Numer 2/2016 STILL
Szanowni Państwo!
Tematykę bieżącego wydania newslettera STILL Polska zdominowały zagadnienia związane z odbywającym się na przełomie maja i czerwca CeMAT 2016. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – wydarzeniem żyje cała branża intralogistyczna.

Na wyobraźnię szczególnie oddziałują produkty walczące o wręczaną podczas targów nagrodę IFOY 2016 oraz wszelkie – zarówno te zapowiedziane, jak i niespodziewane premiery. W  biuletynie skupiliśmy się w związku z tym na prezentacji nominowanych rozwiązań STILL oraz naszych najnowszych innowacjach.

Zapraszam do lektury i na targi CeMAT – tym bardziej, że za pośrednictwem poniższego linku można otrzymać bezpłatny bilet wstępu na wydarzenie.

Pozdrawiam,
Paweł Włuka
Kierownik Działu Marketingu
STILL Polska Sp. z o.o.

Temat główny:
Inteligentnie albo wcale - przemysłowa transformacja

Cyfrowa transformacja przemysłu niesie ze sobą olbrzymie możliwości, ale także duże ryzyko. W zależności od realizowanego scenariusza, eksperci przewidują wzrost wartości europejskiego rynku o 1,25 biliona euro bądź straty na poziomie 605 miliardów.
- czytaj więcej

Wydarzenia
Simply Smart - STILL na CeMAT 2016

Na stoisku STILL podczas targów CeMAT, najważniejszego wydarzenia branży intralogistycznej, będziecie mogli zapoznać się Państwo z przełomowymi, inteligentnymi innowacjami. Zapraszamy! - Dla sympatyków STILL Polska przewidzieliśmy bezpłatne wejściówki.
- czytaj więcej

Wydarzenia
3 nominacje STILL do nagrody IFOY

W międzynarodowym konkursie na najlepszy wózek widłowy roku (IFOY) nominowane są trzy rozwiązania firmy STILL – po jednym w kategorii: pojazdy specjalne, urządzenia techniki magazynowej oraz wdrożenie intralogistyczne.
- czytaj więcej

Prezentacja
STILL iGo neo - automatyczny partner kompletacji

STILL wprowadza do seryjnej produkcji pojazd autonomiczny iGo neo CX 20. To innowacyjny wózek do kompletacji poziomej, wykorzystujący niespotykane dotychczas inteligentne rozwiązania. Urządzenie zostało nagrodzone tytułem najlepszego produktu targów LogiMAT 2016 w kategorii „Technika komisjonowania, transportu, podnoszenia i magazynowania“.
- czytaj więcej

Nasi Klienci
Półautomatyczny magazyn nominowany do IFOY

Jury międzynarodowego konkursu najlepszych wózków widłowych i rozwiązań intralogistycznych rozważa przyznanie nagrody semi-automatycznemu magazynowi na 10 000 miejsc paletowych. Projekt w zakładzie Heuchemer, niemieckiego producenta opakowań, zrealizowała od podstaw firma STILL. Jakie rozwiązania zastosowano?
- czytaj więcej
Adres:
STILL Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
Kontakt:
Tel: 48 61 66 86 100
Fax: 48 61 66 86 189
E-Mail: info@still.pl

Anulowanie subskrybcji:
Tutaj możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera
- Anulowanie subskrybcji