Webinar STILL

Pojazdy zautomatyzowane (AGV) w logistyce produkcji

ТЕМАT

Automatyzować logistykę produkcji? Oczywiście, ale jak?

Od wózków podnośnikowych do zestawów platform transportowych: możliwości i ograniczenia pojazdów zautomatyzowanych (AGV)

Automatyzacja logistyki produkcji podnosi rentowność!
Dzięki ciągłym i powtarzającym się procesom obszar produkcji jest bardziej odpowiedni dla automatyzacji niż jakikolwiek inny proces logistyczny. A co za tym idzie, dostępny jest szereg różnych rozwiązań transportowych.

W oparciu o konkretny przykład aplikacji, w trakcie webinaru pokażemy zalety i wady różnych rozwiązań dostępnych na rynku. Niezależnie od tego, czy są to zautomatyzowane wózki widłowe, wózki podnośnikowe czy zestawy transportowe: nasi eksperci przedstawią jasne wytyczne dotyczące wyboru najlepszego sposobu automatyzacji logistyki produkcji.


Nagranie z webinaru

Čeština

Angličtina

Wiele sposobów automatyzacji prowadzi do celu - ale tylko kilka z nich zaprowadzi Cię tam z zyskiem.

Jakie systemy transportowe mogą zautomatyzacować logistykę produkcji i jak mogę je zintegrować z moją infrastrukturą? Który system zapewnia najbardziej wydajne, elastyczne i niezawodne dostarczanie materiałów na moje linie montażowe i transportuje materiały jak najbliżej maszyn produkcyjnych? Jak operacja mieszana wpłynie na moją produkcję i jak wybrać odpowiedni system do moich indywidualnych wymagań?

Weź udział w ekscytującej debacie, w której trzech renomowanych ekspertów w dziedzinie intralogistyki nie tylko udziela odpowiedzi na te pytania, ale również z pasją opowiada się za preferowanym rozwiązaniem. Podczas webinaru będziesz miał okazję uczestniczyć w dyskusji na żywo i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez różne sposoby automatyzacji logistyki produkcji za pomocą pojazdów AGV. Ten webinar będzie wspierać Cię w drodze do celu.

Czekamy na spotkanie z Państwem!

 

Ściągnij

  • STILL Webinar Production Logistics - Q&A (EN) PDF, 142 KB Pobierz
  • STILL Advanced Applications Brochure (EN) PDF, 5 MB Pobierz
  • STILL Whitepaper Tugger Train Automation (EN) PDF, 5 MB Pobierz

Powiązane tematy

 

Kontakt

This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Nigdy więcej nie przegap wydarzenia STILL!

Zarejestruj się, aby otrzymywać newsletter STILL i bądź na bieżąco z przyszłymi wydarzeniami STILL! & nbsp;

Chcę otrzymywać newsletter STILL. (*pola wymagane)

Twoje dane będą traktowane jako poufne, nie będą przekazywane osobom trzecim i będą wykorzystywane wyłącznie do wysyłania biuletynu STILL i informacji o webinarium.

Soukromé údaje*