Numer 1/2016 STILL
Szanowni Państwo!
Niedawno obchodziliśmy Walentynki. Przy tej okazji chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o naszej największej pasji – pasji do intralogistyki.

Przybliżymy także temat wpływu jaki będą miały zmiany gospodarcze i ekologiczne w naszym regionie na rynek usług transportowych w 15-letniej perspektywie. Przedstawiamy najważniejsze wnioski i prognozy wynikające z tych analiz. Zwracamy jednak uwagę także na bliższą przyszłość, prezentując nowości produktowe oraz trendy technologiczne, wyrażone m.in. opisami rozwiązań wdrażanych przez naszych klientów.

Serdecznie zapraszam do lektury pierwszego w 2016 roku wydania newslettera STILL Polska i pozdrawiam,

Paweł Włuka
Kierownik Działu Marketingu
STILL Polska Sp. z o.o.

Temat główny:
Still in love - partner pełen pasji!

Jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie efektywnych rozwiązań intralogistycznych. Życzenia z ust naszych klientów mają dla nas ogrome znaczenie - o czym świadczą liczne realizacje, jak np. w firmie Jägermeister czy Heineken.
- czytaj więcej

Temat ekspercki
Jak będzie wyglądać branża TSL w 2030 roku?

Co zmieni się w branży TSL w przeciągu najbliższych piętnastu lat? Na to pytanie starało się odpowiedzieć Federalne Ministerstwo Transportu i Infrastruktury Cyfrowej Niemiec. W raporcie „Prognoza natężenia ruchu połączeń komunikacyjnych” prezentuje bardzo ciekawą wizję przyszłości.
- czytaj więcej

Wydarzenia
500 000 wózków STILL!

26 stycznia z linii produkcyjnej w hamburskiej fabryce STILL zjechał pięćsettysięczny wózek widłowy w historii firmy. Jubileuszowy pojazd, elektryczny RX 60-25, został uroczyście przekazany przedstawicielowi przedsiębiorstwa Chemion Logistik GmbH.
- czytaj więcej

Prezentacja
STILL ErgoPick - Ergonomiczna kompletacja z przyssawką

STILL wprowadza do swojej oferty wózek do poziomej kompletacji zamówień, wyposażony w mechanizm podnoszący i chwytak podciśnieniowy. STILL Ergopick pozwala na ergonomiczne komisjonowanie ładunków o dużej masie i gabarytach.
- czytaj więcej

Nasi Klienci
Siemens, Gericke i STILL - Outsourcing transportu wewnętrznego na najwyższym poziomie

Coraz częściej całościowa obsługa procesów transportowych jest zlecana zewnętrznemu podmiotowi. Zdarza się jednak, że spełnienie oczekiwań klienta wymaga sprzymierzenia się kilku wyspecjalizowanych firm. Tak było w przypadku zakładu Siemens w niemieckim Chemnitz.
- czytaj więcej
Adres:
STILL Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
Kontakt:
Tel: 48 61 66 86 100
Fax: 48 61 66 86 189
E-Mail: info@still.pl

Anulowanie subskrybcji:
Tutaj możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera
- Anulowanie subskrybcji