Webinar STILL

Pojazdy zautomatyzowane (AGV) w logistyce produkcji

ТЕМАT

Automatyzować logistykę produkcji? Oczywiście, ale jak?

Od wózków podnośnikowych do zestawów platform transportowych: możliwości i ograniczenia pojazdów zautomatyzowanych (AGV)

DATA

30 marca 2021 r
Od 10:00 do 11:00 (CEST)
Od 16:00 do 17:00 (CEST)

Automatyzacja logistyki produkcji podnosi rentowność!
Dzięki ciągłym i powtarzającym się procesom obszar produkcji jest bardziej odpowiedni dla automatyzacji niż jakikolwiek inny proces logistyczny. A co za tym idzie, dostępny jest szereg różnych rozwiązań transportowych.

W oparciu o konkretny przykład aplikacji, w trakcie webinaru pokażemy zalety i wady różnych rozwiązań dostępnych na rynku. Niezależnie od tego, czy są to zautomatyzowane wózki widłowe, wózki podnośnikowe czy zestawy transportowe: nasi eksperci przedstawią jasne wytyczne dotyczące wyboru najlepszego sposobu automatyzacji logistyki produkcji.

Skorzystaj z:

  • Ekscytującej prezentacji ze zwięzłym, praktycznym wyjaśnieniem zalet każdego rozwiązania
  • Kompleksowych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wymagań wstępnych i wdrożenia
  • Wiedzy naszych doświadczonych ekspertów w dziedzinie intralogistyki i automatyki
  • Ustrukturyzowanych kryteriów oceny umożliwiających dokonania najlepszego wyboru.
 

Rejestracja na webinar

Chcę wziąć udział w webinarze "Pojazdy zautomatyzowane (AGV) w logistyce produkcji". (*pola obowiązkowe)

Webinar będzie dostępny w j. angielskim oraz niemieckim

Nagranie webinaru udostępnimy wszystkim uczestnikom w późniejszym terminie.

Twoje dane będą traktowane jako poufne, nie będą przekazywane osobom trzecim i będą wykorzystywane wyłącznie do wysyłania newslettera STILL i informacji o webinarze.

Wiele sposobów automatyzacji prowadzi do celu - ale tylko kilka z nich zaprowadzi Cię tam z zyskiem.

Jakie systemy transportowe mogą zautomatyzacować logistykę produkcji i jak mogę je zintegrować z moją infrastrukturą? Który system zapewnia najbardziej wydajne, elastyczne i niezawodne dostarczanie materiałów na moje linie montażowe i transportuje materiały jak najbliżej maszyn produkcyjnych? Jak operacja mieszana wpłynie na moją produkcję i jak wybrać odpowiedni system do moich indywidualnych wymagań?

Weź udział w ekscytującej debacie, w której trzech renomowanych ekspertów w dziedzinie intralogistyki nie tylko udziela odpowiedzi na te pytania, ale również z pasją opowiada się za preferowanym rozwiązaniem. Podczas webinaru będziesz miał okazję uczestniczyć w dyskusji na żywo i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez różne sposoby automatyzacji logistyki produkcji za pomocą pojazdów AGV. Ten webinar będzie wspierać Cię w drodze do celu.

Czekamy na spotkanie z Państwem!


Powiązane tematy


Kontakt