Webinar STILL

Pojazdy zautomatyzowane (AGV) w logistyce produkcji

ТЕМАT

Automatyzować logistykę produkcji? Oczywiście, ale jak?

Od wózków podnośnikowych do zestawów platform transportowych: możliwości i ograniczenia pojazdów zautomatyzowanych (AGV)

Automatyzacja logistyki produkcji podnosi rentowność!
Dzięki ciągłym i powtarzającym się procesom obszar produkcji jest bardziej odpowiedni dla automatyzacji niż jakikolwiek inny proces logistyczny. A co za tym idzie, dostępny jest szereg różnych rozwiązań transportowych.

W oparciu o konkretny przykład aplikacji, w trakcie webinaru pokażemy zalety i wady różnych rozwiązań dostępnych na rynku. Niezależnie od tego, czy są to zautomatyzowane wózki widłowe, wózki podnośnikowe czy zestawy transportowe: nasi eksperci przedstawią jasne wytyczne dotyczące wyboru najlepszego sposobu automatyzacji logistyki produkcji.


Nagranie z webinaru

Čeština

Angličtina

Wiele sposobów automatyzacji prowadzi do celu - ale tylko kilka z nich zaprowadzi Cię tam z zyskiem.

Jakie systemy transportowe mogą zautomatyzacować logistykę produkcji i jak mogę je zintegrować z moją infrastrukturą? Który system zapewnia najbardziej wydajne, elastyczne i niezawodne dostarczanie materiałów na moje linie montażowe i transportuje materiały jak najbliżej maszyn produkcyjnych? Jak operacja mieszana wpłynie na moją produkcję i jak wybrać odpowiedni system do moich indywidualnych wymagań?

Weź udział w ekscytującej debacie, w której trzech renomowanych ekspertów w dziedzinie intralogistyki nie tylko udziela odpowiedzi na te pytania, ale również z pasją opowiada się za preferowanym rozwiązaniem. Podczas webinaru będziesz miał okazję uczestniczyć w dyskusji na żywo i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez różne sposoby automatyzacji logistyki produkcji za pomocą pojazdów AGV. Ten webinar będzie wspierać Cię w drodze do celu.

Czekamy na spotkanie z Państwem!

 

Ściągnij

  • STILL Webinar Production Logistics - Q&A (EN) PDF, 142 KB Pobierz
  • STILL Advanced Applications Brochure (EN) PDF, 5 MB Pobierz
  • STILL Whitepaper Tugger Train Automation (EN) PDF, 5 MB Pobierz

Powiązane tematy

 

Kontakt

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
 

Nigdy więcej nie przegap wydarzenia STILL!

Zarejestruj się, aby otrzymywać newsletter STILL i bądź na bieżąco z przyszłymi wydarzeniami STILL! & nbsp;

Chcę otrzymywać newsletter STILL. (*pola wymagane)

Twoje dane będą traktowane jako poufne, nie będą przekazywane osobom trzecim i będą wykorzystywane wyłącznie do wysyłania biuletynu STILL i informacji o webinarium.

Soukromé údaje*