Webinar STILL

Automatyzacja procesów z wykorzystaniem wózków automatycznych (AGV)

ТЕМАT

Kiedy, jeśli nie teraz?!
Systematyczna optymalizacja logistyki dzięki automatyzacji procesów.

Jak w przyszłości pozostać skutecznym i konkurencyjnym? Im bardziej złożone są wymagania ekonomiczne i im większa jest presja kosztowa i globalna konkurencja, tym bardziej strategie firm będą musiały skupić się na zoptymalizowanych procesach logistycznych. W przyszłości logistyka będzie cyfrowa, połączona, a przede wszystkim zautomatyzowana. Teraz jest właściwy czas, aby położyć tory, które prowadzą w tę przyszłość.

Webinar online zapewni przedsiębiorcom i menedżerom ds. Logistyki kompleksowy przegląd zakresu możliwości automatyzacji w logistyce.


Nagranie webinarium

Čeština

Angličtina

Przejście przez dźunglę IOT

Jaki jest właściwy poziom automatyzacji dla mojej firmy? Jak zautomatyzowane rozwiązania pasują do mojej infrastruktury? Gdzie znajdę najlepszego partnera, który będzie mi towarzyszył w tym procesie?

STILL odpowiada na wszystkie Twoje pytania - nawet te, o których nawet nie wiesz, że musisz je zadać.

Kompetentne doradztwo jako podstawa dobrze zaplanowanej automatyzacji

Razem z Tobą nasi eksperci poprowadzą Cię przez wszystkie kroki planowania, które musisz wykonać, od analizy potencjału automatyzacji Twojego magazynu i logistyki produkcji, aż po zdefiniowanie bazy technicznej dla Twojej koncepcji automatyzacji. Nasza komunikacja jest jasna, kompleksowa i przejrzysta. Nasze plany są zorientowane na cel, oparte na zasobach i zrównoważone.

Rozpocznij od dokładnego przeglądu wielu możliwości i zrozumiałego początku w szerokiej dziedzinie automatyzacji procesów ze zautomatyzowanymi seryjnymi pojazdami transportowymi (AGV - Automated Guided Vehicles).

 

Pliki do pobrania

  • STILL Advanced Applications Brochure EN PDF, 5 MB Pobierz
  • STILL Whitepaper Routenzug-Automatisierung EN PDF, 5 MB Pobierz
 

Nigdy więcej nie przegap wydarzenia STILL!

Zapisz się do biuletynu STILL i bądź na bieżąco z przyszłymi wydarzeniami STILL!

Chcę otrzymywać biuletyn STILL. (*wymagane pola)

Twoje dane będą traktowane jako poufne, nie będą przekazywane osobom trzecim i będą wykorzystywane wyłącznie do wysyłania biuletynu STILL oraz informacji o webinarze.

Soukromé údaje*