem „Inteligentne Rozwiązania Łańcucha Dostaw”. Stopień, w jakim prezentowane produkty odzwierciedlały motto nie pozostawiał wątpliwości, że upowszechnienie pojazdów autonomicznych oraz zaawansowanych systemów IT do zarządzania flotą jest wyłącznie kwestią czasu.
- czytaj więcej

Wydarzenia
250 000 wózków STILL Made in Italy!

Włoski oddział STILL przekazał firmie GlaxoSmithKline wózek wysokiego podnoszenia EXV 10, będący 250-tysięczną maszyną wyprodukowaną w fabryce w miejscowości Luzzara.
- czytaj więcej

Prezentacja
Doradca produktowy STILL

Urochomiliśmy aplikację internetową, dzięki której znalezienie najodpowiedniejszego wózka widłowego i kontakt z doradcą STILL Polska są prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
- czytaj więcej

Nasi Klienci
Pod prąd w intralogistyce - Alligator Farbwerke

Gęstość składowania jest jednym z parametrów, służących do oceniania wydajności organizacji pracy magazynu. Zwyczajowo dąży się więc do jej maksymalizacji. Alligator Farbwerke, niemiecki producent chemii budowlanej, zdecydował się jednak na odwrotne działanie i zwiększył efektywność procesów intralogistycznych, poszerzając alejki między regałami.
- czytaj więcej
Adres:
STILL Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
Kontakt:
Tel: 48 61 66 86 100
Fax: 48 61 66 86 189
E-Mail: info@still.pl

Anulowanie subskrybcji:
Tutaj możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera
- Anulowanie subskrybcji